PDA

Žiūrėti pilną versiją : 5a tvenkinio pamiškėje įžuvinimas

Saulius64
17-03-2012, 14:34
Sveiki,

gal kas patartų įžuvinimo klausimu? 5a tvenkinys iškastas prieš metus, visur molis ir gruntas, gylis iki 3.5 m., prūdas pamiškėje, todėl į prūdą nuolat krenta lapai. Žiemą prižiūrėti galimybės neturiu. Ar galėtų išgyventi lynukai be priežiūros? Yra galimybė pamaitinti tik kartą savaitėje. Ar verta įleisti dar keletą kitos rūšies žuvų? Ačiū iš anksto : )

2570

Rolandas
17-03-2012, 14:37
Kaip situacija su brakonieriavimu, vagystėmis?
Lynukai antri (po karosų) pagal išgyvenamumą.
Galbūt įmanoma/saugu pastatyti automatinę šėryklą. Tuomet pasiūlyčiau lynų, eršketų derinuką.
Elektra gal yra arti?

Jei prie miško, audinių pavojus. Jei netoli upelis/upė - ūdros gali įsisukti.

Saulius64
17-03-2012, 14:42
Dėl brakonieriavimo kolkas nežinau, privažiavimas sunkus, yra rakinamas 'šlagbaumas', automatinė šerykla tikriausiai patrauktų grybautojų dėmesį, elektros nėra taip pat... Žuvytės reikalingos tik pramogai, pažvejoti kartą savaitėje. Gal žinote, kaip maitinti lynus - ar berti ant dugno, ar daryti kažkokią nuskandinamą šeryklą?

Rolandas
17-03-2012, 14:55
Kur bert lynams pašarą 5 aruose nesvarbu kur, susiras.
Nuskandinama šėrykla vadinama "stalas", bet kokią šėryklą panaudoti, kad nesimatytų nuo kranto, kol kas neateina galvon minčių.
O kaip dėl karpių? Gal įsileisti 20-30 vnt kilograminių, kaip pasidėt į šaldytuvą virtuvėje ir kas savaitę galima pasigaut šviežių žuvų.

Saulius64
17-03-2012, 15:00
Įdėjau praėjusių metų foto, kai dar nebuvo pilnas vandens : ) dar turėčiau vieną klausimą. Kadangi nėra augalijos, ar verta jį apželdinti, ar laukti kol augalija pati užaugs?

Rolandas
17-03-2012, 15:09
Gana statūs krantai. Išeis įšalas, pasimatys ar slenka.
Dabar iki vasaros (kol didysis slinkimas) jau neužželdinsit, o per vasarą pats užžels.
Dugną gerai sukabiną nendrės, bet gerai užtraukia ir patį vandens telkinį iki 1,5m gylio. Gaila būtų, jei atimtų 2/3 ploto. Pats pavojingiausias, daugiausiai žalos nešantis, po žiemos krantų nuslinkimas ir vasarą, kai karpiai pasiknisa po krantais/velėna. Tam tinka išpynimas.

gede
17-03-2012, 17:47
Rolandai, kada prie progos, įmesk kokia nuotraukėlę, kaip atrodo tie išpinti balos krantai, nes nelabai smegenos veža, kaip ten ką pinti reikia...

Rolandas
17-03-2012, 18:03
Na, turbūt man lengviau bus naujai pavažiuot ir nufotografuot, nei rast pas save kompe. :)

2581
Nelabai matos pynimas, bet kuolai sukalti vandenyje, o prieš pynimą nuo kranto pusės dar ir tręšimas.

Saulius64
18-03-2012, 16:46
Ačiū, Rolandai, už patarimus. Pabandysiu į savo 5a. prūdelį keliasdešimt lynų ir kelis eršketukus.Turbūt eršketai neperžiemos, bet man žaliam žuvininkui įdomu. Gal žinai kur netoli Klaipėdos nusipirkti šitų žuvyčių? Kiek skambinau, siūlo tik mailių. Norėtųsi didesnių.

Rolandas
18-03-2012, 16:51
Eršketus, jei tik kelis pirksi, vis tik pirk virš 700g. Šiai dienai gal Bartžuvė, Vasaknos ir kažkas čia forume augina. Gal atsilieps tau privačiai?

Saulius64
18-03-2012, 17:02
Ir dar dėl krantų pynimo. Kuolai ir šienas-viskas aišku. Iš ko reikia pinti: karklo ar žilvičio?ar dar iš ko kito.

Rolandas
18-03-2012, 17:04
Eglės šakos iš kirtavietės, karklai, blindės... kas nelūžta, gerai linksta. Beveik visos ilgesnės šakos.
Prisiminiau, visi turbūt matėt išpintas kopas. Va taip reiktų, tik linija pagal krantą.

doms
18-03-2012, 18:26
Sveiki,

gal kas patartų įžuvinimo klausimu? 5a tvenkinys iškastas prieš metus, visur molis ir gruntas, gylis iki 3.5 m., prūdas pamiškėje, todėl į prūdą nuolat krenta lapai. Žiemą prižiūrėti galimybės neturiu. Ar galėtų išgyventi lynukai be priežiūros? Yra galimybė pamaitinti tik kartą savaitėje. Ar verta įleisti dar keletą kitos rūšies žuvų? Ačiū iš anksto : )

Pas mane panaši situacija su medžiais. Eršketai, karpiai ir t.t. be oro pumpavimo jokių šansų. Pirmus 2-3 metus lynai gal gyvens.Vėliau, kai bus daug dumblo, išskyrus auksinius karosus nieks neišgyvens. Užšalus jau per pirmas kelias savaites dėl didelio kiekio pūvančių lapų vanduo užrūgsta, paruduoja. Pas mane išdusdavo net sidabriniai karosai. Jokie ekečių gręžiojimai nepadėdavo. Šiemet pumpavau orą, kol kas jokių nuostolių, vanduo skaidrus.
Kita problema-šaltas vanduo, nes kūdra kaip suprantu maitinama gruntiniais vandenimis ir praktiškai visada pavėsyje. Šaltas vanduo-žuvys vangiai maitinsis, lėtai augs. Žodžiu bus sunku, tačiau vaizdas nepalyginamai malonesnis nei laukuose būtų..

Saulius64
18-03-2012, 19:42
Jo Doms nuliūdinai mane. Bet tiek to, įmesiu kelias žuvis ir nesuksiu sau galvos.Svarbiausia šeimai ir šuniui atvažiuot į gamtą pailsėt.Kiek metų tavo prūdui? Parašyk kokia padėtis bus šiemet, įdomu man

gede
18-03-2012, 21:59
2581
Nelabai matos pynimas, bet kuolai sukalti vandenyje, o prieš pynimą nuo kranto pusės dar ir tręšimas.Su kuom tie kuolai sukalti, nė nesimato, kad būtų daužyta su kažkuom?

Saulius64
19-03-2012, 13:35
Manau, kad kuolai sukalti su kūju arba perforatorium, o viršus po to nupjautas.

doms
20-03-2012, 19:09
Jo Doms nuliūdinai mane. Bet tiek to, įmesiu kelias žuvis ir nesuksiu sau galvos.Svarbiausia šeimai ir šuniui atvažiuot į gamtą pailsėt.Kiek metų tavo prūdui? Parašyk kokia padėtis bus šiemet, įdomu man
Apie 10 metų. Prieš porą metų buvo valytas nuo dumblo, nes buvo tikrai daug prisikaupę. Šiemet padėtis kol kas džiuginanti, nei vienos negyvos žuvies neradau. Šiuo metu yra keletas plačiakakčių, lydekaičių, karpių. Lynų gal 4-5 kg. Oras buvo pumpuojamas praktiškai kasdien.

Darius1
20-03-2012, 19:26
Su lapais, prieš pora metų ir pas mane buvo problema didžiulė, reikėdavo su graibštu vis nugriebt juos. Problema išsisprendė, kai apretinau medžius aplink prūdą. Kitos išeities nematau, nes nei žuvys gyvens, nei maudytis bus malonu po kelių metų.

Pikulis
25-03-2012, 19:42
Vyraujantys medžiai beržai, tai visgi geriau, nei kokios liepos. Kokie ten vyraujantys vėjai, kaip saulė apšviečia tavo prūdą?
Paskaičiau visą temą ir iš savo pusės patariu nuo miško pusės sodinti nendres. Aišku po kelerių metų reikės pradėti kontroliuoti jų augimą. Krantai statūs, taigi nelys giliai į vandenį, dar jei saulės mažai gauna, tai nebūna per daug vėšlios. Jų nauda ta, kad gerai suriša krantus. Valo vandenį, todėl vanduo mažiau žydi. Kai gerai suvešės, tai bus kaip tvorelė nuo vėjo pučiamų lapų. Nendrių sąžalynuose mėgsta tūnoti žuvys, mailius jaučiasi saugiau. Aišku padaugės ir žuvų maisto, kuris ir mėgsta tokią prieglaudą. Dar vienas privalumas, kad per nendrių kotus vyks dujų apykaita žiemą.
Dėl žuvų kelis metus išties gali bandyt lepesnes rūšis, bet po kažkiek metų išties visgi liks tik lynai, karosai. Gyventų ir saulažuvės, bet neverta jų leist ;D

Saulius64
26-03-2012, 19:37
Ačiū, Pikuli, už patarimus. Šalia prūdo pas mane beržai ir alksniai. Prūdas netoli Klaipėdos, tai vyrauja vakarų vėjai, iš tos pusės, šalia kranto stovi didelis beržas, labai brangus žmonai, tai neleidžia jo nupjauti. Tvenkinio pietinėje pusėje yra miškas [neapgalvota ir nepasitarta kasant]. Saulė vasara,vidurdienį apšviečia tik pusę tvenkinio. Vanduo turbūt bus šaltas. Įdomu, kaip ir kokiu laiku sodinti nendres? Vandeny ar ant kranto?

Pikulis
26-03-2012, 22:54
Ajerai gerai išvalo vandenį, gali ir juos sodint. Nebijok, šie pakrantės augalai greit neišvešės, nes nemėgsta paunksmės. Sodint gali nors ir dabar, bet geriau palauk iltesnių orų. Kad būtų paprasčiau orentuotis, tai karts nuo karto nueik iki kokio vandens telkinio kur auga ir kai pamatysi, kad jau lenda daigai, tada ir rauk sodinimui. Sodink taip, kad vanduo apsemtų šaknis.

Fiskius
27-03-2012, 08:33
Nepritariu dėl nendrių, po kelių metų keiksiesi, kad nebeturi net pro kur meškerę užmesti. Ajerai, kitas reikalas.

Pikulis
27-03-2012, 11:51
Taip baisiai neprižels, nes yra šešėlis. Jei netikit, tai nueikit prie kokio ežerėlio ir pamatysit, kad jos aukštesnės ir vešlesnės ten, kur gauna pakankamai saulės. Jei bus neprižiūrima, tai aišku, kad gali suželti bruzgynai, bet jei nuo pat pradžių jas prižiūrėt, tai anokia čia bėda.

Darulis
28-03-2012, 08:27
Pasižiūrėjau į nuotrauką Sauliau ir suabejojau dėl tavo žuvų..
Ne dėl blogų sąlygų ar saulės ar dar ko nors.
Manau gali turėti didelę problemą su udrom kadangi tvenkinukas prie miško.
O kadangi tvenkinukas nedidelis, tai udra jei įsisuks, tai tikrai visas žuvis išgaudys.
Vienam tvenkinyje pas mane, kurio plotas apie 1 ha ji apsigyveno, tai kelia didelį susirūpinimą.
O pas pažįstamo tvenkinuke išgaudė visus karpius (apie 2 kg), o jo plotas buvo keli arai.
Čia negąsdinu, bet šiaip informuoju. Na manau garnių klausimas gal nėra aktualus...
O dėl sodinimo, tai sodink būtinai ajarų, nes jie maloniai kvepia, o dėl kitų žolių ar nendrių, tai daryk kaip tau atrodo geriausia. Nepatiks, tai su dalgiu kelis kartus nupjausi ar grėbliu išrausi.

Sartorius
28-03-2012, 08:32
Nepritariu dėl nendrių, po kelių metų keiksiesi, kad nebeturi net pro kur meškerę užmesti. Ajerai, kitas reikalas.

Nendres galima pakeisti aukštaūgėmis viksvomis, jos nelips į vandenį augs tik pakrantėje ir atrodys lyg nendrės.

Saulius64
28-03-2012, 13:16
Hmm. Įdomu iš kur ta ūdra galėtų ateiti? Arti tvenkinio nėra jokio vandens telkinio, išskyrus mažą melioracijos kanaliuką. Nejaugi ji gyvena vidury miško? Daug metų ten vaikštau, mačiau įvairių gyvūnų, bet ūdrų sutikti neteko. O gal jos migruoja?

Darulis
28-03-2012, 15:24
Jei yra miškas, tai vadinasi yra ir ūdroms galimybė patekti į tavo tvenkinį. Aš jau nustojau stebėtis, kai žvėris ateina iš kažkur ir jei nepatinka išeina..
Nenustebk jei ir bebras apsigyventų::) Jei yra krūmų netoliese..

Saulius64
03-04-2012, 19:17
Šiandien nuvažiavau prie savo tvenkinio. Ledas dar neištirpęs, apie 2cm, pakrantės šiek tiek aptirpo. Kas patartų įžuvinimo klausimu? Ar verta paleisti žuvis po ledu? Kažkur forume mačiau taip darant : )

Rolandas
03-04-2012, 19:58
Jei gali, pakentėk dar savaitę, vienas tvenkinukas - viską suspėsi. Jokio pliuso leisti po ledu žuvis, manau.

Saulius64
14-04-2012, 20:42
Šiandien buvau nuvažiavęs prie savo tvenkinuko. Paleidau truputį žuvyčių. 25 lynukus 7cm. 15 upėtakiukų 7cm., 3 erškėtukus apie 15cm. Vanduo turbūt apie 4-5 laipsnius-šaltas. Laukdamas kol susivienodins vandens temperatūra neilgam nuėjau, tai upėtakiai spurdėdami su visu maišu nuplaukė gana toli nuo kranto. Teko ieškoti ilgą šaką, kad juos sužvejoti. Paleisti visi žvaliai nuplaukė į gilumą, tik eršketai apie valandą sukiojosi seklumoj.Bandžiau paberti maisto bet nelabai supratau, bandė maitintis ar šiaip nosimis žvyriuką kapstė. Kažin ar verta bandyti maitint jas tokiam šaltam vandeny?

Saulius64
26-05-2012, 20:41
Prieš tris savaites paleidau į savo prūduką du upėtakius iš Maksimos, 700 g. Šiandien visą dieną šokinėjo, gaudė maistą. Pas mane pamiškėj auga daug ąžuoliukų, o ant jų kažkokie dideli vabalai, tai kai sumečiau juos į vandenį, buvo malonu žiūrėti, kaip jie juos gaudė, net prie pat kranto priplaukdavo. Lynukų ir eršketukų kol kas nematyti, gal vanduo per šaltas. Nematavau temperatūros, bet maudantis net kojas gelia pusantro metro gylyje. Nemaniau, kad vandens temperatūra taip smarkiai skiriasi saulės apšviestoj pusėj ir pavėsy.

Rolandas
26-05-2012, 21:01
Vyrai, tvenkinį įsirengiat, žuvis nusiperkat, turi likt ant termometro normalesnio.
Kojas gelia - nieko nepasako.

Saulius64
14-06-2012, 18:46
Šiandien matavau vandens temperatūrą buitiniu termometru, pavėsyje 19, saulėje 21 laipsnis paviršiuje. Upėtakiai atrodo jaučiasi gerai, tiesa pradėjo augti dumbliai vandens paviršiuje ir seklumose. Kiek įmanoma, bandau nugraibyt. Įdomu bus stebėti ar išgyvens upėtakiai iki rudens nepratekančiam prūde.

Rolandas
14-06-2012, 19:25
pavėsyje 19, saulėje 21 laipsnis paviršiuje... nepratekančiam prūde.
Bijau, kad rugpjūčio vidurio nesulauks

Saulius64
04-07-2012, 18:08
Šiandien buvau prie savo tvenkinuko pamiškėj.Radau truputį dumlių pakrantėse,tai pabanžiau nugraibyti graibštu.Užkabinau tris lynukus netoli šėryklos,atrodo nemažai paaugę,labai gražūs rubuiliuikai,pavasar į paleidau gal 7 cm.,dabar apie 9-10 cm.Du didesni,su išsipūtusiais pilvais.Ar gali būt kad su ikrais? Kai pirkau kokio amžiaus neklausiau.Ar gali tokie mažiukai išneršti?[viena seklumėlė yra,akmenukais pabarstyta,be žalumos.

Saulius64
09-07-2012, 22:38
Keletą dienų matau prie prūdo erelį.Šiandien atskrido ir atsitūpė ant žabų krūvos netoli prūdo,toks nebaikštus atrodo.Kyla ytarimų ar nepasmaguriauja žuvelėmis? Nebematau vieno iš didžujų upėtakių.Vandes t. užkilo 22 l.,kol kas atrodo maitinasi kaip visada.

Rolandas
09-07-2012, 22:43
Erelių neliesti, griežtai. Neverta ta žuvis to, tikrai. Jie maitinasi ir vandens paukščiais.
Pasigirsiu, šiandien mačiau penkis: du senius ir 3 jauniklius per kokius 50m, gražių foto padariau, tik ne su savo aparatu. :)

Saulius64
10-07-2012, 13:31
Ką nors daryti ereliui net mintis nebuvo kilusi, tikrai gražus paukštis. Jeigu pavyks, kitą savaitę pabandysiu nufilmuot.

Saulius64
21-07-2012, 18:37
Šiandien sužvejojau vieną iš didesnių upėtakių. Svėrė 1,7kg. Man atrodo kad neblogai priaugo per 3 mėnesius, kai pirkau buvo truputį virš kilogramo. Maitinau 2-3 kartus savaitėj. Prieš tai užkibo trys iš mažesnių partijos, taip pat paaugę stipriai. Jeigu nemaitinti, paskui blizgę plaukia visas būrys. Už poros savaičių manau reikės išgaudyti visus. Gaila, netinkamas prūdukas, graži žuvis, įdomu ją maitint.

Rolandas
21-07-2012, 18:48
Na, neblogi rezultatai. Taip porečiai šeriant tiek priaugo. Jei neužkais orai labai, gal visgi sulauktų rudenio.
Įdomu, kiek užaugtų iki lapkričio?
P.S. žadėti ereliai
3111

Saulius64
21-07-2012, 20:26
Be reikalo apkaltinau erelį. Visos mano žuvys vietoj, nei viena nedingo, matau jį dažnai sukant ratus virš miško. Keletą upėtakių pabandysiu palikt iki rudens, pažūrėsim kas bus, aišku, jeigu grybautojai neišgaudys.

doms
22-07-2012, 08:54
Šiandien sužvejojau vieną iš didesnių upėtakių. Svėrė 1,7kg. Man atrodo kad neblogai priaugo per 3 mėnesius, kai pirkau buvo truputį virš kilogramo. Maitinau 2-3 kartus savaitėj. Prieš tai užkibo trys iš mažesnių partijos, taip pat paaugę stipriai. Jeigu nemaitinti, paskui blizgę plaukia visas būrys. Už poros savaičių manau reikės išgaudyti visus. Gaila, netinkamas prūdukas, graži žuvis, įdomu ją maitint.

Čia tie iš maximos užaugo iki 1,7 kg? Kokiu pašaru maitinai?

Saulius64
22-07-2012, 09:44
Čia tie iš maximos užaugo iki 1,7 kg? Kokiu pašaru maitinai?

Taip čia tie patys maksiminiai. Kadangi tikro maisto neturiu, maitinau kačių maistu Whiskas su žuvimi. Aišku brangokai gaunasi. Jisai neskęsta ir baltymų turi atrodo 32 procentus.

Rolandas
22-07-2012, 09:48
P.S. turiu truputį 45% proteinų, jei reik, į a.ž. ;)

Saulius64
22-07-2012, 19:06
P.S. turiu truputį 45% proteinų, jei reik, į a.ž. ;)

Ačiū Rolandai už pasiūlymą, šiemet turbūt išmaitinsiu žuvis tuo pačiu pašaru \esu užsipirkęs į priekį\. Tarp kitko, po vakarykščios žvejybos upėtakiai pasidarė kažkokie baikštūs, blogai maitinasi, būriuojasi visai kitoje vietoje.

Saulius64
24-07-2012, 23:01
3121 Antrasis upėtakis. Gaila nepasvėrėm, iš karto išsikepėm.

Saulius64
05-08-2012, 18:48
Šiandien buvau prie savo prūduko.Upėtakiai maitinasi vangokai,nors vandens t. nėra labai didelė 22,2 laipsnio paviršiuje,pusės metro gylyje 19,8.Giliau nesiekia termometro daviklis.Prieš porą savaičių įleidau 70 vnt.plačiažnyplių vėžių,gal kas žinot kaip patikrint ar jiems patiko sąlygos mano tvenkinuke?

Junka
05-08-2012, 19:23
Prieš porą savaičių įleidau 70 vnt.plačiažnyplių vėžių,gal kas žinot kaip patikrint ar jiems patiko sąlygos mano tvenkinuke?

Mane tas pats klausimas kamuoja. Bet jaučiu, kad sužinosim kaip jiems patinka po kelių metų...

Darulis
06-08-2012, 09:21
Jai nepamatysi ant kranto jų kevalų ir dar po metų užkibs ant meškeries, tai galvok, kad jiems visai gal nieko..

Saulius64
23-08-2012, 06:34
3186 Mažasis upėtakis.

Saulius64
08-09-2012, 19:26
Štai ir baigėsi mano bandymas paauginti upėtakius nepratekančiam prūde. Liko gal dvi žuvys. Kartais užtikdavau grybautojus palei krantą, kai pamatydavo kad atvžiuoju, nueidavo į mišką, po to upėtakiai kažką rankiojo nuo vandens paviršiaus. Turbūt kažkas susigundė pažvejot. Matyt neverta nesaugomoj vietoj auginti nors kiek vertingesnę žuvį. Kitais metais įleisiu karosų, tegu gaudo.

Rolandas
08-09-2012, 19:54
Gaila, aišku.
Taip, daug kas Lietuvoje gražaus ir gero stoja net gerai neįsibėgėjus tik dėl to, kad tiek daug vagių ir be moralės žmonių.
Aklas azartas užvaldo protą.
Aš ir sakau: jei negalima apsaugoti, tai beveik kaip ir neturi.

Junka
08-09-2012, 23:08
Tau tai grybautojai su kašikais pamiškėje trinasi, o man - spiningistai ir kitokie meškeriotojai (neskaitant ūdrų, audinių) paupiu makaluojasi... Net į lempą negali užmest, jei pro prūdą su kotu praeina, ba žmogus gi žvejoja valdiškoje upėje. Kaži susilaiko, jei koks upėtakis žvakę prieš nosį padaro? Norisi bent jau tikėt, kad mada "pagavai-paleisk" tarp rybokų gaji kol kas...

arūnas
09-09-2012, 06:40
Norisi bent jau tikėt, kad mada "pagavai-paleisk" tarp rybokų gaji kol kas...[/QUOTE]Tai kad kai kuriė ''rybokai su tūkstantiniais kotais net pro savo upeli tingi praeit..''randa kur kokį tvenkinuką.....

Junka
09-09-2012, 08:27
Tas tai jo. Gi upelyje ar upėje žuvį dar surasti reikia, suvilioti, nugalėti, o tada dar ir paleisti :) Tvenkinyje lengviau. Va, kurią tai dieną su kolega ryboku palei upę prasiėjom (lyg ieško sklypo, tai rodžiau gretimą), sustoję prie upės pradėjom aptarinėt ką pagaut galima būtų. Tai kolega sako: čia nieks nekibs, nes tas anas... Žodžiu čia žuvies nėra. Geriau tipo mano kūdroj gaudyt. Su tais žodžiais panosėj (apie 3..4 m) nuotoliu išsivertė kokių 5 kg šlakis (nesvėriau, bet iš vaizdo nemažas). Kolega vos neatsisėdo... Baigėsi baikos apie prūdą.

Saulius64
09-09-2012, 18:46
Šandien sugaudžiau paskutinius upėtakius iš ''savo'' prūdo, pasirodo buvo likę trys, didžiausias apie 0,5kg. Šiaip malonumas menkas apstačius visą tvenkinuką dugninėmis žvejoti. Tiesa dar užkibo lynukas ir visai nemažas vėžys.

Saulius64
21-04-2013, 17:26
Šiandien nuvažiavau prie savo kūdros pamiškėj.Ledas dar nevisiškai ištirpes,pakrantės e šimtai varlių,pastebėjau keletą vėžių pačiam varlyno vidury.Manau reiks nupirkt keletą didesnių upėtakių iš Maxsimos kad varles išvaikytų.Po pernykščio brakonierių reido buvau atsisakęs tos minties bet kažkaip sunku susilaikyt.

Saulius64
16-05-2013, 18:11
Sveiki,Šiemet į savo kūdrą paleidau 4 upėtakius ir 4 motininius lynus,kadangi kūdra pamiškėje,nesaugom a daugiau žuvies neleidau.Prieš porą dienų atvažiuojant pamačiau du žmogelius slampinėjančius pamiškėj,paviršiu i leisgyvis lynas,upėtakiai maisto nebeima.Galvoju gal elektra pasidarbavo,pyktis žiaurus suėmė,Junka gal šautuvą paskolintum?Čia šiaip pasiguost norėjau.

Junka
16-05-2013, 18:24
Nu ne brol, šautuvo neskolinsiu. Nevalia :) Ale gi gali įsigyt lygiavamzdį ar pistoletą/revolverį savigynai :) Bet vistiek geriau ieškot kažkokių kitokių būdų, pvz. apsitvert. Aš kaip tik tuoj tai ir padarysiu :)

Saulius64
16-05-2013, 18:41
Dėl šautuvo aišku pajuokavau,tvora apsisaugot nuo tokių veikėjų manau nepadėtų,kai atvažiuoji tik kas trečią dieną.

rolandelis
17-05-2013, 09:08
Dėl šautuvo aišku pajuokavau,tvora apsisaugot nuo tokių veikėjų manau nepadėtų,kai atvažiuoji tik kas trečią dieną.

Kamera pastatyk