PDA

Žiūrėti pilną versiją : VI susitikimas Vilniuje 2011-09-20 19:00

Rolandas
13-09-2011, 12:33
Po vasaros atidarome naują rudens susitikimų sesiją.
Laukiami visi.
2011-09-20 antradienį 19:30 Totorių g. Vilniuje "Būsi trečias" kavinėje susitinkam. ;)
kavinė (http://kavines.wordpress.co m/2006/12/03/busi-trecias/) ir adresas (http://www.maps.lt/map/?lang=lt#obj=582686; 6061676;Pa%C5%BEym%C 4%97tas%20ta%C5%A1ka s;&xy=582722,6061686&z=2000&lrs=vector,stops,zeb ra,vector_2_5d)

P.S. jei kam aktualu sudalyvaut "URS savo rankomis" projekte, užsukit pusvalandžiu anksčiau, t.y. 19val.

Nykstukas
13-09-2011, 20:53
Kaip gaila, kad negalėsiu būti 19 val. Darbą baigiu 20.30 :(

Rolandas
13-09-2011, 21:00
Manau, dar rasi patį įkarštį. Skambtelėk prieš eidamas, jei ką.

Jogaila
13-09-2011, 21:35
Darbą baigiu 17 val - kur prasitrint likusias dvi? ;)

Rolandas
14-09-2011, 09:27
Na ką, ateisu 18, išgersim arbatos bokaliuką, paplepėsim. :)

maswa
14-09-2011, 12:32
*leee.. pražiopsojau ,vakar kaip tik vakare buvau sostinėje:((

Rolandas
14-09-2011, 12:34
Nieko nepražiopsojai. Čia kitą savaitę dar tik bus.

maswa
14-09-2011, 12:42
:)))))
jau pamačiau datą.

Vytasuz
14-09-2011, 13:00
sveiki kaip Jums gerai, kad Jūs Vilniuje :(
gal padarykit kokį susitikima pajūryje? :D

Vytautas
14-09-2011, 14:20
Ar galima paklausti kodėl vis tam pačiam bare? Gal galima kokioj akva parduotuvėj kada padaryt susitikimą. Ar labiau patyrę jau viską žino ir neįdomu?

Virgism
14-09-2011, 16:03
Vytautai, o kiek žinai akvaparduotuvių Vilniuje, kuriose tilptų 8-10 žmonių vienu metu ir dar turėtų vietos jiems prisėsti pabendrauti, pasidomėti jų turimu asortimentu. Kiek yra tokių kurie galės pristatyti akvariumininkystės naujovių... Turbūt nelabai tokių surasi...
O jei žmonių bus kokia 15, kur tuomet dėtis. Vilniuje turbūt vos viena parduotuvė kuri turi pakankamai erdvias patalpas, tačiau ar bus labai daug savininkų norinčių įsileisti tuziną žmonių kurie nieko neperka...
Žodžiu man tinka ir baras, kad ir tas pats. Svarbu turim atskirą nuo visų "kamarą" su reikiamo dydžio stalu... O apie naujoves turbūt ir patys galime pasidalinti įspūdžiais, kas ką kur matė, kas ką bandė ar naudoja ką nors naujo.

Rolandas
14-09-2011, 16:06
Keista, kodėl parduotuvėje geriau? Juk tai automatiškai reklama, o kitos įstaigos iš karto nepatikliau žiūrės į saitą, kaip į "nupirktą". Ne tas tikslas saito.
Akvahobistai turi rinktis neutralioje teritorijoje, kur visad laukiami ir parduotuvių darbuotojai, savininkai... visi, kurie neabejingi akvareikalui, kurie turi kokių žinių naujienų perduoti, gauti ar šiaip pabendrauti :)
Čia tik asmeninė nuomonė, atsiprašau už atviravimą. :)

O kodėl tam pačiam? Už tai, kad iš pirmo išėjom dėl aukštų kainų (nors aplinka tikrai labai šikarna buvo), o šiame kol kas didelių nusiskundimų negirdėt. O gal jau yra?
Jei bus poreikis, galėsim pasidaryt turne ir per parduotuves ir per kavines, kur yra įrengti akvariumai. Kažkada siūliau padaryti fotoreportažą tokių akvariumų. Galim grįžt prie to, kaip kokį foto konkursą "Vilniaus vieši akvariumai" (vertinama foto, vertinamas akvariumas pvz). Daug darbo nereik įdėt, tik pereit su fotoaparatu ir gražų pristatymą padaryti.

sveiki kaip Jums gerai, kad Jūs Vilniuje :(
gal padarykit kokį susitikima pajūryje?
P.S. kiek žinau, Klaipėdoje žmonės irgi renkasi. Bet prie progos, kodėl ne? Vis tek dauguma būnam pajūry, nors kartą metuose minimum.
Pasiruošt keletą gerų, aktualių, šviežių pranešimų, rast vietikę, sustatyt programą, pasiderint su vietiniais ir vualiaa :)

Vytautas
14-09-2011, 17:34
Man asmeniškai kliūna, ne baras, o tai, kad galbūt galimybių visų neišnaudojam. Baras gerai, kad tas pats. Vieta man patogi :)

Bet ar bandėm kreiptis į akavaparduotuves ir pristatytį įdėja, kad keletas akvariumas.lt susitikimų paeiliui bus organizuojama skirtingose parduotuvėse arba laukiame jų atstovų? Ar išankstiniai nusistatymai: netilpsim, negegerai pagalvos, naujovių nepristatys tikrai pagrįsti? Gal verta pabandyti? Turne ir nuotraukų darymas man sudėtingiau atrodo nei sukontaktavimas su parduotuvėmis. Bet jei kažkam paprasčiau tai tada labai gerai - galima ir tai ir tai padaryti.

Mano nuomone neutralumą galima užtikrinti ir kitaip nei kabake sėdint. Be to, keista kada pavyzdžiui forume niekas nežino, kad Akva art pardavinėja Lietuvoje veistas žuvis. Žmonių skaičių galėtume riboti registracijos pagalba. T.y. jei parduotuvė priima - pasidomėtume kiek max žmonių ir tada galėčiau organizuoti registraciją.

O kas vienam žmogui seniena - kitam naujiena. Manau aktyviai ieškant naujienų visada jų galima rasti ar net paskatinti jų atsiradimą.

Rolandas
14-09-2011, 17:51
Mano nuomone neutralumą galima užtikrinti ir kitaip nei kabake sėdint. Be to, keista kada pavyzdžiui forume niekas nežino, kad Akva art pardavinėja Lietuvoje veistas žuvis. Žmonių skaičių galėtume riboti registracijos pagalba
Aš einu ne pasėdėt, o pabendraut.
Gerai, kad prekiaujama namų veisimo žuvimis. Tas yra turguje, dar keliose parduotuvėse, kur priimamos iš žmonių. Gerai, bet anoks čia stebuklas. :)
Nieks nieko čia neribos, jei kas norės uždaresne kompanija susitikti, padarys tai tyliai. O pakviesti ir paskui palikt už borto, ir dėl ko, dėl to, kad netilpo parduotuvėn? Nežinau, nežinau :/

Vytautas
14-09-2011, 18:24
Išmintingi žmonės sako reiškia žino ;) Pabandžiau...

Nykstukas
14-09-2011, 21:08
Nuo pat pradžių man labai patiko šis forumas dėl savo neutralumo reklamos prasme. Tikiuosi, kad taip ir bus ateityje, nors jeigu kas ir keisis - suprasiu... Gyvenimas, pinigai, išlaidos, pajamos ir t.t...
Nenoriu čia dėstyti savo nuomonės minėtos parduotuvės adresu, bet labai būtų nuostabu, jeigu iš šio forumo (pranešimų, diskusijų) paslėptų akvariuminių parduotuvių pavadinimus, tai yra tų parduotuvių pasleptą reklamą.

Be to, keista kada pavyzdžiui forume niekas nežino, kad .................... ........ parduotuvė pardavinėja Lietuvoje veistas žuvis. Tikrai taip nėra! Jei yra, tai tik iki 10 proc. visos eksponuojamos faunos.

Žmonių skaičių galėtume riboti registracijos pagalba. Gerai galima pasipelnyti:) Ane ;) Nespėjai-pirk bilietuką.
P.S. Čia yra tik mano nuomonė ir aš esu už neutralią susitikimo vietą aplenkiant akvariumines parduotuves. Manau jų atstovai turėtų ateiti ir klubiečiams teikti informaciją. Arba teikti savo reklamą atsilyginant svetainės administratoriams už užimtą vietą svetainėje.

Jogaila
14-09-2011, 21:43
Bet ar bandėm kreiptis į akavaparduotuves ir pristatytį įdėja, kad keletas akvariumas.lt susitikimų paeiliui bus organizuojama skirtingose parduotuvėse arba laukiame jų atstovų?

Man atrodo, kad čia turėtų būt atvirkščiai - tai parduotuvių atstovų reikalas kreiptis, kviestis ir pan. Na, bent jau kai organizuoju BonsaiVilnius praktinius, tai tikrai nelakstau po prekybos augalais aikšteles ir neieškau vietos - kas pasikviečia ir gali sudaryti sąlygas, pas tą tuos medžius ir "sukam". Ir tikrai tokių trykštančių noru pabūt renginio šeimininkais nėra daug.

Nes jei akvariumas.lt pradėtų ieškot parduotuvių, kuriose organizuot susitikimus savo susitikimus, na ir kartu nors minimalia forma jas reklamuot - nu, tai čia jau tas pats, kas šnapsą pirkt ir da pijokus samdyt ;-)

O šiaip tai aš irgi būčiau visomis už neutralią vietą. O jei yra poreikis kažką pristatyt (nesvarbu - parduotuvė, prekė, prekinis ženklas, etc.) - visada galima pristatomą pranešimą įtraukt į susitikimo darbotvarkę.

Nilas
14-09-2011, 23:25
Aš manau, kad kaip tik labai gerai, kad susitikimų vieta tapo stabili, nereikia kaskart lakstyti po senamiesčio skersgatvius ieškoti kokios nors knaipės, o į ją įėjus landžioti beieškant kolegu. Todėl esama kavinė tikrai gera, turi atskirą erdvią patalpą, meniu žemiškas - jokiu priekaištų. Be to visada tikiuosi, kad susitikimų turinys susibalansuos apylygiai tarp akvakultūros ir akvariumininkystės, ypač jei susitikime bus daugiau akvakultūros interesantų. Iki šiol viskas būdavo daugiau apie akvariumus :(. Taip norisi ko nors daugiau apie lietuvišką tvenkininę žuvytę išgirsti. Planuoju dalyvauti...

Rolandas
14-09-2011, 23:53
Be to visada tikiuosi, kad susitikimų turinys susibalansuos apylygiai tarp akvakultūros ir akvariumininkystės, ypač jei susitikime bus daugiau akvakultūros interesantų. Iki šiol viskas būdavo daugiau apie akvariumus :(. Taip norisi ko nors daugiau apie lietuvišką tvenkininę žuvytę išgirsti
Taip, tai trupučiuką problemėlė. Pagalvokim kaip neskilti (nors kurį laiką, kol susiformuos, sustiprės akvakultūrininkų grupė), bet kad ir visiems būtų įdomu. Gal tą pačią dieną, toj pačioj vietoj tik laiką parinkt truputį skirtingą?
Atsineškime pasiūlymų dėl šio klausimo. ;)
O ir darbotvarkei galime dar klausimus, temas iškelt, jei ką.
Man dar įdomu būtų pasidėlioti kokį planelį nors iki Naujųjų. Pagalvokim ir apie tai.

maswa
15-09-2011, 07:51
Be to, keista kada pavyzdžiui forume niekas nežino, kad Akva art pardavinėja Lietuvoje veistas žuvis.
O kuo jau taip ypatinga ta žuvytė made in LT?

čia turėtų būt atvirkščiai - tai parduotuvių atstovų reikalas kreiptis, kviestis ir pan.
10 balų

Dar321
15-09-2011, 11:19
Nelabai įdomūs zooparceliuotojams tokie "foruminiai" pirkėjai, kurie viską (beveik viską) žino ir neįpirš jiems jokių "pribumbasų"... Jiems daug vertingesnis "žalias" nieko bliūdistikoj neraukiantis pirkėjas... ;)
Labai gera vieta susitikimams yra kabakėlis arba gamtoje.

Jogaila
15-09-2011, 20:51
Gal vietos klausimus aptarkim susitikę ;) Dabar taip kažkaip čia kuo toliau tuo labiau Vytautas man atrodo lieka kiek užsipultas - tik mestelėjo mintį - ir bum, bum, bum visi per tris lapus argumentuotų prieštaravimų... Na, bent jau daugumos nuomonė žinoma :) Šio susitikimo vieta aiški, o iki kito da toli...

Ir dar, kad vienu šūviu kelis zuikius paklot - niekam nereik saujukės kitos ričijos? Pas mane priplaukė jos kiek per daug nei man reikėtų...

Viktoras
16-09-2011, 16:38
O ir pas mane ričijos priaugo. Dar galiu atnešti Hemianthus glomeratus (http://www.aquaticplantcent ral.com/forumapc/plantfinder/details.php?id=33), Rotala sp. 'Green (http://www.aquaticplantcent ral.com/forumapc/plantfinder/details.php?id=103), Didiplis diandra (http://www.aquaticplantcent ral.com/forumapc/plantfinder/details.php?id=41), gal dar šio bei to... Tai jei reikia, rašykite, o tai nesinori nešti, kad į šiukšliadėžę atnešus mesti. Galiu tai ir namie atlikti...

studentas
16-09-2011, 21:57
Butinai sudalyvausiu, tik niekad dar nedalyvavau, kaip jus pažinti, neisi gi prie kožno staliuko klausytis apie ką snekama :) Gal koki darbini tel. galima gaut? Geras buvo pasiūlymas skirstyt temas. Asmeniškai mane labiausiai domintų URS tema.

Jogaila
16-09-2011, 22:14
Susitikimas vyksta antrame aukšte "mažojoje salėje" - ji yra pagrindinės antro aukšto salės gilumoje, užlipus laiptais matosi durys.

maswa
17-09-2011, 23:12
Nelabai įdomūs zooparceliuotojams tokie "foruminiai" pirkėjai, kurie viską (beveik viską) žino ir neįpirš jiems jokių "pribumbasų"... Jiems daug vertingesnis "žalias" nieko bliūdistikoj neraukiantis pirkėjas... ;)

Nu irgi 100% tikra tiesa ,gerai pagalvojus.
Norom nenorom iš "pribumbasų" kondicionierius prisiminiau.

jonis
20-09-2011, 16:20
Labai gera informacija, vertinga, noriu sudalyvauti ir ne vienas, dabar žinosiu kaip rasti.

Jogaila
20-09-2011, 16:23
Visada prašom! ;)

espan
20-09-2011, 23:12
Alus buvo LEDinis :D

Virgism
20-09-2011, 23:23
Ir puikiai detonavo, pašildytas pogruntiniu kabeliu :) :) :) :)

Rolandas
20-09-2011, 23:35
Taip, smagu buvo.
Dėkui už puikią kompaniją ;)

Jogaila
21-09-2011, 00:13
Ir dalyvių vis gausiau ir gausiau ;-)))
Dėkui kompanijai už smagų vakarą

espan
04-10-2011, 19:38
Cia netyčia uzmačiau, susitikime berods jis minėtas buvo, - http://www.stalma.lt/content/katalogas/akvariumudekoracijos/zuvys/acantopsisdialuzona. lt.html :D

Laura&Simonas
05-10-2011, 08:28
Ai gana tyčiotis iš vargšo gyvūnėlio... Na arba iš Stalmos nevykusio vertimo.
P.S. Panašu, kad tapo folkloro dalimi

Virgism
18-10-2011, 11:40
Jau lyg ir mėnuo kaip ir prabėgo... Gal sakau reiktų susibėgt...

Rolandas
18-10-2011, 12:52
Pritariu. Man asmeniškai patogu nuo ketvirtadienio šio iki kito pirmadienio.

Dar321
18-10-2011, 13:56
Jo, laikas, tuolab, kad kai kam olaus skolingas... :)
Gerai būtų ne savaitgalį. Gal 4-adienį?..

Virgism
18-10-2011, 15:46
Man tinka bet kuri savaitės diena...

Jogaila
18-10-2011, 20:11
Oi... šią savaitę nebent tik penktadienį ir tai po klaustuku (bet pasistengus galima), o kitą savaitę kol kas visos dienos laisvos...

Rolandas
19-10-2011, 11:33
Na, tai keliam į kitos savaitės ketvirtadienį pvz. Ar tinka?
Gal tada ir anksčiau, kokią 18val?

Dar321
19-10-2011, 12:11
1866

Virgism
19-10-2011, 12:23
Man tinka ir kitas Ketvirtadienis... Jei niekas nepasikeis ;)

espan
19-10-2011, 14:25
O penktadienis netinka kam ? Man kazkaip sunkiai keltis ryte buna, ir dar i darba :D

Jogaila
19-10-2011, 15:49
Na, tai keliam į kitos savaitės ketvirtadienį pvz. Ar tinka?
Gal tada ir anksčiau, kokią 18val?
Tobula ;)

studentas
20-10-2011, 23:09
Dėja spalio 23 - lapkričio 01 būsiu išvykes. Betkoks kitas laikas-tobula ;)

espan
22-10-2011, 12:35
Nagiii kur galutinis susitarimas ?:D reikia gi planuot kita savaitele ! verdikta prasom !