PDA

Žiūrėti pilną versiją : Naujo akvariumo įrengimas

ernesstass
02-07-2014, 14:53
Sveiki, akvariumininkystei esu dar žalias, skaičiau daug forumų, bei straipsnių apie žuvyčių auginimą ir priežiūrą, taip pat apie akvariumo įrengimą, bet vistiek nesupratau vieno dalyko. Taigi savo 60l akvariume norių auginti Ciklidus, man gana malonus akiai pasirodė Pseudotropheus Demasoni, paskaičiau kad šios žuvys gyvena grupelėmis tai ir galvoju įsigyti ~5 (vieną patiną ir 4 pateles) vienetus, klausymas ar mano akvariumui to nebūtų perdaug? Taip pat domina su kokiom žuvim šis atstovas galėtų sugyventi, kokių jam salygų reikia? Ar galima kartu su šia žuvimi laikyti šamukus ir Labidochromis caeruleus (ciklidą). Skaičiau, kad ciklidai sudrasko augalus, todėl galvoju apie tai, kad visi akvariumo augalai būtų netikri. Kaip manot? Ką galėtumete patarti? Ačiū.

romelis008
02-07-2014, 21:49
Kiek aš žinau tai tikrai per daug toks kiekis tokiam akvariumui..kaip vienas žmogus išsireiškęs kažkada buvo tai toks pat dalykas kaip augintai dramblį bute..su jais ir taip daug reikia suprast daug patyrus būt.jie išvaizda gal ir gražūs,bet pirmiau tavo vietoj pradėčiau nuo paprastų žuvyčių,kad suprast pagrindinius dalykus kaip kas priklauso nuo to kad dumbliai neužpultų,kad žuvytės pačios nemirtų...geriau keliatą kartų suklyst paprastesniu žuvyčių lakant nei nežinant šokt aukščiau nei galima..akvos tūris minimum nuo 200 litrų turi būt..bent kiek pačiam teko skaitinėtis tai nuo tokios pozicijos prasideda...

Rolandas
02-07-2014, 22:03
Į 60 litrų nori sukišt trofcų šeimyną?
Net negalvok. MAŽAI tūrio.

ernesstass
06-07-2014, 00:40
Į 60 litrų nori sukišt trofcų šeimyną?
Net negalvok. MAŽAI tūrio.

Ką manot apie „Bioflow Super“ 280l/h filtrą (akva 70l) ?