PDA

Ĺ˝iĹ«rÄ—ti pilnÄ… versijÄ… : Keistas skaliarų poros elgesys

Nykstukas
08-07-2011, 18:42
Sveiki,
senokai turiu skaliarų porelė, kuri jau senokai neršia. Gal nieko naujo, bet va jų elgesys yra keistokas. Prieš neršiant jie ne tai bučiuojasi, ne tai mušasi-nesuprast. Paskutiniu metu patinas taip talžo patelę, kad man jos galila. Gal skirybos pas juos prasidejo :D Jei kam teko susidurti su tokiom šeimyninėm skaliarų dramom, parašykite.
Ačiū.

http://www.youtube.com/watch?v=HqWTH3GA8x0

maswa
08-07-2011, 19:28
Gali būti ,kad pas tave, dvi patelės.

Nykstukas
08-07-2011, 19:57
Ne maswa, tai tikra pora, kurių nerštą man buvo pasisekę stebėti iki lervučių išsiritimo. Šiaip neršia maždaug kas 2 savaites. Paskutiniu metu patinas prieš nerstą taip ja apdaužo, kad ji prastai atrodo. Varinėja, gazdina kaukšėdamas kokiu tai įdomiu garsu. Spėju, kad tai nuo chemikalų. Matyt nuo tos chemijos "vyreliui ar žmonelei" susisuko ne į tą pusę smegenėlės:)Paskutin iu metu teko gydyti daug. Šis mano "didysis" akvariumas nenusisekęs. Puola įvairiausios bėdos. Dabar va gydau nuo kokių tai kirminų... Įtariu, kad visą tai parsinešu iš turgaus su tubifeksais:(

maswa
08-07-2011, 20:29
Na jei matei lervutes ,tada pora .
Nes neretai būna ,kad neršia dvi patelės.

maswa
08-07-2011, 20:37
Šis mano "didysis" akvariumas nenusisekęs.(

Tai galima, pabandyti jį paversti nusisekusiu:))

Aprašyk apie savo akvariumą ir jo priežiūros rėžimą.

Nykstukas
09-07-2011, 06:58
:) Ačiū maswa, galvoju apie tai. Reikėtų kokį blogą, mažą istoriją parašyti, bet nemoku taip gražiai daryti, kaip tai daro čia esatys. Kitą savaitę, pabandysiu.

maswa
09-07-2011, 07:39
:) nemoku taip gražiai daryti, kaip tai daro čia esatys.
Čia gi ne prozos konkursas:))

Parašyk:
Akvariumo tūrį ir įrangą.
Vandens keitimo kiekius ,šėrimą ,tręšimą jei naudoji ,fauną ir florą.
Vanduo, vandentiekio ar šulinio ?