PDA

Žiūrėti pilną versiją : Žuvų elgsena

Jogaila
28-09-2011, 15:08
Šįryt taip užstebėjau netikėtai, kad visur žuvys ryte laikėsi prie dugno ir visiškai neėdė. Ir karosai kūdroj, ir karpiukai namie bačkoj, ir pecilijos akvariume. Čia prieš kokį oro pasikeitimą taip?

Rolandas
28-09-2011, 15:21
Mane tai pasikelia pačios kai nori ėst. Taip pradeda čepsėt, kad nevalingai pažiūriu kas atsitiko. Tipo jos mane dresiruoja, ne aš jas. :)
Nieko tokio šįryt nepastebėjau.

Sartorius
28-09-2011, 19:28
Man, taip buvo užvakar vidurdienį. Ateinu žuvų pašert, o jos visos dugne ir nei viena net pasisveikint nepakyla :(
Pamaniau, kad katinas buvo užsukęs. Vakar ir šiandien, kaip visada, jokių pokyčių, atvaro vos pamačiusios :)
Beje, Jogaila, vėstant vandeniui rekomenduojama šerti vidurdienį, o ne ryte (čia vienam protingam portale perskaičiau).

Pikulis
28-09-2011, 19:58
Vanduo vėsta, tai ir žuvys ilgiau miega ;D

Jogaila
28-09-2011, 20:32
Tai jei taip būtų vien kūdroj - suprasčiau. Bet taip pat elgėsi ir namie laikomos. Tiesiog draugiškas masinis užsimaskavimas prie dugno.

Jogaila
10-12-2011, 18:27
Kad žmonių elgsnenai turi įtakos - tai faktas, bet ar turi mėnulio užtemimas įtakos žuvims? Kaip tik tas reiškinys dabar ir vyksta (jau į pabaigą). Vilniuje giedram danguj visai gražiai atrodo.

Jogaila
03-05-2012, 09:26
Šį vaizdelį galima būtų kelti ir prie karosų, ir turbūt prie aeravimo, ne tik čia.

Šiandien ryte trumpam pajungiau orapūtę, kad prasklaidytų kūdros paviršiuje esančią bakterinę plėvelę. Subėgo karosai ir ėmė šokinėti ant oro srovės. Šiaip jie plaukioja visame vandens tūryje, ėda gerai, ir kažkokių nepritekliaus ar blogų sąlygų požymių nėra. Bet vėl gi - ryte galimas deguonies stygius. Tai ir svarstau: ar čia visgi reiktų periodiškai tą orą paleist, ar žuvys tik taip linksminasi?

http://www.youtube.com/watch?v=Tz5SD5i8eRs

2824 2825 2826

Pikulis
03-05-2012, 23:49
Kol augalai dar neatsigavo, orapūtė tikrai pagerins vandens kokybę.
Taip, čia karosai dūksta, nes kai aš pajungiu fleitą, tai jie tą patį išdarinėja ;D

Rolandas
04-05-2012, 00:21
Dėl deguonies stygiaus - reiktų pamatuoti. Jei ką, galim pažiūrėti. ;)
Paprastai jau tokiu laiku nebūna trūkumo, bet kas žino? Kiekvienas telkinukas turi savo specifinį režimą.

O žuvys tai tikrai išdykauja - pramoga toks Vezuvijus-džakuzi kieme.