Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: Patarkit del 450litru akvariumo pagrindo islyginimo,tvirtinim o.

Banas
    Įstojimo data
    2012 09 23
    Vietovė
    Kaunas
    Įrašai
    3

Patarkit del 450litru akvariumo pagrindo islyginimo,tvirtinim o.

Sveiki visi forumieciai,nutiko man taip kad nusipirkau 450litru akvariuma,uzsikeliau ji ant antro auksto ir nezinau ar atlaikys akvariumas nes grindu pusines lenteles truputeli vibruoja kaip vaikstai(pas mane kazkokios padarytos ''plaukiojencios grindys) o tai akvariumui ne i nauda kaip pasikonsultavau nuo tos vibracijos gali trukti stiklas? ar ne taip lb nevibruoja kaip vaikstai bet vabracija siokia tokia yra,plius jei pripildysiulitru vandens ir dar kokia kg grunto+zuvys,spintel es svoris,stiklo svoris (stiklas cm storio)papildomai tvirtintas virsuj ir apacioj) gaunasi apie kg kvadratas grindu(1.50cm ilgis,50 cm plotis,60cm aukstis)

Gal galit patarti kaip 2-3 milimetrus islyginti? vienas akvariumo kampas aukstesnis 2-3 lilimetrais negu kitas ka padaryti kad issilyginciau? papildomai plokste apacioj det,o ant plokstes neoprena 5 mm? gal?

ar ne geriau butu tiesiog pilno nepilti akvariumo? pvz uzpildyti 70% talpos?

gal kas turite toki panasiu ''gabaritu'' akvariuma? noreciau daugiau informacijos suzinot kaip ji irengti butu tinkamiaussiai pagal Click image for larger version. 

Name:	20121001149.jpg 
Views:	36 
Size:	74.0 KB 
ID:	3336Click image for larger version. 

Name:	20121001151.jpg 
Views:	42 
Size:	73.8 KB 
ID:	3337Click image for larger version. 

Name:	20121001152.jpg 
Views:	25 
Size:	74.5 KB 
ID:	3338mano situacija?

esu naujokas sitoj akvariumu srityje,baisu kad tas akvariumas netruktu nes apacioj padaryti remontai tai paskui nueitu viskas :(

ą, č, ę, ė, į, š, ų, ū.
    tarpas po skyrybos ženklo.
    Paskutinį kartą taisė l777 : 01-10-2012, 21:22 Priežastis: Klaidu taisymas

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559

Įspėjimas

http://www.akvariumas.lt/showthread....taisykl%C4%97s

Jei neredaguosi žinutės, nesilaikysi taisyklių - neišeis diskutuot toliau.

Narys
    Įstojimo data
    2012 05 14
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    7

sveikas

Ar gavai kokios info? Nes šituo klausimu aš ir temą kažkur kūriau, bet nekažką, arba visi labai protingi arba. Taip ir nesusipratau ką ir kaip geriau, pas amne patį 400 ir irgi nelabai tiesiai stovi..

Administratorius
    Įstojimo data
    2010 12 11
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    3.559
    Jei netiesiai stovi, tai tik estetikos reikalas. Jokio pavojaus sudužti, skilti, bet... jei pagrindas plonas ir ant dviejų kojų "supasi" spintelė gaudydama trečią, ir nėra kilimėlio paklota, gali dugnas ir skilti.

Tiesa, lygindamas 2m ilgio akvariumą apie 8mm, naudojau PVC juostas (obliavau ir kišau po visu metaliniu karkasu pagal perimetrą). Į plotį išlyginau, į ilgį liko koks comas. Kai žinau, matosi (kai pilnai užsipildė vandeniu ir pasėdo), bet akių negraužia.

Panašios gijos

1. Patarkit edgos 0.5a prudelis
    Nuo Dkgray forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 80
    Paskutinis: 09-01-2014, 15:50
  2. Patarkit
    Nuo šapalas forume Tvenkininė žuvininkystė
    ats.: 4
    Paskutinis: 14-08-2013, 13:20
  3. Patarkit dėl augalų į auksinių akvariumą
    Nuo Pikulis forume Augmenija
    ats.: 7