PDA

Žiūrėti pilną versiją : Skubiai reikia pagalbos

Niekaliūzas
17-09-2011, 13:49
Vakar ir siandien pastebejau kad krito 2 žuvys viena maza molinezija ir ancitrusidas siandien ejau pro akqa ir pamaciau kazka krutant ant stiklo priejus arciau pamaciau istisas eiles kazkokiu musiu ant stiklu permatomos su ilgais useliais ir kaikurios jau skraido. mirusio ancitrusido pilvas baisiausiai issiputes o pas molinezija kozkokia skyle pilve nezinau ka daryti labai prasau pagalbos dabar pat einu pakeisti vandeni bet ka daryti su musem jei jos kai nekelsiu dangti prades skraidyti kambari padekit labai prasau

167316741675
Forumo taisyklės (http://www.akvariumas.lt/showthread.php?2-Forumo-taisyklės) - 1 punktas

Pikulis
17-09-2011, 16:33
O ką čia padėt? Tos muselės juk nepiktybinės, ką jos tau blogo padarys?

Niekaliūzas
17-09-2011, 19:54
Taip nepiktybines bet vos tik istraiskiau jas isvaliau aqua ateinu vakare vel ju yra kokia 10-15 tai ka daryt?

maswa
17-09-2011, 21:58
labai prasau pagalbos dabar pat einu pakeisti vandeni bet ka daryti su musem jei jos kai nekelsiu dangti prades skraidyti kambari padekit labai prasau
Pirmiausia tai reikėtų aprašyti apie akvariumo savo įrangą,priežiūro s rėžimą, dar ten kažkątai.

Pikulis
18-09-2011, 08:21
Tų muselių lervos gyvena vandenyje (mažos kirmelaitės). Jos būna ant stiklo, augalų ir pan. Šiaip žuvelės jas išgaudo, bet jei žuvų nedaug arba jos didelės, tai... Jei paklaustum iš kur jos atsiranda, tai tikrai nežinau, bet yra tikimybė, kad kažkokiu būdu jos veisiasi ir vazoninių gėlių žemėje (sakykim, jei jos buvo iš daržo, o ne pirktinės iškaitintos). Arba su akvariumo augalais, dekoracijomis parsinešiai. Mano galva, tai čia menka problema, būna ir rimtesnių.

maswa
20-09-2011, 22:10
Pikuli,
o tu niekada neesi pastebėjas kur musytės ,musės ar kaip jas pavadinti ,kur jos laikosi ?
A jau bent kiek esu pastebėjas tai jos labai mėgsta greitai įrančią organiką. Na pavyzdiui pūvančius vaisius ,augalus ,netgi monių fekalijas ir panaiai.
Taigi jeigu, mūsų forumiečio atveju, joms sudarytos itin palankios salygos egzistuoti vadiname akvariume ,tai jos mielai ten ir gzistuoja.
A manyčiau ,kad reikėtų joms minėtų sąlygų papračiausia pasistengti nesuteikti arba jau suteiktas kuo skubiau panaikinti.

O ,kad uvys igaudytų patalpoje skraidančius padarus a asmenikai nei esu girdėjąs, nei esu matęs.

maswa
20-09-2011, 22:17
Mano galva, tai čia menka problema, būna ir rimtesnių.
O mano galva ,tai problema netgi labai didelė ,nes žmogus netgi to nesuvogdamas ,nuo ryto iki vakaro kankina žuvytes.

Niekaliūzas
24-09-2011, 09:03
"Aš manyčiau ,kad reikėtų joms minėtų sąlygų papračiausia pasistengti nesuteikti arba jau suteiktas kuo skubiau panaikinti."
Abėjoju tavo šitu pasakymu ir nors nemėgstu pyktis esu nedraugiška, Į tavo citatą atpilsiu taip: Tai ką man dabar išjungti šildytuvą, kad visos žuvys išdvėstų??
Ačiū, bet gal ne ! Su tom musėm susitvarkau viskas gerai.

maswa
24-09-2011, 10:25
Niekaliūzas ,
akvariumistika nėra tinginių hobis, nors vandens atsinęšus pripylk į savo akvariumą, jei jau nedašyla ,kad vandenį keisti reikia ,bent jau retkarčiais.

Niekaliūzas
24-09-2011, 11:26
Jei tau taip įdomu keičiu vandenį kas savaitę tik jei pačiam nedašyla tai vanduo apsineša ir genda foto dariau savaitgalį todėl ir vanduo atrodė nekaip..Kaip matau su tavim gynčitis neverta tad sekmės rašant man pavymui;))

Pikulis
24-09-2011, 16:29
Šitos "musytės" tai tikrai ne drozofilos jei ką. Čia greičiau kažkokie mažyčiai mašaliukai. O žuvytės jų lervas suėda, o ne po kambarį skraidančius tėvelius :D

maswa
24-09-2011, 21:19
Jei tau taip įdomu keičiu vandenį kas savaitę tik jei pačiam nedašyla tai vanduo apsineša ir genda
Na nelabai duomiuosi aš kanalizacijoms ,labiau akvariumai man patinka.

Niekaliūzas
24-09-2011, 21:38
Na jei tau niekaip nedayla ir trūksta tirtosios smegenų masės tai sekmės:)) protingi monės taip nesielgia
:D

maswa
24-09-2011, 21:57
Kaip nesielgia?

maswa
24-09-2011, 22:05
Vakar ir siandien pastebejau kad krito 2 žuvys viena maza molinezija ir ancitrusidas siandien ejau pro akqa ir pamaciau kazka krutant ant stiklo priejus arciau pamaciau istisas eiles kazkokiu musiu ant stiklu permatomos su ilgais useliais ir kaikurios jau skraido. mirusio ancitrusido pilvas baisiausiai issiputes o pas molinezija kozkokia skyle pilve
Niekalūzas, čia to protingo žmogaus posmas?