PDA

Žiūrėti pilną versiją : Patarkit edgos 0.5a prudelis

Dkgray
03-11-2013, 15:22
Sveiki visi,noriu savo prudelyje auginti žuvis prudelio dydis 0.5a gruntas molis,gylis nėra didelis 1metras vandens nėra.
Nėra galimybės prileisti vandes gal gylinant atrasčiau saltynėlį?

Nilas
03-11-2013, 15:54
Sveiki visi,noriu savo prudelyje auginti žuvis prudelio dydis 0.5a gruntas molis,gylis nėra didelis 1metras vandens nėra.
Nėra galimybės prileisti vandes gal gylinant atrasčiau saltynėlį?

Kada iškastas? Ką reikšia "vandens nėra"? Ar neužsilaiko ar dar neprisipildė po iškasimo?
0.5 a. labai mažas dydis.

Dkgray
03-11-2013, 16:04
Iškastas vasarą,buvo vandes nedaug kokius 20cm gylio teko išleisti nes šendien pradėjau gylinti kastuvu ir apdailinti kraštus o vandens buvo pribėge nuo lietaus o norėtusi kad pats prisipildytu šaltinio pagalba rytoj ikelsiu foto

Dkgray
03-11-2013, 16:06
Na dar esu nepilnametis :D pinigų neturiu ant buldozerio,esu užsispyres galečiau ir kastuvu padydinti pruda iki 2a

Ernis
03-11-2013, 16:22
Kviesk panevėžiečius i talką, vietoj buldozerio :) PS. Jei dar nepilnametis, tai atkreipk dėmesį į rašybos klaidas. Lengviau bus per lietuvių k. pamokas

Nilas
03-11-2013, 16:24
Iškastas vasarą,buvo vandes nedaug kokius 20cm gylio teko išleisti nes šendien pradėjau gylinti kastuvu ir apdailinti kraštus o vandens buvo pribėge nuo lietaus o norėtusi kad pats prisipildytu šaltinio pagalba rytoj ikelsiu foto
Na nemanyk, kad bet kur ir bet kada tą šaltinį surasi, laimingi tie, kurie tų šaltinių prūde turi. Per žiemą tas tavo prūdukas turėtų užsipildyti, jei gruntas tikrai molis. Dabar su kastuvu pasidarbuok iš peties, būtų gerai nors 1,5 m gylį turėti. Jei prisipildys pilnas, tada pavasarį galėsi kažko simboliškai įsileisti.

Dkgray
03-11-2013, 16:37
Na dėkui nuo ryt reiks padirbėt beto yra dar vienas prūdas apie 20a ps ten savivaldybes bet per žiema daug lydekų išduso nors ir grežeme eketes ir kišom šiaudus nepadėjo. Gylis apie 3 metrus vietomis yra 1,5metro dugnas juodo dumblo nes šalia yra medžiu ir prikrenta lapų,
*žuvys:karšiu keleta mano leistų bet nesidaugina
karosų: paprastų ir auksines spalvos
lynu,lydeku mažuma,raudžiu daug,ešėrių mažai
ko patartumėt paleisti į šį prudą?

Dkgray
03-11-2013, 16:45
Ir atsiprašau už klaidas mano telefonas naujas klaviatūra sunki c3 nokia

Nilas
03-11-2013, 16:55
Na dėkui nuo ryt reiks padirbėt beto yra dar vienas prūdas apie 20a ps ten savivaldybes bet per žiema daug lydekų išduso nors ir grežeme eketes ir kišom šiaudus nepadėjo. Gylis apie 3 metrus vietomis yra 1,5metro dugnas juodo dumblo nes šalia yra medžiu ir prikrenta lapų,
*žuvys:karšiu keleta mano leistų bet nesidaugina
karosų: paprastų ir auksines spalvos
lynu,lydeku mažuma,raudžiu daug,ešėrių mažai
ko patartumėt paleisti į šį prudą?

Šamų :DDD
Aš rimtai.

Dkgray
03-11-2013, 17:01
Na mano mylimiausia žuvis lynas bet jie ten nelabai ir kimba nors buvo leisti po 1kg 16vnt :D ir beto šamas mano išsvajotoji žuvis ar atlaikytu jis šaltas žiemas?

Nilas
03-11-2013, 17:14
Na mano mylimiausia žuvis lynas bet jie ten nelabai ir kimba nors buvo leisti po 1kg 16vnt :D ir beto šamas mano išsvajotoji žuvis ar atlaikytu jis šaltas žiemas?
Jei kalbam apie tą kitą 20 a. prūdą, tada atlaikys, įleidus šiek tiek ūgtelėjusių, turėtų per sezoną pasidaryti sau vietos žiemojimui. Lynus reikia auginti vienus, be konkurentų ir plėšrūnų.

Dkgray
03-11-2013, 17:17
Kokio dydžio? Ir koki kieki ? Butu jie saugomi nes pas mus taisyklė pagavai paleisk

Nilas
03-11-2013, 17:23
Kokio dydžio? Ir koki kieki ?
į 20 a. siūlyčiau 10-15 vnt. po 200-300g. būtų sveikas kiekis.

Butu jie saugomi nes pas mus taisyklė pagavai paleisk
Dėl šios taisyklės ir dūsta žuvys. augančią žuvį reikia retinti, nori ar nenori.

Dkgray
03-11-2013, 17:27
Na gerai o patartum kur pirkti šamus kad man būtu arčiau važiuoti? O dėl taisyklės tik vaikai nesilaiko gal tada ir gerai daro jie.ir beto šamai gerai dauginasi?

Nilas
03-11-2013, 17:51
Na gerai o patartum kur pirkti šamus kad man būtu arčiau važiuoti? O dėl taisyklės tik vaikai nesilaiko gal tada ir gerai daro jie.ir beto šamai gerai dauginasi?
abiems klausimams dar kol kas per anksti. Šį rudenį jau vistiek negausi niekur, reikia pavasario laukti. O jei iki pavasario noras neprais tada reikės analizuoti kas kur ką siūlo pardavime. Iki tol skaityk forumą ir kaupk informaciją.

Dkgray
03-11-2013, 17:55
Aišku kad noro bus,nes žuvis myliu ne vien del to kad žvejoti bet ir veisti

Rolandas
03-11-2013, 19:27
Kokias rūšis jau esate išveisęs?

Dkgray
03-11-2013, 19:40
Turėjote omenyje ta 20a prūdą? Na jei taip,tai esu leides lynų bet nea pirktinių,ešerių nesenai paleidau 46vnt pagautu apie siumečiu ,karosų auksiniu ,karšių ps ten nea mano prūdas bet rupinuos kaip savu. Todėl ir norisi kažko naujo :)

Rolandas
03-11-2013, 19:43
... ten nea mano prūdas bet rupinuos kaip savu. Todėl ir norisi kažko naujo :)
Va va, kaip antys atneša ikrų. :)

Turiu omeny žuvų veisimą, o ne perkėlimą iš vieno telkinio į kitą.

Nemas
03-11-2013, 19:48
Įžuvinimas ir veisimas yra skirtingus dalykus apibūdinantys žodžiai... ;)
Na ir gal neplakčiau 0,5a ir 20a prųdelių į vieną vietą, nes tai viškai skirtingas specifikas turintys telkiniai... beje 0,5a tai tik didoka bala... ir jį, manau, būtų galima naudoti tik kaip vasarinio tipo telkinuką... .

Dkgray
03-11-2013, 19:52
Na soiukas už žodžiu sumaisymą dabar žinosiu kas yra kas :) daber pavasarį žadu paleisti šamuku kaip nilas rekomendavo

Dkgray
03-11-2013, 19:54
T.y pirkti iš bartžuvės

Darulis
03-11-2013, 19:55
0,5 aro tvenkinys man asmeniškai neprimena net balos..
Na nebent jai kalbėtume apie tokią, kuri atsiranda palijus..
Šiaip tokio ploto būtų labai neblogas dekoratyvinis tvenkinys pagal plotą, bet kaip supratau biudžetas tokių dalykų neleidžia, tai tada reiks palaukti geresnių laikų::))

Rolandas
03-11-2013, 19:56
Gkgray (na ir vardas), pasidomėk Mosėdyje gyvenusiu Inta ir jo darbais. ;)
O jei būsi Niūronyse, atkreipk dėmesį į vieną vežimaitį- savivartį. Sublizgėtum, jei kastuvu kastum tvenkinius, atsirastų populiarumas, projektai, darbai... aišku, jei pats tiki tuo ką darai.

Gilink, plėsk tvenkinį iki užšalimo. Ižuvinimai pavasarį bus.

Dar, šiame puslapiukyje yra tinklaraštis (blogas) ten galima gražiai susidėliot istoriografiją, kur niekas nepertrauks klausimais, neblaškys. Galima kopint jau parašytas forume žinutes, aptarimą galima perkelt į forumą arba komentaruose. Tai kaip savo knygelė, prisistatymas, portfolio.

Naudokitės, nemokama.

Nemas
03-11-2013, 20:02
0,5 aro tvenkinys man asmeniškai neprimena net balos..
Na nebent jai kalbėtume apie tokią, kuri atsiranda palijus..

Būtent tai ir turėjau omenyje. Tačiau niekas nežino Edgos galimybių kastuvo mojavime... o lauke kolkas dar nešala, tad gal ir pasieks rimtesnius gabaritus :) belieka palinkėti sėkmės.

Dkgray
03-11-2013, 20:02
Na jei aišku tie žmonės užsiprašytu manes kokiu 4 a prūdo iškast tad nelabai apsimčiau o taip tai galiu jėgos turiu užispirimo taip pat kaip ir kantrybės,tai gal reikės pabandyti užsimti betpirma reikia man savo baigti didinsiu iki 2a

Rolandas
03-11-2013, 20:04
Puiku.
Fotografuok, fiksuok, rašyk dienoraštį-metraštį. Gali kokybiškai ir pafilmuot (jau žinau, kaip tavo medžiagą panaudos TV).

Bus rezultatai, bus kontaktai kas padės.

Dkgray
03-11-2013, 20:05
Na rytoj po pietų idėsiu foto apie 3h gal ir biški vėliau :) ir ačiū kad skatinate mane :)

Nemas
03-11-2013, 20:09
O pas jus, Gerbimasis Rolandai, be viso ko ir jumoro jausmas stiprus :) Ma užteko kantrybės 1 val prie savo prūdo lyginant molio grumstus, likusius po ekskavatoriaus. Po to sekė skambutis pažįstamam ūkininkui su traktoriniais padargais. Edga čia kalną pas mahometą prisikviest, matau nori... :)

Dkgray
03-11-2013, 20:18
Na suprantat nebijau darbo :) na žinau kad sunku moli kast bet ko padarysi jei negaliu buldozerio samdyti vis dėl to daug pinigų reikia

Rolandas
03-11-2013, 20:18
Ne, mane žavėjo Intos istorija, kai jis per kelis mėnesius iškasė su arkliuku hektarinius tvenkinius Mosėdyje. Iki šiol jais žavisi turistai, miestelio svečiai, bet ne visi žino istoriją ir tų tvenkinių prakaito kainą.
Jei jaunuolis užsiims tuo, tai jo kelių arų tvenkinukas gali būti jo sėkmės istorija. Turės ką anūkams papasakoti, o aš džiaugsiuosi, kad nežlugdžiau, o paskatinau.
Tik tiek. Jokio jumoro.

Nemas
03-11-2013, 20:23
Kaip ir rašiau ankstesneme poste: niekas nežino Edgos ir kastuvo bendros sąveikos galimybių... tik būtinai nuotraukas daryk ir mestelk, karts nuo karto, stebėsiu ir aš tavo kovą su sunkiąja žemele.

Rolandas
03-11-2013, 20:25
... o aš, pažadu, jei kokį leidinuką kurpsiu, būtinai paminėsiu.
Tik nepriimk ekskavatoriaus į pagalbą, tuo tu ir įdomus. ;)
Ir daryk gražias foto dažniau. ;)

Dkgray
03-11-2013, 20:30
Okey rytoj kas 30min darysiu foto

arūnas
03-11-2013, 20:30
Pagarba kastuvui ;)
kiek pamenu forume yra kolega kurs rankomis išsikasė prūdą (ar aš klystu ?)

Junka
03-11-2013, 20:40
Kad nebūtų čia su matematika taip, kaip su gramatika... Aš kol kompostinę 3x3x0,5 m išgriebiau su kastuvu vos galų neatidaviau, o čia 20x10x2-3 m su kastuvu (molio!) permesti... Bet lauksiu foto reportažo ir aš, tik va kas 30 min. truputį gal per ilgi tarpai? Gal kas kokias 15 min fotkint?

Dkgray
03-11-2013, 20:42
Na okei kas 15 brolis pafotkins

Rolandas
03-11-2013, 20:42
Užteks kelių foto iš skirtingų taškų prieš pradedant darbą ir po dienos darbo.

Nemas
03-11-2013, 20:49
Pritariu Rolandui, o tai patvindys forumą su tuo moliu... :)

Dkgray
03-11-2013, 21:38
Sukūriau blogą galite pažiurėti kaip kas buvo

Dkgray
04-11-2013, 12:45
4584

Dkgray
04-11-2013, 12:51
45854586 per nakty prilijo

Dkgray
04-11-2013, 13:08
17min darbas šendien45874588 vienas kampas adailintas ir dar kitu vietu šerndien žadu akmenys iušvešt ir apdauilint kraštus nuo ryt dydinsiu marką

Pikulis
04-11-2013, 15:15
Sveikintinas entuzijazmas :). Svarbu nepervark ir nepersišaldyk. Jei būsi užsispyręs ir kasdien po truputi padirbėsi, tai kažkada tūrėsi prūdelį. Pasižiūrėk į barmis prūdus - iškasė pats, tik aišku ne per vienerius metus.

Rolandas
04-11-2013, 15:33
Edgarai, rašyk tvarkingai lietuviškai, nesusgadink savo markės.
Reik ne tik ploto, bet ir gylio. Nors 1,5 m. Nežinau, be geros vandens motopompos, kažin ar pakasi iki tiek.
Ir tik žiūrėk, nekask stačių krantų, kad, ne duok Die, neužslinktų, neužgriūtų. Visada geriau dirbt nors dviese.

Dkgray
04-11-2013, 16:46
Na dar kartą atsiprašau už klaidas .man dabar teko viska atidėti ,nes pradėjo lyti stipriai. Aš stačius krantus aplyginsiu ,kad nebūtu labai statu,o dėl vandens tai čia greitai jį pašalinsiu .Tada rytoj pradėsiu gilinti, nes pagalvojau pagylinsiu tada tik krantus sutvarkysiu, o plotą kitomis dienomis padydinsiu

Dkgray
04-11-2013, 16:49
Sveikintinas entuzijazmas :). Svarbu nepervark ir nepersišaldyk. Jei būsi užsispyręs ir kasdien po truputi padirbėsi, tai kažkada tūrėsi prūdelį. Pasižiūrėk į barmis prūdus - iškasė pats, tik aišku ne per vienerius metus.

ačiū reikės pažiurėti, svarbu kantrumas, nes kai skubi nepastebi, kad daug klaidų padarai kasdamas :)

Pikulis
04-11-2013, 17:33
Pats nesu kasęs, bet įsivaizduoju, kad pirma reikia pradėt nuo centro arba numatomos giliausios vietos. Ta prasme pirma giliausią vietą išsikast, o tada platint į šonus mažinant gylį. Nes kitaip tik darbo prisidėsi jei pastoviai vandenį semiosi. Tiesiog išsikasi giliausią vietą ir tegul jau lieka joje tas vanduo, o tu kasi toliau. Kitas reikalas, ar tau pačiam apsimoka kast ne sau, o kaimynui? Tiek jėgų padėsi, o kokia nauda? Aišku ne mano reikalas, bet tokiu atveju siūlau tik pagilint ir nebesiplėst.

Dkgray
04-11-2013, 17:56
Aš sendien kalbėjau su kaimynu jis man jokiu pretendziju nereiskė sakė pats išsikasi pats ir žėsi tik aplinką liepė sutvarkyti po visko.
Jei viskas gerai vasarą reikės savo žemėse išsikasti dar vieną prūdą. Ačiū už patasimą kurioje vietoje kasti geriau

Darulis
04-11-2013, 18:23
Na su kaimynu gerai iki tam tikro laiko...
Gali būti ir taip, kad su juo bus viskas okey, o kai paveldės kas nors ar nupirks, tai tavo sėkmės bilietas šiam prūdui nustos galioti...

Žmogus buvo pasidaręs ne savo žemėje tvenkiniuką apie 30 arų. Žinoma suderinęs su savininkų. Prileido žuvies ir taip toliau...
Gal 10 m. naudojosi juo, o kai tas savininkas pasistatė sodybą prie ežero, tai jam pasakė, kad jo vaikai nelabai nori, kad kas nors ten meškeriotų..
Gerai, kad jam tik užtvanką reikėjo susistumdyti. Kadangi turėjo savo traktorių, tai kainavo tik dyzelis. Na gal koks 20-40 ltr.

Jai tau kas iškąstų tvenkinį tokį dydžio su traktorium, tai būtų nedideli nuostoliai...., o čia iškąsus savo rankomis, tai manau širdį skaudėtų, jai jį prarastum.
Jai nenusipirksi šio žemės gabalėlio, tai laiko klausimas, kada ši bala pataps svetima. Geriausia būtų nusipirkti dalį žemės ten kur yra prūdas per naudojimosi teisę:

http://www.verslosavaite.lt/index.php/Teisines-konsultacijos/Teisine-konsultacija.-Bendrasavininkiu-naudojimosi-zeme-tvarka.html

Dkgray
04-11-2013, 18:39
Buvęs kaimynas paliko savo namą seseriai, o sesuo jo yra mano krykšto motinėlė tai bėdų tikrai man nebus todėl ir pradėjau imtis darbo, o dėl žemės kurioje yra iškastas prūdelis reikės pakalbėti gal ateityje parduos. Dėkui už info

Dkgray
05-11-2013, 15:10
4618 4619
na šendien pasidarbavau iškasta duobė 23cm ir dar aplyginau krantus nes daug žemių buvo susikaupė, o vandienį perkeliau I kitą pusę

Rolandas
05-11-2013, 22:00
Kažkaip nejaučiu mastelio.
Gal įkask kastuvą ant kranto ar duobėje?

Tu gal jau žinai kuo būsi? Ta prasme, specialybę pasirinkai?

Dkgray
06-11-2013, 16:51
Na specialybės nežinau bet norėčiau būt aplingosaugininkas, na šendien dar pakasiau iki bariero kur buvo vanduo užtvenktas. Pagilinau 23cm o vietom 26cm ,rytoi įdėsiu nuotraukų kas kaip atrodo. O kokia specialybę patartumėte?

Pikulis
06-11-2013, 17:15
Rolandai pagal kibiro dydį orantuokis :D

Dkgray
06-11-2013, 17:23
Ten į kibira nekreipkit dėmesio ten skirtas moliui išsemt nes su kastuvu sunku prigriebt moli kur mažai likę :D

Nemas
07-11-2013, 16:20
Sveiks, spartuoli, na būt įdomu žinoti ir tavo kūdros išmatavimus, suprantu, kad kraštines pamatuoti sunku, bet galima būtų porą įstrižainių, dabartinės ir numatomos. Beje gylis dabartinis ir kokį bandai pasiekti. Pas tave žemė stipriai akmenuota.... nepalengvina kasimo ar ne?

Dkgray
07-11-2013, 19:30
Mastelį pamatuosiu rytoi ir parašysiu čia koks yra ,nes šiandien prileidau ta gyliausia vietą vandens kur buvo kitose vietose ,kad nesimaišytu kasti kitoje vietoje. Dėl grunto sunku vietomis ,nes akmenys trugdo, jei nebutų jų tai būtu kitas reikalas kasti, o dabar trugdo tas ,kad prikasi karutį pilną ir turi išvešti, nes kai jau buvau pradėjas mesti ant kranto gavosi statu ir nesaugu ir užima daugiau laiko.PS. Pataisiau klaidas.

4629 4630

Nemas
07-11-2013, 23:02
Puiku .... tugdo- rašosi- trukdo ;), laukiam mąstelio. Ir nuotraukėlę vieną kitą iš toliau, su kokiu kastuvu bendrame vaizde- matysis tikrasis gabaritas.

Nilas
07-11-2013, 23:23
Puiku .... tugdo- rašosi- trukdo ;), laukiam mąstelio. Ir nuotraukėlę vieną kitą iš toliau, su kokiu kastuvu bendrame vaizde- matysis tikrasis gabaritas.

Labai netarkuokit žmogaus, dėl klaidų, žinoma, kol jaunas būtų gerai kad išmoktų, bet juk ir mūsų tarpe ne visi taisyklingai rašom. Turim savo būrelyje kolegą :) kur mėgsta raštyti: jAigu, pYktas, dŪso, pYlti, jAi (vietoj jei), prisikĄsti, ekskOvatorius... Bet kadangi kolega irgi yra "dar jaunas ir karštas", tai mes jam dovanojam. ;))

Nemas
07-11-2013, 23:40
Todėl ir netarkuoju, tik pataisau ;) beje, 9 klases baigus rašyba jau turi puikiausiai išmanyti ar ne? Dėl vienos kitos kitos klaidos niekas ir nepykauja. Svarbu, kad žmogus kuria ir tiki. P.S. parašius žinutę visuomet ją gali persiskaityti ir pasižiūrėti ar nepridarei klaidų... čia jau klaviatūra ne prie ko.. ne maži vaikai esam ir suprantam tokius dalykus. O vat jei mokykloje su gramatika buvo prastai kitas atvejis... nemanau, kad dėl to žmogelis turėtų prarasti teisę reikšti mintis, bet ne man- naujokui, spręsti.

Nemas
07-11-2013, 23:42
Beje, kaip ten su tuo kasimu? Vis dar vyksta? Kiek kibirų, karučių metrų judam per dieną?

Junka
08-11-2013, 07:31
O jums neatrodo, kad palaikydami ir visaip skatindami jaunuolį kasti - padėsit jaunuoliui gauti kokią stuburo išvaržą?

Nemas
08-11-2013, 07:41
Bijai vilko- neik į mišką... o šiaip ne vieną duobę esu namų pamatams iškasęs, nėra gi žmogus toks trapus. Vat dėl skatinimo, tai manau čia daugiau palaikymas ir susidomėjimas, o ne skatinimas. Motyvacijos jam ir pačiam užtenka matau :)

Dkgray
08-11-2013, 19:33
Atsiprašau, kad neidėjau mastelio ir foto, nes šendien būrelyje buvau iki 6h vakaro ryt ryte ikelsiu foto ir mastelius ;) . Del karučio kiek išvežu per dieną, tai apie 20 jei vydurį prūdo kasu, dar ant kranto metu jei kasu kraštuose , o brolis lygina krante krūvas. Dėl stūburo nedejuoju :)

nerka
08-11-2013, 20:50
Dėl stūburo nedejuoju :)

Gerai varai, nepasiduok, po truputį didink dienos normą, Panevėžy kieti bachūrai :)

Darulis
08-11-2013, 21:08
Dėl stūburo nedejuoju :)

Prieš 17 metų ir aš nežinojau, kas yra pusiaujas ar išvaržos...
Kai dalyvavau galiūnų varžybose Zarasuose, tai su 90 kg. maišu bėgau krosą ir nesupratau kodėl jis toks lengvas...
Maža to teko už bamperio traukti Zil -130... Galvojau, kad tik kėdai atlaikytų..::)
Bet kai nustoji dirbti fizinį darbą arba sportuoti intensyviai ir prasideda darbai susiję su sėdėjimu, tai pirmiausia nusilpsta nugaros raumenys, po to presas, nors rankos ir kojos dar gali kelti.. Va tada ir "pareina" nugara, "atsigauna" visos traumos patirtos vaikystėje, o daktarai tau sako, kad daugiau kaip 10 kg. nekelk... Tai po tokių žodžių jie iškart nurašo tave... Pats pagalvoji, kad yra tame tiesos ir sau pasakai, kad virš 100 kg. reikia kelt atsargiai, nes reikia ir į pasą akį užmesti::)

Junka
08-11-2013, 21:15
Iš to didelio norėjimo (kažko) visi esam prisidirbę :) Jaunystėj viskas kitaip atrodo. Ir dabar dar nesusilaikau akmenų nepatampęs, ale rytais kartais po to sunku iš lovos išsirident, nors prieš tai (jau nekalbant prieš 15 metų) viskas atrodė juokingai lengva. Bet... Viskam (ir suvokimui) - savas laikas :)

Pikulis
09-11-2013, 14:35
Gal jau temą reikėtų pervardint į : " Kai aš jaunas buvau, galėjau daugiau..."? :D O dėl klaidų rašyboje, tai jų pasitaiko visiems, jei tik paskubom ar "straipsnį rašo" :D. Vyrai, tūrėkit omenį, kad sms ir interneto karta dar baisiau rašys netik, kad š bus s, bet ir vietoje v rašys w...

Nemas
09-11-2013, 15:37
Bet niekas netrukdo siekti tobulybės, ar ne tiesa? Aš niekada nerašydavau lietuvišku šriftu, ir dabar dar darau begales klaidų... . nes aš pripratęs rašyti be lietuviškų raidžių ir be jų rašau daaaaaug kartų greičiau. Tačiau dėkui šiam forumui privertusiam išplėsti savo galimybes :)

tvis
09-11-2013, 16:34
Vyrai, tūrėkit omenį, ...

Čia tai geras.
Laaabai lengva mokyt kitus, bet kai kada reikia perskaityt ir savo rašytas eilutes.

Nemas
09-11-2013, 17:18
taip ir prasideda karai...

Rolandas
09-11-2013, 18:38
Aš tik bijau, kad tas akmenų (žvyro) sluoksnis numelioruos visą vandenį ir neleisk pakilt aukščiau jo.
Stambesnius akmenis krauk atskirai, netoli. Turėsi su kuom krantus tvirtint, dekoruot. ;)
Dėl senių dejonių nepergyvenk ir jų neguosk, bet strėnas pasaugok ir nuo pertempimo ir nuo šalčio, vėjo. Gera liemenė - pats tas.

Dkgray
10-11-2013, 16:12
Atsiprašau, kad vakar negalėjau parašyti jums apie savo darbus, nes buvau užkrautas darbais tėvų :D mano prūdelio ilgis 7metrai 21 centimetas, plotis 3metrai 29 centimetrai, gylis nuo kranto beveik pusantro metro

Nilas
10-11-2013, 16:21
Atsiprašau, kad vakar negalėjau parašyti jums apie savo darbus, nes buvau užkrautas darbais tėvų :D mano prūdelio ilgis 7metrai 21 centimetas, plotis 3metrai 29 centimetrai, gylis nuo kranto beveik pusantro metro
Na, atsiprašinėti tikrai nereikia, prievolės raportuoti tikrai nėra, kai laiko turi tada ir rašai.

Rolandas
27-11-2013, 21:59
Na, kaip ir kasimo sezono pabaiga.
Suveskime rezultatus, padarykime išvadas.

Pasakok kaip sekėsi siekt tikslo?

Nemas
30-11-2013, 09:47
Ar nebus sudegęs mūsų prūdininkas?

Ernis
30-11-2013, 18:37
Siūliausi padėt, kad nenorėjo tai ką darysi.. Matyt nugarą skauda.. Kur čia dabar vienam vaikinui kast prūdęlį..

Ernis
09-01-2014, 14:36
Kaip sekasi? Seniai be rašei.

Darulis
09-01-2014, 14:39
Kaip sekasi? Seniai be rašei.

Erni, o ką galima rašyti????

Na nereikia taip žiauriai...

Aš irgi neturiu ką rašyti, kai tokie orai...

Ernis
09-01-2014, 14:50
Žmogui gali ir sektis ir nesisekti be žuvies auginimo :) Tik norėjau būti draugiškas (X_X)