PDA

Žiūrėti pilną versiją : Kaip numatyti kada išsiners vežys

Tomukou
11-02-2015, 19:54
Sveiki,

auginu siauražnyplius vėžius akvariume, turbūt žinote jie godūs, plėšrūs ir teritoriniai padarėliai. Problema tame įleidus naujų vežių jie pradeda maitintis, augti ir...išsineria.. Jų kiautas sukietėja tik per savaitę, todėl apsiginti nuo priešų laikinai negali, todėl senbuvis mr big juos užpuola ir suvalgo.

Gal kas žinote kaip numatyti pagal elgseną ar kt. faktorius kada vežys išsiners kad atskirti nuo kitų gentainių? Gal kas galėtumėt rekomenduoti literatūros ar pasidalinti patirtimi ar pan.?

ačiū

6703

Ramertas
12-02-2015, 12:39
Vieną dieną prieš nerimasi nustoja aktyviai maitintis, krūtinės šarvas truputi atšoka nuo uodegos. Jei yra pakankamai slėptuvių ir maiste užtektinai proteino(min.30 proc.) vienas kito tikrai neės.

Tomukou
16-02-2015, 23:02
Vieną dieną prieš nerimasi nustoja aktyviai maitintis, krūtinės šarvas truputi atšoka nuo uodegos. Jei yra pakankamai slėptuvių ir maiste užtektinai proteino(min.30 proc.) vienas kito tikrai neės.

Na problema tame, kad maisto akvariume negali buti begalybe, nes pradeda puti (25-27C), o veziams reikalingas svarus vanduo, antra- sleptuves neveikia, iskrapsto juos, juk logiska jei I sleptuve ilindo vezys, kitas irgi pasiekti gali :) trecia, ar lietet ka tik issinerusi vezi? joa, jis kaip medusa, toks soft soft...ir ketvirta, bandet ju znypliu sukandimo jega? norejau padurniuot a la jackass, kai sege I ranka, tai nu jautesi, net skaudejo...tai cia ant zmogaus...o I minkstima? dar norejau bandyt I uzpakali, bet persigalwojau :DDD

dekui uz patarimus, bet kol kas sprendimo a la "izoliuotas durslikas" neradau...tik jau 2 para gywena po dangciu, bet nesineria...o pagal mano skaiciavimus jau laikas...

minciu turit?

Ramertas
17-02-2015, 13:17
Suaugęs patinas gina savo teritoriją. Jam į kompaniją galite sodinti pateles. Maistas tabletės vėžiams,krevetėms . Baltymų kiekis 30-40 proc. Papildomai lapai (ąžuolo,lazdyno). Aš pririnkęs ir užsūdęs ąžuolo lapų. Kuo lapai ilgiau guli vandenyje tuo geriau ėda. Nepamirškite vieną kartą per savaitę keisti vandenį. Slėptuvės tai vamzdeliai(PVC ,molio). Kuo didesnė temperatūra tuo didesnė agresija. Pas mane gyvena talpoje 50x80 cm.,gylis 15 cm. 4 porelės vėžių Floridos pelkių (Procambarus clarkii). Temperatūra 21-22. Slėptuvių skaičius 16 vnt.
Kitoje talpoje Australijos vėžiai (Cherax quadricarinatus) 16 vnt. taip pat sėdi kartu.Trijų amžiaus grupių ir nieko.

Ramertas
17-02-2015, 13:37
Padarykit narvą savo žvėriui. Kol sukietės išsinėręs. Aš pradžioj savo australus laikiau narvuose.

Tomukou
18-02-2015, 13:17
ačiū už patarimus, na kol kas sprendimas ūkiškas - uždengtas išsinerti ketinantis vėžiukas gražiu metaliniu "duršliku" (kiaurąsamtis :) ) iš IKEA. Jau 3 para sėdi, bet nesuprantu kada išsiners...

Taip pastebėjau, kad su patelėm patinai nesimuša, o vat berniukai pešasi..

reikės padaryti narvelius visai gera idėja!