PDA

Žiūrėti pilną versiją : XXIV SUSITIKIMAS PAS DEIVĮ

Darulis
28-05-2014, 21:41
Sveiki, forumo dalyviai,
esu įpareigotas Deivio parašyti šį skelbimą:

Planuojamas susitikimas pas DEIVĮ, Kaune už Megos 2 km. 2014 m. birželio 13-14 d.

Visus norinčius prašome atsiliepti, ypač tuos, kurie yra arčiau Kauno ir nepasikuklinti sudalyvauti.

Laikas susibėgimo nebus fiksuojamas, bet manau, kad daugelis mūsų pajudės antroje dienos pusėje po darbų.

Kontaktinis asmuo dėl privažiavimo iki Deivio sodybos: Deivis tel. 868781417
Kitais klausimais galite kreiptis ir į mane tel. 865998017.

Nilas
31-05-2014, 11:52
Ketinu dalyvauti, kaip tik tą savaitgalį esu suplanavęs prie savo prūdo važiuoti, tai reiks tik 50 km į šoną pavažiuoti.

deivis
01-06-2014, 01:37
Laukiam.

arnukas
01-06-2014, 14:25
o naujokai irgi laukiami?:)

deivis
02-06-2014, 02:16
Taip.

Darulis
02-06-2014, 14:23
Planuoju atvykti penktadienį, tik dar kvietimo negavau::)))
O tik įpareigojimus kitus kviesti::::::::::::: :))))))))))))))))))) ))

deivis
02-06-2014, 23:59
Kviečiu, (skaityti pirma gija).
Daruli, gal gali paskambinti Daruliui ir pakviesti į susitikimą, nes jis man nekelia ragelio :)))) (gal užpyko kad nepakviečiau).

deivis
11-06-2014, 23:30
Sveiki, kadangi susitikimas jau poryt , todėl primenu, kad visi norintys laukiami penktadieni 13d. laikas pagal kiekvieno galimybes. Duonos, druskos, vandens, indų bus, visa kita pagal savo poreikius. :)
P.S yra lydekų kurios nori būti pagautos.

Darulis
11-06-2014, 23:57
Nesvarbu, kad kolektyvas nerašo....
Tik keista kur Rolandas dingo??????
Prieš dvi savaites užsisakė datą, o dabar ramuma.......
Girdėjau, kad Bostono krabą kažkur išlaužė, tai gal dabar nebe lygis žuvininkų mėgėjų chebra::))
Labiau priimtina už Atlanto::(((
Na dar laiko turim gal apsireikš iki penktadienio, nes šį savaitgalį tik dėl jo daromas susitikimas, o jis mat išdidus... laukia kol paskambins visi ir prašys...
Rolandai buk geras atvažiuok, pagerbk susirinkusius savo buvimu......

Vilius
12-06-2014, 01:08
Nors ir labai darbai užpuolę, bet bandysiu neilgam pasirodyt. Labai jau norisi Deivio ūkį pamatyt ir su kolegom pasisveikint.

Vorr
12-06-2014, 10:27
tai ar visi telefonais užsiregistravo ar nelabai vasara sudalyvaut norinčių yra? juk ir į Mega RYKLIUKIŲ gėda neužvažiuot pažiūrėt:))))

Laura&Simonas
12-06-2014, 15:35
Registruojamės ir mes.

Važiuojam iš Vilniaus. Automobilyje yra 2 laisvos vietos (labai norint ir 3). Planas pajudėti maždaug 15:45 nuo "Vilniaus vartų". Grįžt planuojama šeštadienį pro zoologijos sodą (jei nėra noro ten užsukti, galima sutart kad pasiimam po to).

Norintys važiuoti kartu - rašykit privačią žinutę.

P.S. automobilyje nerūkoma, bet jei labai reikia galima sustoti.

tomelis
12-06-2014, 15:52
Na manau jei labai darbai neužgrius, trumpam ir aš užsuksiu. Juk susitikimas vyksta pirmą kart taip arti, būtų griekas nepasižūrėt kaip žmonės su žuvim tvarkosi. Čia už "Megos" tai Domeikavos link. Gal Deivis bent daug maž gali parašyt kaip privažiuot? Jei oras bus nebaisus gal ir šeimyną prikalbinsiu, žmonai parodysiu kad ne vienas aš "trenktas" su savo bala:)

Vorr
12-06-2014, 21:18
tai pas tave tik bala:) o čia oazės:) reginuos ir aš, iki susitikimo ryt!:)

deivis
12-06-2014, 21:53
Sveiki, turbūt suprantat kodėl adresas neskelbiamas, tam yra duotas tel. nr. kad patikslinti adresą.

Nemas
13-06-2014, 00:17
atrodo pačiu laiku iš rusijos gmtinėn nukritau... pabandysiu ir aš pas Tave papulti :) Jei tik suspėsiu apsitvarkyti visas bėdas...

Darulis
13-06-2014, 03:38
Pasirodo kaip ir tikėjausi, susiriks nebloga kompanija netoli Megos.
Tik dar turėjau vilčių, kad gali prisijungti keletas naujų(senų) forumiečių, kuriems Kaunas yra žymiai arčiau negu Vilnius ar Antazavė...

Ernis
13-06-2014, 08:14
Gal ką iš Panevėžio mestelti iki Kauno? Tik grįžti reikėtų pačiam,nes Kaune užtruksiu apie 2 - 3 val ir atgal į Pnvz važiuosiu.

Darulis
13-06-2014, 12:53
Erni taip pigiai nieko nenupirksi::))
Čia niekas 2-3 val. nevažiuoja..

Ernis
13-06-2014, 13:05
Nesiūlau su manim kartu grįžti ;)

tvis
14-06-2014, 04:36
Jo, blin, pabuvau kurorte. Prūdų daug, žuvies daug ir įvairios. Smagiai praleistas laikas, sulyginti oximetrų ir alkoholmetrų rodmenys. Ačiū Deivi Tau ir Tavo šeimai už šventę.

Darulis
14-06-2014, 09:48
Na dar vienas puikus pasibuvimas su bičiuliais....
Ir kelionė mano neprailgo..
Tik truputį gaila, kad su Linu taip fainiai bendraujant... beveik visą kelią senukas "dainavo".... užvertęs galvą ant galinės sėdynės::)
Ech pavydžių likusiems...

tomelis
14-06-2014, 10:42
Ačiū pirmiausiai Deiviui už nuostabiai suorganizuotą susitikimą su edukacine programa, ačiū visiems dalyviams už nuoširdų bendravimą, ačiū Tvis už fantastiško skonio rūkytą karpį. Beje, Deivi minėjai kad norėtum lelijas praretint, jei dar norėtum, tai kai bus šiltenis oras mielai pasiraučiau "plensų", nes naktį sapnavau kaip gražiai jos žydi mano baloj:). Beje po šio susitikimo kilo man šiokiu tokiu idėjų, vadinasi susitikimas buvo ne tik malonus pabuvimas su bendraminčiais, bet ir naujų žnių ir idėjų pasisėmimas. Dar karta visiem ačiū:)

nerka
14-06-2014, 15:28
Dėkingas Deiviui ir jo šeimai ir visiems dalyviams, puikiai pasibuvom.

Nilas
14-06-2014, 15:56
Smagų laiką apturėjom. Maistas, žvejyba, gražios žuvys - viskas liuks. Norėjosi pasilikti ilgiau, gaila negalėjau. Ačiū šeimininkams ir visiems suvažiavusiems.

deivis
14-06-2014, 20:18
Ačiū pirmiausiai Deiviui už nuostabiai suorganizuotą susitikimą su edukacine programa, ačiū visiems dalyviams už nuoširdų bendravimą, ačiū Tvis už fantastiško skonio rūkytą karpį. Beje, Deivi minėjai kad norėtum lelijas praretint, jei dar norėtum, tai kai bus šiltenis oras mielai pasiraučiau "plensų", nes naktį sapnavau kaip gražiai jos žydi mano baloj:). Beje po šio susitikimo kilo man šiokiu tokiu idėjų, vadinasi susitikimas buvo ne tik malonus pabuvimas su bendraminčiais, bet ir naujų žnių ir idėjų pasisėmimas. Dar karta visiem ačiū:)
Ačių visiems nepasididžiavusiems atvykti į susitikimą, tikrai buvo malonu, dėl lelijų jokiu problemų, tik pats nersi :) ( aš plaukt nemoku ).
Įšaušus biški papyškinau, gal susidarys bendras vaizdas,

5854 5855 5856

5857 5858 5859

5860 5861 5862

P.S. Paulius nepaskendo :)))

Gedas
14-06-2014, 21:30
Didelis dėkui Deiviui už šilta priėmima, labai gerai praleidau laika...
Lelijos Deivio jau susodintos prudelyje :)
Dekui už labai skania žuvį, ir už puikia kompanija...

paugar
15-06-2014, 19:16
Štai ir aš po susitikimo pagaliau prisėdau prie kompo. Labai didelis Ačiū Deiviui už malonų priėmimą už lelijas ir už gerai praleistą laiką. Visiem ačiū ,buvo malonu susitikti ir pabendrauti.

Dabar foto reportažas.

58665867586858695870 58715872587358745875 58765877587858795880

Vorr
15-06-2014, 23:40
Dėkui šeimininkui už šiltą priėmimą, ekskursiją ir vietą! :) Žiauriai smagu buvo pasibūt, pabendraut, apžiūrėt ir net pragaudyt prūdus..pasikrauni žmogus energijos teigiamos ilgam pabuvus:) gaila ilgiau neteko pabūt, bet tvis karpis kaip visad aukštumoje (žadėjo daugiau nebevešt, tai kas patingėjo sudalyvaut, jau nebeparagausit;), pagarba kas pagamino vieno kąsnio sumuštinukus ir gal kas atsakys, kaip kiaušinio kepurėlės nudažytos buvo?:)

deivis
15-06-2014, 23:58
Paklausiau žmonos, sakė kad pamerkė į kavą ir nusidažė.

Juliaden
22-10-2019, 10:29
Štai ir atsirado šiauliečiai narių sąraše dėkui Romeo
Noriu paklausti , KĄ MANOT APIE GALIMĄ SUSITIKIMĄ , pavyzdžiui , šeštadienį lapkričio 13 geras skaičius arba dar po savaitės šeštadienį lapkričio 20 ?
Trumpiau kalbant, norinčių yra, tik nutarkim, kurį šeštadienį ir kurioje vietoje? Tik vieta turėtų būti tokia, kad tie, kas atvyks su papildomais vairuotojais, rastų kur alučio atsigerti . Beje, kaip tik šiuo metu gurkšnoju Žalgirio alų - tikrai geras dalykėlis mėgstantiems 5 alų, nepersotintą apynių kartumu.
O vietos, kurios man atrodo bent kiek tinkamesnės, derinat alų ir vietą, kurioje galima būtų automobilius pasistatyti, galėtų būti, tarkim , Juone pastuoge, Norfa XXL, IKI prie centrinės turgavietės. Kestai, galim ir į varnų sostinę
Žodžiu, siūlykit variantus.

Roseannjam
25-10-2019, 02:50
Štai ir atsirado šiauliečiai narių sąraše dėkui Romeo
Noriu paklausti , KĄ MANOT APIE GALIMĄ SUSITIKIMĄ , pavyzdžiui , šeštadienį lapkričio 13 geras skaičius arba dar po savaitės šeštadienį lapkričio 20 ?
Trumpiau kalbant, norinčių yra, tik nutarkim, kurį šeštadienį ir kurioje vietoje? Tik vieta turėtų būti tokia, kad tie, kas atvyks su papildomais vairuotojais, rastų kur alučio atsigerti . Beje, kaip tik šiuo metu gurkšnoju Žalgirio alų - tikrai geras dalykėlis mėgstantiems 5 alų, nepersotintą apynių kartumu.
O vietos, kurios man atrodo bent kiek tinkamesnės, derinat alų ir vietą, kurioje galima būtų automobilius pasistatyti, galėtų būti, tarkim , Juone pastuoge, Norfa XXL, IKI prie centrinės turgavietės. Kestai, galim ir į varnų sostinę
Žodžiu, siūlykit variantus.