PDA

Žiūrėti pilną versiją : Smėlis- akvariumo dugnas. Kokia jo priežiūra?

rusnietis97
01-07-2014, 20:59
Sveiki, norėčiau pakeisti savo akvariumo dugną, bet neapsisprendžiu ar apsimoka. Noriu keisti senajį gruntą į smulkų smėlį, bet norėčiau sužinoti ar smėlio priežiūra nereikalauja daug laiko, ar pakaktų tik smėlio ar reikėtų kažkokio pogrunčio(nereiklie ms augalams), bet svarbiausia ar ant tokio tipo paviršiaus labai matosi susikaupę maisto likučiai bei žuvelių išmatos. Ar pakaktų tokio tipo dugną valyti vieną kartą į savaitę ar reikėtų dažniau?

romelis008
01-07-2014, 22:51
labas.šiaip smėlis mano manymu nelabai tinka,nes prasidėt rūgimas gali greitai,kadangi nebus galimybės vandeniui vaiksciot tarp grudelių...bet čia tik mano manymu tas gali būt,pats nesu bandęs tokio dalyko.O dėl to ar matysis ar ne tai mano manymu tikrai matysis nebent labai dažnai siurbt dugna žadi

rusnietis97
01-07-2014, 23:42
Kiek paskaitinėjau internete ir radau, kad dujų kaupimosi problema galima išspręsti auginant tam tikras akva. gyvūnėlių rūšis arba tiesiog, bent karta per savaite, ranka arba kokiu nors įrankiu išjudinti didžiąją dalį grunto. Ačių bent už nuomonę :)

romelis008
02-07-2014, 21:53
Kas kaip yra tai nežinau,aš nenaudojau jo niekad esu dar ir žalias,bet apsižiūrėjęs po daugelį forumų vidurkį paimu ir viskas...tada jei kas nelabai pasiseka galima spręst į kurią pusę labiau atsižvelgt