PDA

Žiūrėti pilną versiją : Bratkos tvenkinukai

Bratka
21-05-2014, 15:15
Perskaičiau didžiają dalį temos ir labai smagiai visi diskutuoja ir dalinas patarimais bei nuomonėmis.
Nusprendžiau ir aš įsijungti į tvenkinukų, kūdrų bei ežerėlių gerbėjų gretas.

Pati pradžia buvo apytiksliai prieš 4 metus. Buvo iškastas kaip daug kas vadino katlavanas su labai stačiais krantais. Prie vandens priėjimo nebuvo.
ir tik šiais metais susitvarkiau apytiksliai 60 - 70a tvenkinuką. Į įžuvinimo sezoną nespėjau nes kaip tik tuo metu vyko visi kasimo, šlaitavimo ir t.t. darbai.

Ketas foto.

5781578257835784

Darulis
21-05-2014, 19:42
Jaučiu, kad mano kalibro tvenkinukų mylėtojas.
Ne taip kaip kiti išsikasa 3-4 a. balą ir rašo, kad turi tvenkinį, o ne balą...
Dabar tik su įžuvinimu nesuklysti, kad po to bėdos neprisidaryti::)

arūnas
21-05-2014, 21:26
...?
A tai ką jau kiti, tai ...

arūnas
21-05-2014, 21:30

...nu ir kitiėms daba gerbiamas Daruli mažiams eita lauka iš čia?

Darulis
21-05-2014, 22:22
...nu ir kitiėms daba gerbiamas Daruli mažiams eita lauka iš čia?

O kur buvo taip pasakyta iš mano pusės??
Ar koks nors namiokas duotas??
Paprasčiau sakant, tai problemos visai kitos ir jos sprendimo būdai...
O tai tik senukas buvo..., bet jis per protingas man...
Ieškau žalesnių ir panašesnių į save...
Žinai kaip nefaina, kai esi žioplys, o aplink tave vien protingi žmonės...

danasm
22-05-2014, 00:42

nesupyk, bet man ir 3-4 a BALOS (neturint žemės) atstoja visą tvenkinį

Darulis
22-05-2014, 02:47
...nesupyk, bet man ir 3-4 a BALOS (neturint žemės) atstoja visą tvenkinį

Na jei atvirai, tai aš net savo tvenkinius "viduje", kai reikia rašyti, tai mieliau rašau, kad prūdas, nes man tvenkinys asocijuojasi su 3-5 ha..

Bet prisiskaitai, kad visi turi tvenkinius, tai ir pats kartais parašau...perlipęs per save..

Tikrai nieko nenoriu įžeisti, nes dabar reikia labai atsargiai rašyti, o tai dar baną gausiu, kažkieno tvenkinį pavadinęs balą::))

Bratka
22-05-2014, 08:27

su įžuvinimų tai istorija tokia.
Prieš tuos pačius 4 metus buvau prileides karpiu, lynų, sidabriniu karosų, ešerių ir viena lydeką.
Šiais metais pavyko gauti iš Armolės karpių 60kg. irgi suleidau.

Bandžiau gaudyti su meškerėlę tai kimba vien karosai :) vienas kitas ešeriukas. Karpius pagaunu tik šiais metais įleistus.

nesuprantu ar tie karpiai ir lynai labai gudrūs pasidarė ar jų nebėra, o gal dar vanduo per šaltas buvo.

Gal žinote iš kur gauti pabandymui upėtakių, eršketu ir starkių, nes įžuvinimas kaip ir baigėsi bet norėtųsi dar šiemet paeksperimentuoti.

TomasGsm
22-05-2014, 08:40
Megink su dugnine pagaut, nes tie didieji su plude nelabai kimba.

Bratka
22-05-2014, 10:12
Megink su dugnine pagaut, nes tie didieji su plude nelabai kimba.

Gaudžiau ir ir su dugnine ir su plūdinę rezultatas toks pats.

Gedas
22-05-2014, 12:44
Labai gražus prudas, pagarba...
Pamėgink pametyti batono, turėtu išlysti maitintis i paviršiu.
Pas mane ir nebekimba didieji karpiai, tai nei i tinkla belenda, nei ant kabliuko kimba, bet vat nuo paviršiaus viena kita pagaunu...

arūnas
22-05-2014, 13:41
Perskaičiau didžiają dalį temos ir labai smagiai visi diskutuoja ir dalinas patarimais bei nuomonėmis.
Nusprendžiau ir aš įsijungti į tvenkinukų, kūdrų bei ežerėlių gerbėjų gretas.

Pati pradžia buvo apytiksliai prieš 4 metus. Buvo iškastas kaip daug kas vadino katlavanas su labai stačiais krantais. Prie vandens priėjimo nebuvo.
ir tik šiais metais susitvarkiau apytiksliai 60 - 70a tvenkinuką. Į įžuvinimo sezoną nespėjau nes kaip tik tuo metu vyko visi kasimo, šlaitavimo ir t.t. darbai.

Ketas foto.

5781578257835784

Gražu :)

Bratka
22-05-2014, 15:24
Labai gražus prudas, pagarba...
Pamėgink pametyti batono, turėtu išlysti maitintis i paviršiu.
Pas mane ir nebekimba didieji karpiai, tai nei i tinkla belenda, nei ant kabliuko kimba, bet vat nuo paviršiaus viena kita pagaunu...

Dėkui,
O del batono tai reika užsiimti :)

Bratka
22-05-2014, 15:25
Gražu :)

Ačiū.
Dar iki taip kaip aš noriu reikėtų poros dienų ekskavatoriaus darbo :)

Darulis
22-05-2014, 16:41
Erškėtus pirk Šalčininkuos.
Kaina tikrai gera..
Su upėtakiais, tai nežinau... klausk brolio...::)
Gali kristi..

Bratka
28-05-2014, 09:04
Erškėtus pirk Šalčininkuos.
Kaina tikrai gera..
Su upėtakiais, tai nežinau... klausk brolio...::)
Gali kristi..

Gera žinia.
Pasiskambinau i Šalcininkus tai sako skambink kitą savaite gal dar turėsim iki 1kg. eršketų.
Reiks bandyti :)

Darulis
28-05-2014, 21:33
Nesuprantu... tauta nusivylusi, kad pratryniai savo parašymus ir kitų...
Dabar turiu visiems forumiečiams pasakoti kas buvo parašyta::))
Gerai, kad nors aš spėjau perskaityti...
Gero briedo ten parašei, net man patiko...

Nemas
15-06-2014, 09:04
Gera žinia.
Pasiskambinau i Šalcininkus tai sako skambink kitą savaite gal dar turėsim iki 1kg. eršketų.
Reiks bandyti :)

Puikaus dydžio ir , bent jau man, patinkančios formos prūdas. Vanduo, kaip suprantu, bus gerokai aukščiau? Įdomu, koks planuojamas aukštis? Su lig pačiu viršum,ar taip aukštai nesilaiko? Diskutuojant, ar tai prūdas, ar tvenkinukas, tai nėra čia ko ginčytis, nes norint turėti tvenkinuką reikėtų kažką patvenkti... ar ne? :) Kaip pas tave su vandeniu? gruntinio turi, ar vien lietų renki? Kaip su dugnu? Žvyras, molis ar...?

O kaip sekėsi su eršketais? Pavyko įsigyti?

Bratka
16-06-2014, 21:44
Puikaus dydžio ir , bent jau man, patinkančios formos prūdas. Vanduo, kaip suprantu, bus gerokai aukščiau? Įdomu, koks planuojamas aukštis? Su lig pačiu viršum,ar taip aukštai nesilaiko? Diskutuojant, ar tai prūdas, ar tvenkinukas, tai nėra čia ko ginčytis, nes norint turėti tvenkinuką reikėtų kažką patvenkti... ar ne? :) Kaip pas tave su vandeniu? gruntinio turi, ar vien lietų renki? Kaip su dugnu? Žvyras, molis ar...?

O kaip sekėsi su eršketais? Pavyko įsigyti?

Sveikas Nemas,
Su vandeniu labai idomi situacija, is pradziu pakilo apie 30 cm. Dabar kai lietaus nėra nukrito apie 15 cm. Pas mane didziausias padavimas buna pavasari ir kai lyja. Staciau tvora tai kai grezem stulpam skyles bent trejuose vietuose nespeji isgrezti skyles o ji jau vandens pilna. Manau pavirsutiniai vandenys valdo. Kai tvarkem tvenkini tai atkasem juodzemio juosta panasiai toje vietoje kur laikosi vandens lygis, speciau kad per ja ir pabėga mano vanduo. Reiks uzsiimti siuo reikalu. Kadangi tik shiais metai sutvarkem viso sklypo vandens nubegimo sistema tai kiek bus vandens pamatysiu tik kita pavasari. Bet gera zinia kad vandens yra daugiau nei buvo pries tai. Gruntas pagrinde molis visur ir dalis durpė. Ersketu dar neturiu per savo uzimtuma. Bandysiu kazkada pasiorganizuoti. Shiap karpiai pradejo kibti, bet tik tie kuriuos ileidau shiais metais kur dingo leisti pries keturis metus vis dar dilema. Vanduo svarus karpiai nedrumscia arba ju per mazai yra :) zuvies reiks ivairesnes pasiorganizuoti.

Rolandas
16-06-2014, 21:54
Forumas turi Taisykles.
Primenu ir įspėju, lietuviškai rašyti būtina.

Bratka
25-06-2014, 12:34
Kad metai nepraeitų veltui nusprendžiau iki išlaužo nuvykti. Šeštaduienį 8 ryto aš jau ten.
Žuvies pasirinkimas ne pats didžiausias bet iš to kas buvo pajamiau 8kg šių mečių karpiukų, 9kg antramečių plačiakakčių, 7vnt. šiūmečius šamukus, 4kg antramečių lynų.
Visą žuvį suleidau didžajan tvenkinink. Mažesnį laikau eršketams kurių išlaužas neturėjo.

5953595159525950

tvis
25-06-2014, 13:41
Keista, kad prekiauja žuvimi įžuvinimui šiuo metu. Karpiai ir šamai negalėjo būt šiūmečiai. Greičiau metinukai.

Bratka
25-06-2014, 15:34
Keista, kad prekiauja žuvimi įžuvinimui šiuo metu. Karpiai ir šamai negalėjo būt šiūmečiai. Greičiau metinukai.

Tu teisus pats susipainiojau, nors turėjau galvoje kad metinukai. Bet gal nieko tokio :)

Rolandas
25-06-2014, 17:27
Jau ne metinukai, o dvivasariai.

tvis
25-06-2014, 17:40
Na tada pusantravasariai.