PDA

Žiūrėti pilną versiją : Tvenkinyja nepritampa lynai, o eršketai tiesiog auga ant mielių... 18aru

Aidas1
02-01-2016, 14:38
Sveiki, turiu bėda, naujas 18aru tvenkinys, vanduo pripumpuotas per keletą menesiu is meleracijos griovio, amūrai, placiakakciai, starkiukai, upėtakiai, eršketai jaucesi puikei, lynai kaip linksta, taip povalio linksta..., kas cia gali per problema buti? Gal augmenijos nera, ar kaip, kas ka manot? Kokio minciu yra?

Rolandas
02-01-2016, 14:48
Kada čia linksta, dabar, po ledu, prie minus 17C?
Rodyk foto tvenkinio, pasakok kaip, kada, kokiais, iš kur žuvinai?
Nespėliosiu, gal tavo lynukai po 20g vaikomi puskilograminių upėtakių ar starkių ramybės neturi..

Aidas1
02-01-2016, 15:03
Nespėliosiu, gal tavo lynukai po 20g vaikomi puskilograminių upėtakių ar starkių ramybės neturi..

Ne pas mane yra taip: starkiai mailius 2kg ir didesniu sprindinuku apie 40, upėtakiai sprindinukai apie 50 vnt amūrai placiakakciai nuo puse iki kilo bendrai 30vnt, eršketus seniau specialiu pašaru, tai labai jau juo išnešė per pora men po pusantro kg užmetė, lynu nedaug leidziau po 5vnt gal 5 kartus, nemaži sprindinukai, o kaip ledas užsidėjo iskarto po ledu du buvo tokie paauge, viena radau negyva, ymeciau orapute, bet manau cia kita bėda, nes kiek leidau tiek rasdavau is kokiu 6 vnt 3 negyvus, eršketai dubasina, ar kaip nesuprantu...?

Aidas1
02-01-2016, 15:07

Leidau ir is ežeru ir is zuvivaisu pirkęs is Klaipėdos net buvau atvežęs, leidau skirtingu laiku, bet ne po daug, po 8vnt daugiausiai, nes sunku didesniu ju gauti, o as juo ju noriu, vietoj maisto plesrunams, kad nenorėjau karosu, dar buvau daug auksliu uzveises, nerse jos, buvo labai daug i krantus lipo, dabar visai nematyt, kogero upėtakiai prasisuko... Tvenkinys kastas anksti pavasary, vandens pripumpavau ir meleracijos griovio, dafniju buvo tiek kad plaukiodamas matydavai būrius baisulinius. Nzn kas su lynais, gali man ju, nes šie paskutiniai jau buvo koke po 300grm

Aidas1
02-01-2016, 15:09

Nemoku foto ymesti, dar tik siandien prisidėjai prie jusu kompanijos, bandysiu gal gausis.

Aidas1
02-01-2016, 15:46
Va ir mažiukai nuo 500grm per pora men, o lynai nepritampa...

deivis
08-01-2016, 01:10
Nežinau kaip su lynais, bet kaip šėriau eršketus kartu su karosais eršketinių pašaru, tai eršketai labai mažai priaugo, o karosu kasdien po penkis krito (kepenis parėjo), kaip tik nustojau šerti eršketiniu pašaru kritimai liovėsi, tai pradėjau pirmiausia karosus šerti plaukiojančiu pašaru vienam prūdo gale, o paskui eršketus kitam, viskas susitvarkė ir eršketai pradėjo priauginėti svorio.