PDA

Žiūrėti pilną versiją : Filtras „Bioflow Super“.

ernesstass
08-07-2014, 01:36
Sveiki, startavo mano naujas akvariumas, šiandien jau kaip 3 dienos veikia filtras (juwel 280l/h) , bet negali suprasti, draugas taip pat turi akvariumą ir pas jį filtras skleidžia kažkokius garsus, o pas mane visiškai nera jokio garso, iš tos plastmasines šlangeles vanduo kaip ir išstumiamas į viršu, kas gali buti? ar viskas gerai? Gali buti kad per daug vandens pripyliau? Ar čia mano naujoko paranoja?

Akvos parametrai

Matmenys: ilgis – 61 cm, plotis – 31 cm, aukštis – 46,5 cm.
Tūris: apie 70 l.
Spalva: juoda
Apšvietimas: 1x15 W.
Filtro tipas: „Bioflow Super“.
Siurblys: 280 l/val.
Šildytuvas: 50 W.

ernesstass
08-07-2014, 17:27
Taip pat įdomu ar tinka tokia dekoracija (uola) ar ten neuzsistoves vanduo ir panasiai?

http://pico.lt/upload/files/2014-07/b13975fd.jpg

http://pico.lt/upload/files/2014-07/5822b5d5.jpg

romelis008
09-07-2014, 20:37
Sveiki.Nežinau kaip kas kitas ką patars,bet aš tai daryčiau taip kad srovė kažkiek bent užkabintų pačią kiaurymę dekoracijos..jei neina padaryt taip tai tuomet burbuliukų difuzorių dėčiau kiek galima arčiau angos,bet apskritai jei filtro pajėgumas tinkamas tai tuomet nėra ko sukt galvos.Gana gražiai atrodo tai manau apsimoka palikt viską kaip yra

ernesstass
09-07-2014, 21:21
Sveiki.Nežinau kaip kas kitas ką patars,bet aš tai daryčiau taip kad srovė kažkiek bent užkabintų pačią kiaurymę dekoracijos..jei neina padaryt taip tai tuomet burbuliukų difuzorių dėčiau kiek galima arčiau angos,bet apskritai jei filtro pajėgumas tinkamas tai tuomet nėra ko sukt galvos.Gana gražiai atrodo tai manau apsimoka palikt viską kaip yra

Idejau burbuliatoriu i vidu, labai graziai burbuliuoja tas iejimas i vidu, taip pat padariau skylute pačiam auksčiausim uolos taške, tam kad oras ten nesikauptų, tai pro skylute taip pat oras ištruksta, gražiai atrodo, jeigu domina, galiu nuotrauka įkelt:)

romelis008
09-07-2014, 23:21
mazdaug issivaizduoju..kažk ada buvau ir savajam taip padaręs,bet iš smulkių burbuliukų gaudavosi stambūs kaip niekad nebuvę..jei galima įmesk tuomet bus aiškiau visiems kas kaip gavosi pas tave..:)

ernesstass
10-07-2014, 00:10
mazdaug issivaizduoju..kažk ada buvau ir savajam taip padaręs,bet iš smulkių burbuliukų gaudavosi stambūs kaip niekad nebuvę..jei galima įmesk tuomet bus aiškiau visiems kas kaip gavosi pas tave..:)

Kad būtų aiškiau vidio padariau, ten kairejam uolos kampe turi kas 15sec maždaug tas burbuliukas išokt. Kaip tau? Aplamai kaip jum visiem?

https://www.youtube.com/watch?v=PzjYLaAoif8&feature=youtu.be

romelis008
10-07-2014, 19:12
Na šiaip jis labai taško vandenį iškilęs į viršų ir sprogdamas..garsas ir nemažas būna...pas mane kalno dekoracijoj buvo taip tai paskui visai išemiau,nes nakties metu kaip bulbtelna tai ojojoi atrodo tankas važiuoja kambary...šiaip jei pačiam tinka tau tai nieko blogo nematau,bet smulkesni mažiau triukšmą kelia ir gražiau atrodo..paieškok vietos kur nesusidarytų maxi burbulas.Kas dėl vandens užsilaikymo tenais tai manau viskas gerai bus...pačios žuvys įlindę į ten vandenį pramaišys tinkamai.