PDA

Žiūrėti pilną versiją : Justes pirmasis 250l akvariumas

Justina
04-09-2013, 10:59
Sveiki, nusprendziau prisiregistruoti nors maciau,kad nedaug kas cia besilanko.
Taigi mano akvariumas paleistas 2013-08-24
Filtras: Biobox 2 600l/h
Apsvietimas: 2*18w tropical daylight, 12h
Sildytuvas: 200W

Zuvys: dvi auksines, 6 gupijos patinai ir didskis grazuolis Plectostomus :) (kuris siuo metu nei valgo nei rodosi) paleistas pries 4 dienas. matyt neapsiprato.
Augmenija menka: valisnerijos, ir augaliukai kuriu pavadinimo nezinau.

Tad einu prie reikalo, akva vis balzganas, keiciu vandeni du kartus per savaite 50% . Gal kas nors pasiulys kaip jy praskaidrint?
Beja kas per augalai sitie kur uz kokoso pasodinti? Prisegu foto.
Taip pat prasau patart kokiu augalu ir zuvu galeciau isigyt? noretus kokiu ryskiu nemazu zuvu.
Beja gupijos su auksinemis plaukioja pavirsiuje, joms oro truksta? pirkt burbuliatoriu?

Kolkas tiek, tikiuosi kas nors gales man pagelbeti. Esu visiskai zalia sitame mene :)

Rolandas
05-09-2013, 19:57
Už kokoso Cordyline- sausumos augalas, visai ne akvariumui.
Jei yra auksinės ir kai paaugs, augalų nelabai paauginsit.
250 litrų akvariumui 2X18W - truputį mažoka. Man asmeniškai patinka echai, kriptos, vyšnios. Jei kas skris iš Vilniaus, galiu suruošt komplektą už ačiū.
Filtras pasikimš, surinks drumstumą savaime. Tik nereik jo dažnai plauti, kai pastebėsit kai mažėja išmetimo srovė - tada. Dažno keitimo nereik, jei nitritai tvarkoje. Taip greičiau užsikurs biofiltracija.

Justina
06-09-2013, 14:55
Už kokoso Cordyline- sausumos augalas, visai ne akvariumui.
Jei yra auksinės ir kai paaugs, augalų nelabai paauginsit.
250 litrų akvariumui 2X18W - truputį mažoka. Man asmeniškai patinka echai, kriptos, vyšnios. Jei kas skris iš Vilniaus, galiu suruošt komplektą už ačiū.
Filtras pasikimš, surinks drumstumą savaime. Tik nereik jo dažnai plauti, kai pastebėsit kai mažėja išmetimo srovė - tada. Dažno keitimo nereik, jei nitritai tvarkoje. Taip greičiau užsikurs biofiltracija.

Sveiki, auksines iskeliavo i lauko baseina,pas koi karpius. Labai aciu uz atsakyma,kolkas laukiam sveciu tik is Rygos. Zinosiu kur kreiptis kita kart :)