PDA

Ĺ˝iĹ«rÄ—ti pilnÄ… versijÄ… : Šakų komponavimas, įtvirtinimas

Jogaila
19-02-2011, 18:28
Prabėgusią savaitę nusižiūrėjau Kikoj šaką - tokią plokščia, raitytą. Geriau įsižiūrėjęs, pamačiau kaipo ir mistinio Rytų gyvūno drakono kontūrus. Viena pusė šviesi, kitą - tamsi (baltas/juodas drakonas). Norėčiau ją vienam mažam akvariumukę taip stačiai ir pastatyt, kad siluetas matytųsi. Bet mano fantazija nesumąsto, kaip tai galima būtų padaryti. Gal kokių minčių?

https://lh4.googleuserconten t.com/_06FtwghdqXs/TV_uTf2TnXI/AAAAAAAADAE/wuoWcf-Khqc/s400/P1230923.JPG
.
https://lh5.googleuserconten t.com/_06FtwghdqXs/TV_uTdlcOPI/AAAAAAAADAE/p9d6UQwsdFE/s400/P1230925.JPG

ZOO
19-02-2011, 19:57
Gali drąsiai prisukti medvaržčiais kojele iš organinio stiklo (kaip vienas iš variantų). Po vandeniu org.stiklo praktiškai nesimato ir iš esmes medžiaga tinkama konstravimui.

Rolandas
19-02-2011, 20:27
Esu prisukęs prie 2mm PVC plokštės gipskartonio varžtais, bet per 6 metus nurūdijo, vos laikos.
Patį PVC nutepiau juodu silikonu Silirub AQ ir užbėręs praplautos, sausos granito skaldelės, kaip ir gruntas. Viskas susiliejo, perėjo į perspektyvą. Nors silikonas nepatikimai kimba prie PVC, bet granito tinką laiko. Man tinka :)
Tik siūlyčiau sukti su nerūdijančio plieno varžtais, o pačioje plokštėje išgręžt kelias skyles, užtaškuoti silijonu prie stiklo - kniedės, kad plokštė neatsiknotų. Kitaip gyvastis gali užlįsti ir pražūti. Iškrapštyti irgi būtų vargo.
Pačią šaką, kurią glausi prie plokštės, gali kelis kartus perleisti per oblių - geriau priglus, stabiliau laikys.

ZOO
20-02-2011, 17:16
Kiek aš supratau, klausimas apie vertikalią padetį šakos, o ne apie tvirtinimą prie galinės sienos?

Jogaila
20-02-2011, 17:33
Taip, klausimas apie tai. Būtent kaip plokščią siaurą šaką pastatyt vidury mažo akvariumo. Akvariumas neturi priekinės ir galinės sienelių ir pažiūrimas tiek iš vienos, tiek iš kitos pusės.

Aš net svarsčiau - gal kuom to drakono nosį prie stiklo priklijuot? :)

ZOO
20-02-2011, 23:13
Na tai tada imho du variantai. Arba kabinti, arba daryti "koją".

kvatom
30-03-2011, 10:12
Kokie drakono tvirtinimo rezultatai??

Jogaila
30-03-2011, 11:13
Kokie drakono tvirtinimo rezultatai??

Deja, pasvarsčiau ir nutariau jį į mažą akvariumą nekišti. Tai buvo užmerktas, dabar ištrauktas laukia kito savo šanso

Rolandas
30-03-2011, 11:14
Ar tai bus akvariumas ar kažkas akvariume?
Prašom plačiau apie projektą. ;)