PDA

Žiūrėti pilną versiją : Eheim 400 oro kompresorius

Laura&Simonas
13-10-2011, 19:54
Sveiki, gal yra Eheim Air Pump 400 (3704) naudotojų? Iškilo klausimas ar daiktas brokuotas, ar itin gudrus.
Situacija tokia, kad vienam išėjimui (pavadinkim A) nustačius maksimalų oro srautą ir užmovus akmenuką, o kitam išėjimui (pavadinkim B) nustačius minimalų oro srautą ir palikus su maža apkrova, aeracija vyksta. Tačiau didinant oro srautą išėjime B ar mažinant oro srautą išėjime A, kažkuriuo momentu aeracija sustoja. Aklinai užkišus išėjimą B, per išėjimą A pradeda eiti dar didesnis oro srautas nei pradiniam variante. Žodžiu nėra perskyrimo tarp išėjimų. Tai normalu?
Tiesiog kitas kompresorius turi nepriklausomus išėjimus.
P.S. Air Pump 200 (3702) savininkai irgi galėtų papasakot savo situaciją.

maswa
13-10-2011, 21:00
P.S. Air Pump 200 (3702) savininkai irgi galėtų papasakot savo situaciją.
Atsakysiu trumpai:
-Didesnio gaidio neesu turėjas gyvenime .
Pirkau a jį naują Voketijoje.
iuo metu guli stalčiuje, kaip nereikalingas,neprak tikas, nervus gadinantis daiktas.

I savo pastebėjimų ,jei norisi garsios firmos urao,tai rekomenduočiau TETRA.
Jei uraas nesvarbu ,tada ATMAN-,ą .

Nykstukas
14-10-2011, 08:25
Tokia pati situacija ir pas mane. Šis "mandras navarotas" persvėrė mano seniau buvusią nuomonių svarstykles kaip apie legendinį Eheim gamintoją. O šiaip veikia tyliai ir yra galingas kompresorius. Apmaudu, kad ribotos kanalų reguliavimo galimybės.

Laura&Simonas
14-10-2011, 08:37
Dar apmaudžiau kai buvo renkamasi tarp Eheim, Atman ir Resun kompresorių. Vienintelį Eheim pavyko pačiupinėti prieš perkant. Pasirodė tvirtai surinktas ir tylus. Jau buvau nusiteikęs eit kito egzemplioriaus reikalaut.

Nykstukas
14-10-2011, 22:23
Jau buvau nusiteikęs eit kito egzemplioriaus reikalaut. kaip suprast? Sugedo eheimas?

Laura&Simonas
14-10-2011, 22:48
Ne, galvojau ne pilnas išėjimų atskyrimas yra brokas, o pasirodo tai ne trūkumas, bet privalumas (visi tokie).