PDA

Žiūrėti pilną versiją : Parduodu pašarą žuvims

tomelis
13-07-2012, 14:08
Sveiki, parduodu komb. pašarą karpinėm žuvim. Kadangi nepavyko gaut mažiau kaip tonos, tai dabar kaip ir atlieka keli šimtai kg. Baltymingumas 25 proc. granulės ilgai netirpsta vandenyje. Deklaruoja kad FRT 1,5-1,6. Ėda pas mane neblogai, tik peršėriau biski:(. Vienas kolega forumietis pirko irgi, jei norės manau irgi pakomentuos kas ir kaip. Kaina 2lt/kg, maišai po 25kg. Veiksmas apie kauną. Pirmadienį arba antradienį važiuosiu į Vilnių, jei ka sudomino i až. arba tel 860675533.

tvis
13-07-2012, 18:11
Sveiki, parduodu komb. pašarą karpinėm žuvim. Kadangi nepavyko gaut mažiau kaip tonos, tai dabar kaip ir atlieka keli šimtai kg. Baltymingumas 25 proc. granulės ilgai netirpsta vandenyje. Deklaruoja kad FRT 1,5-1,6. Ėda pas mane neblogai, tik peršėriau biski:(. Vienas kolega forumietis pirko irgi, jei norės manau irgi pakomentuos kas ir kaip. Kaina 2lt/kg, maišai po 25kg. Veiksmas apie kauną. Pirmadienį arba antradienį važiuosiu į Vilnių, jei ka sudomino i až. arba tel 860675533.
Gailiuosi kad nepaėmiau viso.Jei važiuosi ir nesunku atvežt-paimsiu.Matau,kad daiktas vertas dėmesio.Negaliu pasakyt ar išties karpiai priauga tiek svorio,kiek deklaruoja,bet ėda tą pašarą gerai.Netgi nedidelis kiekis tų kombinuotų pašarų prie mirkytų grūdų labai žadina žuvų apetitą.

tomelis
13-07-2012, 18:37
Važiuosiu, tik dar nežinau kada tiksliai, galėsiu atvežt, koki 200 kg lyčno lieka, man dar daug nereik kol kas, o kaip auga manau rudeni galėsim kažka bent maždaug pasakyt.

tvis
13-07-2012, 19:43
Tai tada imu,nes žuvys ėda noriai,o ir šert labai patogu.Nežinau kokį prieaugį duos tie pašarai,bet jei būtų taip kaip deklaruoja-būčiau ėmęs visą pašaro kiekį šiam sezonui.

tomelis
13-07-2012, 22:26
Na rudenį pažiuresim kas per derlius bus, ir galėsim kitam sezonui pagalvot, manau ir as savo valdas pasididinsiu.

Jogaila
16-07-2012, 23:58
Na ir greit čia susisukot, nespėjau nei įsiterpt. Būčiau kokį maišiuką priglaudęs :)

Rolandas
17-07-2012, 00:29
Tomeli, užmesk akį, gal gamina plaukiančius pašarus.
Dekoratyvinėms labiau tiktų - geriau matytųsi kaip ima nuo paviršiaus.

Šaras
18-07-2012, 21:03

Pašarai tik karpinėms?