PDA

Žiūrėti pilną versiją : XXII susitikimas 2013-12-13, Vilnius. Gimtadienis - jau 3 metai.

Darulis
09-11-2013, 12:10
Sveiki visi Akvariumo įkūrėjai, lankytojai bei svečiai.

Rašau, nes šią pareigą užkrovė "netyčia" man.

Artėja 2013 m. gruodžio 11 d., kai AKVARIUMUI bus 3 metukai.
Ta proga siūlyčiau ir kitiems pritariant (Rolandą pakviečiant::)) susibėgti ir paminėti šią kuklią sukaktį.
Manyčiau, tai galėtų būti arba gruodžio 11 d. arba 13 d.
Vietą datą ir laiką manau bendrai pasitarę ir nutarę parinksime.
Siūlykite savo variantus, o kad būtų kažkokia pradžia, tai viena iš gimtadienio vietų galėtų būtų Kavinė "Būsi trečias", Totorių g. 18, Vilniuje.
Data/laikas: 2013-12-11, trečiadienį, 18:00 val. arba 2013-12-13, penktadienį, 18:00 val.

O gal Rolandas turi, kokį nors išskirtinį pageidavimą?

Rolandas
09-11-2013, 13:10
Trečias trečiadienis 12-11d ir vieta man tinka.
Ačiū už personalinį pakvietimą. Dalyvausiu. ;)

Nilas
09-11-2013, 14:25
Taip, tokią progą privalu atžymėti. Būtinai reikia salę rezervuoti.

Darulis
09-11-2013, 15:06
Kas iš toliau ir norėtų sudalyvauti kaip jums???

Nemas
09-11-2013, 21:41
Aš labai mielai... bet.... namuose būnu tik savaitgaliais, na penktadienį gal ir suspėčiau, jei aplinkybės susiklostytų teisingai, na 75%, kad dalyvaučiau, o norėčiau labai labai ;) tad jei viskas bus bent jau penktadienį, būtinai dėsiu visas pastangas. Beje mano brangiausios gimtadienis taip pat gruodžo 11. Sutapimas?... o gal bendra šventė :)?

Rolandas
09-11-2013, 22:20
Kaip Darulis pasakys, prisitaikysiu dėl datos.
Bet tuomet, kad žmonėms sukorusiems tokį kelią nebūt per mažai tik kavinėj pasėdėt, galima pasiimt poros valandų ekskursiją po Vilniaus senamiestį. Kažkada darėm su akvaklubu, visiems patiko. ;)

Darulis
09-11-2013, 23:52
Manau logiškiau būtų penktadienį, tai gal Panevėžiokai atlėktų::)
Ir iš kitų miestų pasijunktų::)
Apie Kauną nemažai aktyvistų..
Su transportų irgi reiktų pasiderinti, kad po to būtų papraščiau::)
jai ką ir nakvynę manau galėsim parūpinti jei (aukštaičiai sako JAI....) reiks.

Dėl pasivaikščiojimų po miestą ir pan. aš tikrai už..
Tik norisi, kad kuo daugiau forumiečių sudalyvautų..
Manau, kad ir akvariumistai bus aktyvūs.

Gedas
10-11-2013, 09:13
Butu neblogai sudalyvauti, reiks kažka paderinti, bet tada reiks eskursija man naktine daryti po vilniaus senamiesti :DDD

Dkgray
10-11-2013, 17:32
Jei viskas gerai, jei jokių kliūčių nebus atvažiuočiau, jei kas nuo mano pusės važiuotu iki panevėžio stoties nusigaučiau.

Darulis
10-11-2013, 19:05
Pakalbėjęs su keleta busimų dalyvių iš toliau norėčiau įtvirtinti data 2013-12-13 penktadienį
Dalyvauja:
1. Rolandas
2. Nilas
3. Darulis
4. Gedas, tikriausia + Nerka
5. Nemas
6. Dkgray
7. Studentas
8. Deras

Užsirašom nelaukiam paskutinės savaitės...

Nemas
15-11-2013, 20:35
Ta savaitė ir data man būtų tinkama, tad, jei susiburtų rimtesnis žmonių skaičius, mane, su mano antrąja puse, traukit į skaičių. Tik pasilieku vieą nebent... tai- jei nesuspėčiau sugrįžti iš reiso... . Ir būtina sąlyga, kad viskas būt nuspręsta bent prieš 10 dienų (turiu susiplanuoti išvažiavimo laiką į reisą). Tik aktyvistų labai jau mažokai... .

Darulis
15-11-2013, 21:04
Nemai, datos tikrai nekeisim...

O kas dėl dalyvių skaičiaus, tai tikrai užsirašys 2 o gal net 3 kartus daugiau..

Yra gi tarp mūsų garbaus amžiaus žmonių, kurie gal dvevoja ar iki tos datos nugyvens::))
O kiti stebi ir paskutinių momemtų prisijungia..
Manau bus apie 15 ir daugiau..
Sartorius, Laura, Simonas, Jogaila, Studentas, Valdemaras dar tikrai prisijungs, bet parašys vėliau..::)

Dkgray
16-11-2013, 21:34
Aš tikrai irgi vyksiu :)

studentas
17-11-2013, 14:44
Na jei jau Darulis nusprendė, kad aš dalyvausiu, tai jau nėr kur dėtis, teks. :)

deras
17-11-2013, 18:18
Taip, jei Darulis sako reiškia pasistengsiu būti. :)

Darulis
17-11-2013, 18:44
Kaip mūsų gerb. docentas pasakė...
Vietiniams privalu dalyvauti::)

arūnas
17-11-2013, 20:54
Sveiki visi, jei viskas bus gerai, atvykstu (penktadiėnis man dar neaiškus, darbo diėna..) ;)

Nemas
18-11-2013, 16:24
Čia ne prie ko, bet... penktadienis 13-to... :D, tikiuosi nera tarp mūsų prietaringų :)
Na o jei rimtai:
-kadangi esu iš naujokų, būt gerai sužinoti ar dalyvaudamas kuo nors įsipareigoju? Finansiškai ar kaip kitaip... nesibaidau tik nesinorėtų būt kaip iš medžio iškritusiam. Būtų gerai sužinoti ir susitikimo programą/dienotvarkę. Ta prasme, kad nebūtų jog brangioji sugalvos užsidėti kokias kurpaites, o reikės 5km per Vilnių žingsniuoti. Nepagalvokit, kad kažka labai čia įsivaizdinu, bet tikrai nenutuokiu, kaip jūs čia viską oganizuojatės. Ar tai geras pasisėdėjimas bendraminčių būryje su alaus bokalu, ar dar kažkas? Nušvieskit padėtį nesusipratėliui :)
Ir dar pasikartosiu, jei tik spėsiu parlėkti iš reiso garantuotai dalyvauju.

Nilas
18-11-2013, 17:29
Nemai, nesuk galvos. Puoštis nei tau nei tavo žmonelei tikrai nereikia, mes dauguma tiesiai iš darbų patrauksim į susitikimą, tad jokio specialaus pasiruošimo nebus. Pinigų pasiimk tik tiek kiek pats norėsi kabake išleisti alui ar užkandžiams. Jokių kitų "skladkių" kaip ir nebūna, nebent kažkas kažką iš anksto sugalvotų. Vat jei mūsų jaunasis "vykdantysis direktosius" - Darulis suorganizuos ką nors papildomai, pavyzdžiui nueiti į dailės galeriją, tai visko gali būti.

Čia ne prie ko, bet... penktadienis 13-to... :D, tikiuosi nera tarp mūsų prietaringų :)
Svarbu, kad nebūtų pilnatis... o tai lipsim ant Gedimino kalno vidurnaktį ir staugsim prieš mėnulį. :))

Darulis
20-11-2013, 21:30
Laura&Simonai, kažkodėl nesiregistruojate???
Derai ar kalbėjai su Valdemaru??

O kur Jogaila dingęs???
Kažkaip ignoruoji kolektyvą::))

O ko akvariumistai tokie ramūs???

Junka buk vyras, pasirodyk.
Turiu akmenų už pusės kainos::))
Jei atvyksi, tai gal sutarsim....

Junka
20-11-2013, 22:00
Daruli, baik gundyti :) Matai, problema tame, kad aš ilgesniam periodui kaip savaitė nebeplanuoju - taip išvengiu apsimelavimo :) Va, tik svarbiau kaip tamstos akmenys (nors tai labai labai reikalingas dalykas mano ūkyje) yra toks reikalas - atiduoti visas skolas iki naujų. O dar va tvis baltas chardonnay man sąžinę vis pagraužia :) Reiks matyt bent bonką atvežt, jei kitaip nesigaus :)

Darulis
20-11-2013, 23:02
Na gerai, kai liks savaitė lauksiu tavo sprendimo dėl sudalyvavimo::)
O tai su tais pačiais gerti jau darosi nebeįdomu::))

Apgeriu visus............... .................... ...........

Junka
20-11-2013, 23:20
Na gerai, kai liks savaitė lauksiu tavo sprendimo dėl sudalyvavimo::)
O tai su tais pačiais gerti jau darosi nebeįdomu::))

Apgeriu visus............... .................... ...........

Buožėm gerai... Musiau nuosavas vairuotojas su ilgastrėliu paskum namo parveža :D Aš kai paprastas kolūkietis (tipo mažažemis), tai man reiks kaulyt žmonos, kad arklius pakinkytų ir namolei "malką" parvežtų, jei jau laikyt tempą normalų :)

Nilas
21-11-2013, 00:03
Daruli, prie manęs dar Tadas turėtų prisijungti, įskaičiuok.

Darulis
26-11-2013, 16:20
Pakalbėjęs su keleta busimų dalyvių iš toliau norėčiau įtvirtinti data 2013-12-13 penktadienį
Dalyvauja:
1. Rolandas
2. Nilas
3. Tadas
4. Darulis
5. Gedas
6. Nerka
7. Dkgray
8. Studentas
9. Deras
10. TVIS ?
11. JUNKA ?
12-13. LAURA&SIMONAS?
14. JOGAILA ?
15. GINTARAS ?
16. VALDEMARAS ?
17. ARŪNAS KLAIPĖDA ????????

Laukiam mieli kolegos jūsų sprendimų::)

Užsirašom nelaukiam paskutinės savaitės...

Salytė rezervuota AKVARIUMO vardu 18.00 val.

Darulis
27-11-2013, 22:33
Na 16. Aurelijus dalyvauja (pakeičiu).
Gintaras dės visas pastangas su manimi išlenkti bokalą sulčių/giros.

Ot velniava.. Nemą praleidau.

O kodėl Vorr tyli??

Na kolegos kas pažįstate geriau akvariumininkus, tai paagituokite juos (Laura&Simonai akmuo į jūsų daržą)..::)

Rolandai, prašyčiau įrašyti juos atitinkamai į paskutinį sąrašą:)

tvis
27-11-2013, 22:52
Daruli, ko tu Nemą su antrąja puse ignoruoji? Aiškiai gi parašė.

Rolandas
27-11-2013, 23:02
Daruli, o bus kokia ekskursija?
Jei tu nieko prieš, galėčiau pranešimą padaryt apie ungurius URS'e. Bet tikrai, jeigu nieko prieš.

Vorr
27-11-2013, 23:31
Daruli, o bus kokia ekskursija?
Jei tu nieko prieš, galėčiau pranešimą padaryt apie ungurius URS'e. Bet tikrai, jeigu nieko prieš.

jeigu būtų tokia tema, bandyčiau sudalyvaut, nors kolkas nežinau kaip seksis:) ir kodėl Darulis, Dera ir Valdemarą kaip atskirus įrašė?:D

Darulis
28-11-2013, 06:54
O gal Rolandas turi, kokį nors išskirtinį pageidavimą?

Rolandai, prašau sekti įdėmiai temas.

Pačioje pirmoje žinutėje jums buvo atrištos rankos ir ne tik rankos::)))

Šiaip neoficialiai tai kaip ir visiems aišku, kad Rolandas turės padaryti pristatymą-pasisakymą ilgesnį, o tema mes jau leidžiame pasirinkti, kad labai jūsų neužkrauti darbais::))

Darulis
28-11-2013, 06:56
jeigu būtų tokia tema, bandyčiau sudalyvaut, nors kolkas nežinau kaip seksis:) ir kodėl Darulis, Dera ir Valdemarą kaip atskirus įrašė?:D

Ar pastebėjai, kad 16. numeriu parašiau Aurelijų??????????? ?

Prisipažįstu, kažkaip žioptelėjau..

Laura&Simonas
28-11-2013, 18:54
Ačiū "Šeimininkei - Sekretorei" Daruliui už registraciją, pačių rankos pertrumpos užsiregistruot, bet kojos puikiai finkcijonuoja ir žada atnešt iki susitikimo vietos :)

Nemas
30-11-2013, 12:04
Daruli, ko tu Nemą su antrąja puse ignoruoji? Aiškiai gi parašė.
na vis bandau įsiprašyti :D tik mane su vienu mažyčiu klaustuku ;) bet labai dedu visas pastangas... .

Darulis
30-11-2013, 12:09
Aš tikrai neįgnoruoju.....
Tik negaliu pataisyti pats jau sąrašo...

Kai liks kokia savaitė reiks perrašyti per naują...

Vietos tikrai užteks visiems...

Nemas
07-12-2013, 14:56
Labai pakibo klausimas dėl sudalyvavimo... Šiuo metu rašau iš Maskvos ir čia jau sėdžiu nuo antradienio.... o turėjau jau rytoj išvažiuoti į vokietiją, kad spėčiau grįžti... ką gi... matysim dar...

Darulis
09-12-2013, 20:41
Dalyvauja:
1. Rolandas
2. Nilas
3. Tadas
4. Darulis
5. Gedas
6. Nerka
7. Dkgray
8. Studentas
9. Deras
10. Tvis
11. JUNKA ?
12-13. LAURA&SIMONAS
14. JOGAILA
15. GINTARAS
16. JULIUS
17-18. NEMAS su dama
19.Vilius????
20. Aurelijus
21. Tomelis?
22.

Laukiam mieli kolegos jūsų sprendimų::)

Užsirašom nelaukiam paskutinės DIENOS...

VISI TIKRAI LAUKIAMI!!!!

Ir seni ir nauji AKVARIUMO portalo dalyviai.

Jei ką praleidau, tai penktadienį tiesiai atvykstate šiuo adresu:

Kavinė "Būsi trečias", Totorių g. 18, Vilniuje.
Data/laikas: 2013-12-13, penktadienį, 18:00 val. II aukštas. Rezervuota-Akvariumo vardu.

Jei kam nors kiltų klausimų, tai mano tel. 865998017 (Darulis)

Darulis
12-12-2013, 21:23
Nepamirškite rytoj gerbiamieji kolegos kokį nors pokštą iškrėsti Rolandui gimtadienio proga::)

Nemas
12-12-2013, 21:44
Puiku, jau namuose ir be jokių klaustukų prisijungsime rytoj prie šaunaus būrio :)

Darulis
12-12-2013, 22:11
Tomelis susisiekė su tavim??

Nemas
12-12-2013, 22:27
Radau, jo pranešimus paliktus private. Jau vėloka, tai ryt suktelsiu jam, jei mintys sutaps (dėl laikų), atlėksim kartu. Dėkui.

tvis
13-12-2013, 00:01
Na gerai, dainuosiu, tfu pritarsiu. Turbūt pažįstamą snukelį pažinsit.
http://www.youtube.com/watch?v=y89uu1GX1MA

Vilius
13-12-2013, 00:29
Labai gaila, bet nepavyks man sudalyvaut dėl kitų neatidėliotinų planų... Sveikinu šį įdomų forumą su gražiu jubiliejumi ir linkiu jam gyvuoti dar bent 30 metų! Dėkui Rolandui, kad subūrė tokią šaunią ir išskirtinę akvafanatų kompaniją į vieną draugiją ir tikrai visad malonu čia apsilankyti ir pabendrauti su bendraminčiais. :)

paugar
13-12-2013, 08:29
Aš irgi prisidedu prie sveikinimų .Linkime Rolandui daug kantrybės ir ištvermės bendraujant su mumis žiopliais, (čia ne apie visus). Gaila bet sudalyvaut nelabai išeina.

arūnas
13-12-2013, 08:41
Labai gaila, bet nepavyks man sudalyvaut dėl kitų neatidėliotinų planų... Sveikinu šį įdomų forumą su gražiu jubiliejumi ir linkiu jam gyvuoti dar bent 30 metų! Dėkui Rolandui, kad subūrė tokią šaunią ir išskirtinę akvafanatų kompaniją į vieną draugiją ir tikrai visad malonu čia apsilankyti ir pabendrauti su bendraminčiais. :)

Deja ir aš negaliu atvykti, ai daug nerašysiu, bo plyšta širdis...

Sartorius
13-12-2013, 11:38
Na gerai, dainuosiu, tfu pritarsiu. Turbūt pažįstamą snukelį pažinsit.
http://www.youtube.com/watch?v=y89uu1GX1MA

Wow, tokias žvaigždes savo fazendoj priiminėji?
Dabar visiems sakysiu, kad ir aš ten buvau :)

tvis
13-12-2013, 16:45
Kas per velnias? Atėjau į balių, o nieko nėra. Darulis žadėjo, kad šventė nuo pietų prasidės.

Darulis
14-12-2013, 00:10
Ačiū mūsų Rolandui, kad šia proga galėjome visi, prijaučiantys plaukiojančioms žuvytėms, susirinkti ir paminėti kuklų gimtadienį::))
TAČIAU savotiškai žavų.
Tik pamiršome padaryti vieną nuotrauką..
Kažkaip Rolando niekas nenufotkino su kuklia dovana::)
Ačiū visiems, kurie prisidėjo su idėjomis ir gyvai prie šio gimtadienio.
Atsiprašau, kad oficialiai nepadėkojau, nes nenorėjau pagrindinių autorių bei idėjų generatorių išduoti...

tvis
14-12-2013, 00:37
Šventė įvyko. Smagu buvo pamatyt senus bičiulius ir susipažint su naujais.Skanus ir gražus buvo tortas. Patiko eilinį kartą patardyt Rolandą žuvininkystės klausimais. Daug neteko tie, kurie neatvyko. Apie ungurių auginimą jie nesužinos nieko.Bent jau iš manęs. Aš paslapčių neišduosiu.
Dėkui visiems ir iki kitų susitikimų.

Nemas
14-12-2013, 09:33
Susitikimas, susibėgimas, gimtadienis, kad ir kaip jį bepavadinsi, tai įvykis, kuris tikrai papildė ir praplėtė įdomių, pažįstamų žmonių ratą. Tikrai buvo įdomu išgirsti iš pačių dalyvaujančių apie jų pačių pomėgius ir netgi perspektyvas/norus/svajones. Tiesa, buvo gana įdomu sužinoti, kad pirmeji susitikimai buvo uzurpuoti akvariumistų, išskyrus Nilą, bet jis atsilaikė :D:D tačiau dabar viskas apsivertė radikaliai priešingai ir dėkui Laurai su Simonu, kad priminė tuos laikus, kai aš ir pats, pasigavęs upelyje trispyglių dyglių, tapau akvariumistu.
Rolandai, dėkui už galimybę išreikšti savas ir išgirsti svetimas mintis internetiniame pasaulyje. Daruli, dėkui už galimybę sutikti visus gyvai. Tomeli dėkui už neprailgusią kelionę. Žmonikei ačiū už kantrybę klausantis žuvų kalbos. Gaila, kad su kai kuriais nepabendravau arčiau, o noro buvo, reiškiasi susitikome ne paskutinį kart.
Visiems kitiems dėkingas už gerą kompaniją, tortą, alų. Galimybę tapti milionierium, ir čia pat bankrutuoti paklausai neatitikus pasiūlos :) galimybę pasikurti savo nuosavą URS ir čia pat ją gesinti dėl netinkamo metų laiko... .
Ypatingas dėkui Rolandui, nes paskaita apie unguriukus buvo tikrai be galo įdomi ir tikrai, esant tikimybei, kad kituose susitikimuose nusimato kažkas panašaus, vien tai jau įdės svąrų akmenį į teisingą svarstyklių pusę, dėl apsisprendimo važiuoti, ar ne. (Be spaudimo, Rolandai :D:D)

Sartorius
14-12-2013, 10:26
Gimtadienis buvo šaunus, o tortas, tiesiog pasaka (per jį šiandien turiu papildomą mylią bėgti).
Dėkui visiems už kompaniją.

Gerokai pasivaišinę pradėjome nerišlią diskusiją apie mechaninę filtraciją, bet dėl didelio vaišių kiekio taip ir neužbaigėme, tai siūlau pratęsti čia:
http://www.akvariumas.lt/showthread.php?1326-Mechanin%C4%97-filtracija&p=18588#post18588

Nilas
14-12-2013, 12:09
Šventė tikrai gavosi ne eilinė, gausi dovanomis, nominacijomis ir šviečiamaja veikla. Tortas buvo užburiančiai skanus. Šio susitikimo dėka, pagaliau įsigilinau ir supratau sūkurinio filtro veikimo principą. :) Ir aišku užfiksavau įdomų sutapimą, kad į šį susitikimą kuris vyko 2013 metų gruodžio 13 dieną, susirinko 13 žmonių. :)))

Rolandas
14-12-2013, 17:47
Taip, smagu buvo. Naujų veidų, žmonių atvyko, tikiuosi ne veltui tokį kelią sukorėt.
Buvo pasiūlymas ir dažniau susitikt. Vanduo po ledu, laisvo laiko daugiau - visai smagu būtų.

Ačiū už dovanas, šiltus žodžius, gerą nuotaiką, dalykišką ir šiltą bendravimą.
Stengsiuos nenuvilt ir kitais metais.

Visiems ir organizavusiems susitikimą, ir dalyvavusiems, ir palaikiusiems anapus ekrano - dideliausias AČIŪ!

4879 4883 4882 4878
4881 4880

Darulis
14-12-2013, 20:26
Rolandai, būk geras, įdėk savo dovanėlės nuotrauką...
Aš gyvai net gerai neįsižiūrėjau::) )
Noriu dar kartą pamatyti::)

Pildau norus.
Vilksiuos tik ypatingomis progomis, pažadu.

4990 4988 4989