Rezultatai 1 iki 4 iš 4

Gija: VU botanikos sode mugė „Lietuvos žiedai“, rugsėjo 14 - 16 dienomis.

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622

VU botanikos sode mugė „Lietuvos žiedai“, rugsėjo 14 - 16 dienomis.

2012 metų rugsėjo 14 - 16 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode (Kairėnų 43, Vilnius) Lietuvos gėlininkų sąjunga organizuoja mugę „Lietuvos žiedai“.

Be dekoratyvinių augalų gausos, didelis vaismedžių ir uogakrūmių pasirinkimas.
    Čia galima nusipirkti įvarių vandens augalų ir lelijų.
    http://www.botanikos-sodas.vu.lt/new...16-dienomis160

Ši mugė, mano galva, geriausia vieta dekoratyvinių žuvų ir tvenkinio augalų pardavimui.
    Gal atsirastų norinčių prisidėti prie dekoratyvinės tvenkininkystės populiarinimo?
    Mažų mažiausiai ką galima padaryti, tai sutarti dieną bei laiką forumiečių susitikimui ir apsikeitimui augalais ar dekoratyvinėmis žuvelėmis.
    Jei būtų daugiau entuziazmo, galima būtų suorganizuoti ekspediciją į Lenkiją (ar Vokietijos Koi show) ir atsivežti kokybiškų koi karpių ar dek.karosų pardavimui.

Tik supraskit mane teisingai, ne biznio, o populiarinimo tikslais :)

(Tiesa, kalbu apie pavasarinę mugę vykstančią gegužės mėn.)
    Paskutinį kartą taisė Sartorius : 13-09-2012, 12:18

Administratorius Jogaila avataras
    Įstojimo data
    2010 12 21
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    601
    Blog Entries
    15
    Dėl vandens lelijų įsigijimo (nors metas tam gal ir visai netinkamas) - pažiūrėjau mugės skelbimą, ten nieko apie tai neužsimenama. Čia gal kokia "operatyvinė" informacija? :) (Na, kai iš neoficialių šaltinių sužinoma, kad bus prekiaujančių šiais augalais)

Narys
    Įstojimo data
    2011 06 16
    Vietovė
    Vilnius
    Įrašai
    622
    Lelijų ir kitų vandens augalų yra (buvau, pats mačiau) kaip ir kiekvienais metais.
    Va kainos tik nenudžiugino, 50Lt už kerą, aišku aš nieko apie lelijas neišmanau, tai nežinau ar vertos tiek.

Narys
    Įstojimo data
    2019 09 15
    Vietovė
    Honduras
    Įrašai
    1

VU botanikos sode mugė „Lietuvos žiedai“ rugsėjo 14 16 dienomis

manau kolona bus nuo Kauno man dzin kokios masinos kolonoi bus kadangi bus pora ekipazu kurie kelio nezino , manau kad pajudesim apie 8 val ryto jei ka pasiderinsim prie senux palauksim , ziurejau pagal navigacija 150 km man nuo namu grubiai 2val vaziavimo galima tilp ir 1,5 val jei tapke sunki

Panašios gijos

1. Japoniško sodo atidarymas birželio 9 dieną VU botanikos sode
    Nuo Sartorius forume Renginiai, parodos, mugės, susitikimai
    ats.: 1
    Paskutinis: 07-06-2012, 21:32
  2. ats.: 0
    Paskutinis: 06-09-2011, 11:49

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes