PDA

Žiūrėti pilną versiją : Herbicidai - kova su augmenija pakrantėje

Darulis
23-04-2012, 20:34
Turiu balą, kurioje išvaliau krūmus ir liko kišoti karklų kelmai ir šakos.
Planuoju pasiauginti lervutes, gylis būtų iki metro.
Bet dabar galvoju kiek išvalyti tuos krūmus. Dugnas durpė.
Kiek suprantu, tai durpių reikia palikti, bet va krūmai, tai man kelia dvejopas dvejonęs.
Bijau, kad po to jie sužaliuos man, o purkšti negalėsi, nes žuvys plaukios.
Nebent iki birželio vidurio nupurškus.
Gaila per skubėjimą nenufotkinau, tai ir sunkiau patarti..

Apie Darulio mailiaus tvenkinį toliau diskutuojam čia (http://www.akvariumas.lt/showthread.php?877-Darulio-karpi%C5%B3-mailiaus-tvenkinys&p=10337#post10337)

tvis
23-04-2012, 20:56
Gali nepurkšt,patepk kelmus raundapo tirpalu 1/3 ir krūmam galas.Tą reikalą turi atlikt greitai,kelių dienų bėgyje.Jei uždelsei daryk naujas nuopjovas ir tada tepk.Tarp kitko purškiau raundapu vandens augalus tvenkinyje su žuvim ir nieko.Nemačiau,bet pasakojo,kad gruščikai arbatą raundapu saldino bazėj.Nenaudok MCPA nes žuvim bus šakės.

Rolandas
23-04-2012, 21:00
Tarp kitko purškiau raundapu vandens augalus tvenkinyje su žuvim ir niekoĮsidėmėjau (pernai klausiau pranešimą apie Roundap poveikį žuvims), kad Roundap'as žuvims pažeidžia žiaunas. Buvo daug foto, kur žiaunų lapelių makronuotraukose aiškiai matėsi skirtumai.

Apie saldinimą, tai gal nerašyk, nes kas nors ims ir pabandys uogienės išsivirti. :)

tvis
23-04-2012, 21:09
Gal ir kenkia, bet mano KOI gyvena ir dauginasi. Pats to raundapo priragavęs sočiai. Miškus purškėm. Tikrai saldus.

Darulis
23-04-2012, 21:45
prie to pačio..
Kad chebra langų skystį vartoja..., tai čia kaip norma gali būti tam tikroje aplinkoje žmonių...
Bet va kai stabdžių skystį, tai jau stipriau..
Bet čia ne reklama jei ką....NEREKOMENDUOJ U, nes galima ir kojas pakratyti..
Kas tas per PCMA ??
Nes kiek žinau tai turiu nusipirkęs 20 Ltr., bet ten jei neklystu tai ..kaip Randap, Uragan...veiklioji medžiaga-glifosatas.

tvis
23-04-2012, 21:55
MCPA-herbicidas, skirtas naikinti piktžoles. Veikia ir lapuočius. Kenksmingas žuvim. Uraganas tas pat kaip raundapas. Patepliok kelmus, bus gerai.

Fiskius
24-04-2012, 10:35
Neisivaizduoju kaip kyla noras savo prūdą ar žemę tručyti kokia nors chemija ir dar po to jame užzaugintas žuvis valgyti? Aš jau pora metų parduotuvinės duonos nebeperku, kai sužinojau, kad prieš nuimant javų derlių nupurškiama roundapu :/

tvis
24-04-2012, 13:00
Tada turėtum daugiau dalykų atsisakyt, ne tik pirktinės duonos.

Darulis
29-12-2012, 21:42
Na ką galiu pasakyti apie yavo rekomandecijas tvis dėl medžių patepliojimo..
Lenkiu galvą prieš tave šis metodas veikia 100 proc.
Net dvyguba koncentracija puškiant lapus yra silpniau negu patepliojimas...
net pats negaliu atsistebėti, kad taip suveikė..