PDA

ŽiÅ«rėti pilną versiją : Kurmiai tvenkinių pakrantėse

Fiskius
21-11-2011, 10:32
Atsiprašau už offtopika :)
Jogaila, o kaip ta kurmių baidyklė? Veiksminga?
Pernai vienam prekybcentry pakilnojau, kaina apie 50lt, nepirkau suabejojęs jos veiksnumu.
Vakar kai pamačiau savo sodo pievutę ir "rūtų" darželį... norėjosi kokį pulimiotą išsitraukt :)

Pikulis
21-11-2011, 14:26
Reiktų kurmių temą kurt ;D Pas mane kaime tai prismaigsto į žemė metalinių strypelių ir užmauna plastikinius butelius su "sparneliais", jie nuo vėjo bilda ir toje vietoje kurmiai nesilanko ;D

Fiskius
21-11-2011, 15:12
Pas mane irgi mama buvo padarius visą bambalyna :) iš pradžių lyg padėjo, poto gal priprato ir vėl jų pilna :)

Jogaila
21-11-2011, 16:53
o kaip ta kurmių baidyklė? Veiksminga?
Veikia nuo šeštadienio. Dabar manau kurmiams ne pats migracijos metas, taigi, nelabai galiu kol kas ką apie veiksmingumą pasakyt

zeBeawer
21-11-2011, 19:24
Turiu įkasęs į žemę spec priemonę, kuri tam tikru laiko intervalu subarška, padeda, bet visą laiką kol žemė neįšalusi jį reikia laikyti, nes grįžta labai greitai. Pliusai prieš bambalius - estetika, veikimo nuotolis apie 30 metrų. Minusai kaina (120 lt) + baterijos (naudoju pakraunamas, užtenka mėnesiui)

Pikulis
22-11-2011, 13:27
Šiaip tvenkiniams žalos jie kaip ir nepadaro, tik jų kurmiarausiai vaizdą gadina. Problema gali būti tiems nebent tiems, kas turi plėvelinius baseinus...

Fiskius
22-11-2011, 13:39
Taip, problema pagrinde dėl aplinkos estetinio vaizdo gadinimo. Ypač jie pasiunta vėlyvą rudenį, privaro toookias krūvas!!! Nukasi, išlygini, po to tose vietose įdumba pieva :/
Pas mane ant pievutes matosi pagrindinė kurmių trasa, grynai skersai pievos griovelis, jo pradžioj ir pabaigoj pastoviai po kurmiarausį išdygsta...

zeBeawer
22-11-2011, 21:28
jei pas tave jų tik 2, tai nelabai didelė problema, pas mane jų gal 15 :) šiaip gal ir į estetiką būtų galima nusispjauti, bet žoliapjove ne kas tas žemes stumdyti :)

Jogaila
10-12-2011, 11:16
Rezultatai. Per pirmą savaitę atsirado du nauji kurmiarausiai. Bet ir instrukcijoje buvo parašyta, kad pirmomis dienomis stebimas padidėjęs kurmių, pelėnų aktyvumas. Kurmiarausiai sutrombuoti. Daugiau jų nebeatisrado.

O paviršiuje aparatas atrodo taip:

https://lh3.googleuserconten t.com/-7XPPoOckxTM/TuMh9mw9v3I/AAAAAAAAC1I/W-OmSrayZiA/s400/P1320026.JPG

Žinoma, vasarą gali būti nepatogu šienaut, bet tai mažesnė blogybė nei dešimtys kurmiarausių.

Fiskius
21-12-2011, 10:26
Jogaila, kaip reikalai su kurmiarausiais? Aš praeitą savaitę, sode radau pagrindinėj pievutėj 3 kurmiakalnius maždaug iki kelių, siutas suėmė :/

Jogaila
21-12-2011, 10:34
Anei vieno. Antikurminės priemonės suveikė :)
Tiesa, nežinau, ar galima tą įrengimą palikt per žiemą? O ir ar reikia? Bet kol kas birbia, nesušąla.

Fiskius
22-01-2012, 19:55
2298

Mano kurmiarausiai :) ne prie baseino, pagrindinėj pievutėj, bet dydis tai rekordinis :)

zeBeawer
22-01-2012, 20:20
Jogaila, gali palikti ir per žiemą, nieko ten "blatno" nėra tame barškutyje, tik labai žemoje temperatūroje gali elementai ne tokią įtampą atiduoti (veiks silpniau)

Jogaila
22-01-2012, 22:36
Visai buvau jį pamiršęs, aparačiukas dabar kaipo ir po sniegu, ir nieko nesigirdi. Reiks gal atsikast, pasižiūrėt. Nesu tikras kad jis ten labai hermetiškas, gali per atlydį ir sušlapt.

gede
23-01-2012, 16:18
Mano kurmiarausiai :) ne prie baseino, pagrindinėj pievutėj, bet dydis tai rekordinis Afg, tai kokio dydžio(negarantuotas , kad tai susijeIMHO) turi būti pats rausėjas?... Kaip bebras?... Na jei pagausi raug šašlą, atlėksiu į svečius, bent jau su laimikiu nusipyškinti, ale tai, kad pagauti, reiktų šerninius spastus dėti urvan... Siaubelis... Įdomu su kastuvu pakasiojus, kokio dydžio tuneliai?

gede
10-08-2012, 22:17
Sveikas kolektyve, na gal kas galite pasigirti, kažkokiu progresu, kovoje su kurmiais, mažum naujų technologijų-burtų atsirado? Jau reikia ir man apie šiuos gyvius(kovos būdus su jais) mąstyti... Teko šnektelėti su žmogučiu, kuris jau išbandęs, krūvą variantų(petardos, salerka, elektroninės, karbitas), žodžiu jo pastebėjimai tokie-praktiškai nieks neveiksminga... Kas anot jo pasiteisino, tiesiog spasteliai, į tai ne visi, kurių konstrukcijoje yra cilindras, per kurį gyvūnas turi pereiti iki suveikimo momento-praktiškai "negroja"...

rolandelis
11-08-2012, 18:16
Palikit kurmius ramybeje,gamtos dalis,kurmiai dirba savo darba.

gede
12-08-2012, 12:05
Palikit kurmius ramybeje,gamtos dalis,kurmiai dirba savo darba.Sutinku, bet smagiau, kai jie savo darbą dirba laukiniuose laukuose, o ne ten, kur prakaito prilieta...

Jogaila
12-08-2012, 22:57
Nėra jokio progreso, nes nebeliko ką baidyti :) Aš ta "pipykalka", apie kurią šios temos pradžioje kalbėjom, esu labai patenkintas. Nėra nei kurmių, nei pelėnų. Beje, pats mačiau, kaip ežys elgiasi "pagal instrukcijas", t.y. priėjęs prie baidyklės apie 15 metrų, sustoja kuriam laikui ir suka šonan.

Šunes į ją nereaguoja. Nereaguoja ir kiti gyviai - šliužai, žuvys, varliagyviai, paukščiai.
Kamanėms ir bitėms taip pat įtakos neturi.

AvesGarer
06-11-2019, 12:48
Thanks for support how I can thank you?

<a href=https://prom-electric.ru/>.</a>