PDA

Žiūrėti pilną versiją : Gyvų susitikimų laikas

Virgism
25-11-2011, 14:41
Kuris laikas atgal buvo pradėta graži iniciatyva Vilniaus akvariumininkų susibūrimai pabendravimui. Deja bet jau kelintas susitikimas vyksta/organizuojamas paskubomis, ko pasekoje manau pakankamai nemažai potencialų dalyvių neišdrįsta sudalyvauti. Taigi norėdamas paskatinti, kad kiti susitikimai būtų bent kiek labiau organizuoti, paprašysiu jūsų išsakyti savo nuomonę, bei pabalsuoti už jums priimtiną variantą. Jei sudarytame saraše nėra Jums priimtino varianto, rinkitės variantą "kitas". Būtų malonu jei parašytumėt savo variantą.
Be to turbūt visi sutiksit kad susirinkus būtų malonu ir kokia nors tema pabendrauti, taigi būtų visai gerai kad po kiekvieno susitikimo būtų užvedama tema kur galėtume išsakyti savo pageidavimus kitam susitikimui (diskusijos, mainai ir pan.)
Man asmeniškai vieta ir susitikimų laikas (18:00) yra tinkamas... Nors laiką ar vietą būtų galima keisti žinant kokią mėnesio dieną reikia rezervuoti ;)

Dar321
25-11-2011, 19:29
Man tinka belekuris variantas, apart paskutinio mėnesio 4-adienio.

Nykstukas
25-11-2011, 19:37
Siūlau susitikti kas antrą mėnesio kurią nors dieną

Jogaila
25-11-2011, 19:42
Man iš esmės ketvirtadienis - geriausia savaitės diena. O ar jis pirmas, ar dar kažkelintas - nėra taip svarbu. Tik perskaičius iniciatyvą forume apie organizuojamą susitikimą prieš kelias dienas kartais jau nelabai galima perstumdyt planus. (prabalsavau už 2 ketvirtadienį)

Armetas
25-11-2011, 22:40
Norėčiau prie viso šito reikalo pridurti tai, kad tokie susitikimai tikrai turėtų būti planuojami, o ne nusprendžiama diena prieš, kaip čia neseniai buvo :) ir dar manau laikas būtų priimtinesnis 19 h. Bent man. Nes darbas iki 17 h, tai nusigauti į centrą iškarto šiek tiek problematiška.

Jogaila
25-11-2011, 22:49
Norėčiau prie viso šito reikalo pridurti tai, kad tokie susitikimai tikrai turėtų būti planuojami, o ne nusprendžiama diena prieš
Būtent todėl ir daroma ši apklausa.

ir dar manau laikas būtų priimtinesnis 19 h
Tai kad jų pabaiga neterminuota, ir beveik visada kažkas ateina vėliau, kažkas anksčiau.

Virgism
25-11-2011, 23:27
Man iš esmės tinka tiek trečiadieniai tiek ir ketvirtadieniais. Vieną ko tikrai norėtųsi, tai tvirtai sutartos dienos. Laikas kaip jau minėjo Jogaila nėra toks svarbus. Galima sakyti, kad pradžia/renkamės nuo 18,00, o oficialią dalį, jei tokia būtų planuojama (temos, pranešimai), galima būtų pradėti ir nuo 19,00 valandos.
Suprantu kad yra, buvo o gal ir bus nepasitenkinusių, bet atminkit tai kad tai daroma tik visuotiniais pagrindais, žmonės renkasi savo malonumui taigi prievartos čia, jokios nėra ir renkasi tie kas nori, gali.
Aš asmeniškai prisitaikysiu prie daugumos, tačiau norėtųsi žinoti konkrečia dieną, kad dėliojantis asmeninius planus būtų galima ir susitikimo dieną galvoje turėti.

Armetas
25-11-2011, 23:34
Man iš esmės tinka tiek trečiadieniai tiek ir ketvirtadieniais. Vieną ko tikrai norėtųsi, tai tvirtai sutartos dienos. Laikas kaip jau minėjo Jogaila nėra toks svarbus. Galima sakyti, kad pradžia/renkamės nuo 18,00, o oficialią dalį, jei tokia būtų planuojama (temos, pranešimai), galima būtų pradėti ir nuo 19,00 valandos.
Suprantu kad yra, buvo o gal ir bus nepasitenkinusių, bet atminkit tai kad tai daroma tik visuotiniais pagrindais, žmonės renkasi savo malonumui taigi prievartos čia, jokios nėra ir renkasi tie kas nori, gali.
Aš asmeniškai prisitaikysiu prie daugumos, tačiau norėtųsi žinoti konkrečia dieną, kad dėliojantis asmeninius planus būtų galima ir susitikimo dieną galvoje turėti.

Pilnai tau pritariu Virgi :)

Rolandas
25-11-2011, 23:37
Peržvelgiau 2012 kalendorių. Mažiausiai šventinių dienų iškrenta ant antrų trečiadienių, nors man gražiai skamba antras antradienis. :)
Asmeniškai man nesvarbu, prisitaikysiu. Svarbu, kad išlaikytume šią tradiciją susitikt, būtų apie ką pakalbėt, gal kartais pasiruošt ką nors organizuoto (pristatymas, pranešimas, išvyka, susitikimai gamtoje - maisto gaudymas pvz. ar pas ką privačiai grynam lauke - smagiai praleist laiką ir kitais metais.

Taip, renkamės anksčiau dėl tų, kurie gali ateit anksčiau ar neturi kur dėtis po darbo tas dvi valandas.
O pradedam organizuotesnę dalį valanda vėliau dėl tų, kurie vėliau baigia darbą ar užtrunka dasigauti.
Pritariu.

Iš tiesų, puiki apklausa pasiplanuot 2012 metus.

Nilas
26-11-2011, 21:04
Balsavau už trečią trečiadienį, todėl, kad tokią formulę lengva įsidėmėti: 3x3.

Jogaila
26-11-2011, 23:19
Na, ir kurią dabar dieną paimt už pagrindinę? ;)

Kad nebūtų prieš dieną sukeliamas vėjas, gal vertėtų padaryti paprastą renginių grafiką (kaip sakysim čia (http://bonsaivilnius.puslap iai.lt/?p=2105), arba čia (http://viadukas.blogspot.co m/p/renginiai.html)), tiesiog nurodant kiekvieną mėnesį daugiausia balsų surinkusį antradienį, trečiadienį ar ketvirtadienį).

Grafike sutartinius žymėjimus įvest nesunku:
Pasviręs tekstas - renginys įvyko
Paryškinta data - patvirtinta data, laikas, vieta
Paprastas tekstas - data galutinai nepatvirtinta.

Ir kiekviename susitikime užtvirtint sekančio datą, laiką, vietą ir (kas gal turėtų būti svarbiausia) temą.

Jei tinka, prabalsuokit dėl datos kas dar nepareiškė nuomonės, o aš ryt-poryt, šiom dienom tą grafiką sumesiu.

espan
30-11-2011, 14:50
Jogailos mintis irgi labai gera. Tarkim išrinkus susitikimo dieną (3 ar 4tadienį), kita mėnesį,tą dieną gali būti pvz. "kalėdos"

Norėjau pasakyt tai, kad susitikimo metu, paimti kalendoriuką, ir pasižymėti sekančio susitikimo datą (turiu galvoje, jei griežtai laikytis "ketvirtadienio" ar kitos dienos nesigaus).

Virgism
30-11-2011, 15:19
Man labiau patiktų konkretus laikas, ir susitikimo laiko keitimas būtų daromas tik esant būtinybei (šventinė diena, ar pan). Nors Jogailos variantas irgi atrodo neblogas, bet turbūt atsiras ir tokių žmonių kurie planuoja laiką kiekvienai savaitei ir gali turėti tam ikrų veiklų tam tikromis dienomis. O jei kiekvieną kartą reiks derinti susitikimo laiką pagal kiekvieno norus, tai kažkaip nerimtai atrodo...
Manau kad vis tik reiktų išreikšti savo nuomonę balsuojant ir priimti tą variantą, surinko daugiausia balsų....
Arba kitas variantas, "diktatūra", t.y. laikas suderinamas tarp dažniausiai susitikimuose besilankančių žmonių (artimiausiame susitikime) ir tai viešai paskelbiama visiems forume...

Dar321
30-11-2011, 21:00
Jau rašiau, kad optimaliausias variantas - kažkelintas kožno mėnesio kelintadienis ir baigtas kriukis.
Mūs žvejų klubas jau 6 metai renkas kožną paskutinį mėnesio 4-adienį ir jokių problemų, ir tik sutampant su kokia valstybine švente, būna nukeliamas kitai dienai arba visam mėnesiui (jei nebūna rimtų klausimų).

espan
04-12-2011, 10:23
Hmm, ar ne laikas jau dėt tašką, ir paskirt datą ? :) nes užtemsim vėl ..

Jogaila
04-12-2011, 22:15
Gal ir laikas. Tai ką, gruodžio 14-a? Po to jei nieks nesikeis - sausio 11, ir t.t.?

Rolandas
04-12-2011, 22:30
Na kaip ir taip. Balsavimą stabdom 1, 2, 3.

Pasistengsiu būt.
Atsinešiu automatinį trąšų dozatorių parodyt.