Rezultatai 1 iki 9 iš 9

Gija: URS įrengimų video

Rolandas
    Svečiai

URS įrengimų video

Norėtųsi susidėti/archyvuoti vienoje vietoje informatyvesnias URS video nuorodas.
    Jei turit ką įdomaus, vertingo, praktiško, įmeskit, kad visi pažiūrėtume.

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Tauragė-Vilnius-Prienai :)
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Vai koks dailus siurblelis...
    Silurus glanis ...;)

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    PL
    Silurus glanis ...;)

Sveiki, esu dar visiškai naujokas šitam forume, bet intesyviai skaitau apie URS. Radau tokį video: https://www.youtube.com/watch?v=t5_49HJU7Dc gal labiau patyrę galėtų teigiamai arba neigiamai įvertinti šią sitemą? Ar tiktų tokia sistema afrikinių šamų auginimui savo reikmėms namo garaže?

Narys
    Įstojimo data
    2011 02 03
    Vietovė
    Įrašai
    2.765
    Blog Entries
    5
    Citata Autorius sigitas83 Žiūrėti skelbimus
    Sveiki, esu dar visiškai naujokas šitam forume, bet intesyviai skaitau apie URS. Radau tokį video: https://www.youtube.com/watch?v=t5_49HJU7Dc gal labiau patyrę galėtų teigiamai arba neigiamai įvertinti šią sitemą? Ar tiktų tokia sistema afrikinių šamų auginimui savo reikmėms namo garaže?
    O tu tą sistemą ruošiesi pirkti?
    Šiaip joje mechaninė filtracij asilpna, biologinė irgi šiaip sau. Pilno talpos apkrovimo nepadarytum.
    Silurus glanis ...;)

Citata Autorius Nilas Žiūrėti skelbimus
    O tu tą sistemą ruošiesi pirkti?
    Šiaip joje mechaninė filtracij asilpna, biologinė irgi šiaip sau. Pilno talpos apkrovimo nepadarytum.
    Na kažkokią sistema tai reikia įsigyti ar susikonstruoti. Dar kol kas tik tris dienas naršau forume ir bandau susivokti, kaip gi tuos šamukus mylėt ir augint. Prieš darbą ir po darbo juos pamaitint, na o jei paaugs, gal koks ir pietų stalą papuoš. Ši sistema man pasirodė gan paprasta ir beveik visą įrangą galima senukuose susipirkti. Tik neįsivaizduoju kiek šamų galima tokioj talpoj išauginti.

nelabai žinau kaip ši sistema atrodo, bet pažiūrėt gali pabandyt: http://vz.lt/?PublicationId=f8e07778...1-d98a78f411f8
    Nešiojami ir stacionarūs kompiuteriai | Kompiuterių remontas | IT sprendimai

Narys
    Įstojimo data
    2019 08 18
    Vietovė
    Egypt
    Įrašai
    9

URS įrengimų video

Leiskite prisistatyti: aš beviltiškas pesimistas. Kur video ?
    Pas tave raiška 2304 x 1296 pixels ?

Pilnai sutinku, kad gali gauti daigtą iš kiniečių su popierinėmis charakteristikomis. Bet yra blogiau, kaip tą patį daigtą su tomis pačiomis charakteristikomis gali nusipirkti marijos žemėj už tris kartus didesnę kainą. Ir taip pat sėkmingai brokuotą. Rementis lietuviškais įstatymais - pinigų arba naujo produkto gali tekti laukti iki 2 metų. Čia oficialiu būdu. Na, o jei kinietis sugebės išdurti - gali taip ir likti spoksoti į paveiksliukus ir neskaityti kas rašoma. Ir daugiau į bažnyčią nebevaikščioti.
    Vienu žodžiu laimės dalykas.

Panašios gijos

1. Atya Gabonensis (video)
    Nuo gede forume Gyvūnija
    ats.: 4
    Paskutinis: 01-12-2019, 16:55
  2. ADA akvariumų Video (nuoroda)
    Nuo tadas forume Akvariumų dizainas
    ats.: 4
    Paskutinis: 20-10-2019, 03:59
  3. Akvariumo įrengimas - video projektas
    Nuo Rolandas forume Aš naujokas, SOS
    ats.: 5
    Paskutinis: 21-03-2013, 18:52
  4. Storalūpė molinezija (video)
    Nuo Don forume Ligos, gydymas
    ats.: 10
    Paskutinis: 25-11-2012, 20:55
  5. Molinezijos liga. Sutrikusi koordinacija (video)
    Nuo Don forume Ligos, gydymas
    ats.: 16
    Paskutinis: 28-09-2012, 10:09

Rašymo leidimai

• Jūs negalite rašyti naujas gijas
  • Jūs negalite rašyti atsakymus
  • Jūs negalite prisegti failų priedus
  • Jūs negalite keisti savo žinutes
  •