PDA

Žiūrėti pilną versiją : Spuogas ant auksinės žuvelės

Elix
02-10-2016, 13:16
Sveiki, aš auginu dvi auksines žuveles jau gal penkerius metus. Tačiau vienai gal prieš metus ant nugaros atsirado kaip ir spuogas ar karpa. Taip pat ant uodegos atsirado juodų dėmelių. Nepaisant to, žuvis elgėsi lyg niekur nieko, todėl mes nelabai kreipėme dėmesio. Dabar tas spuogas padidėjo. Žuvelė nebegali normaliai plaukioti, virsta ant nugaros ir krenta į dugną. Ji nuolat bando pakilti nuo dugno, kartais jai pavyksta, bet ji pradeda vartytis ir vėl krenta. Didžiąją dienos dalį ji praleidžia ant dugno aukštyn pilvu. Tačiau ji kvėpuoja ir visaip bando pakilti. Tai tęsiasi jau trečia diena. Kai įberiu maisto, ji pakyla į viršų tačiau tik kelioms sekundėms nes ir vėl nugrimsta. Nežinau ar tai kaltas tas spuogas, bet kitų variantų neturiu. Žuvytė gyvybinga, tačiau negali normaliai plaukioti.
Mano akvariumas palyginti didelis dviems žuvims. Yra burbuliatorius, šildytuvas, akvariumo temperatūra ~23laipsniai. Gyvų augalų neturim, tik dirbtiniai. Šviesos akvariume taip pat nėra, tačiau akvariumą apšviečia šalia stovintis langas.
Patarkit ką daryti ir ar dar galima žuvytę išgelbėti kaip nors, nes būtų labai gaila jei ji mirtų.
(Nežinau kodėl, bet man neleidžia įkelti foto)

Vidurnaktis
02-10-2016, 15:43
Užjaučiu :( Nežinau net ką patarti, bet jau sunkiai manau, kad ką pakeisi

Rolandas
02-10-2016, 22:23
Bijau, kad jau nebepadėsi.
Keisk dažniau, daugiau vandens. Auksinei, jei nėra tropinių rūšių, galėtum ir ~18C laikyti.