PDA

Žiūrėti pilną versiją : XIX susitikimas jau pribrendo::)

Darulis
11-05-2013, 17:47
Sveiki mieli bičiuliai-žuvų mylėtojai.
Kažkaip jau pasiilgau "pasisėdėjimo" su forumo kolegomis.
Galvočiau, kad geriausia būtų daryti susibėgimą ne bare, o pas ką nors svečiuose su tam tikra įdėja..
gal kas turite minčių???

Rolandas
11-05-2013, 18:50
Turiu vieną mintį: kaip rast laiko birželio pradžioje ir sudalyvaut. :)

tvis
11-05-2013, 19:26
Ta proga siūlau rinktis pas mane.
Siūlau dienotvarkę su praktiniais užsiėmimais:
1.URS pagaminimas pigiai ir greitai iš prieinamų medžiagų. Antri metai svajoju vietoj kalėdinės žąsies pasiaugint vieną kitą šamioką. Tuo klausimu pranešimui ir praktiniams užsiėmimams galėtų pavadovaut Linas. Medžiagas paruoščiau.
2.Paruoštai URS reikėtų pagaut kelis šamiokus, pageidautina nedidelius,- taigi būtų žūklė mano prūde.
3.Rezultatų apibendrinimas. Gali būti ir žūklės, ar savo augintos žuvies ruošimas ir ragavimas.

Todėl, kad visą šitą reikalą reikėjo daryt jau vakar ir derindamas savo ir kitų kolegų galimybes siūlau rinktis birželio 1d.

Nilas
11-05-2013, 21:33
Tuo klausimu pranešimui ir praktiniams užsiėmimams galėtų pavadovaut Linas.

Tai kad aš pats mielai iš ko nors pasimokyčiau, nes biški vargstu su savo keramzitiniu filtru, jau turbūt tris kartus perrinkau viską. (Dabar bačkoj balkone plaukoioja kilas metinukų amūriukų iš Aurielkos).
Eitvydai, gal nori padovanosiu tau lyčną mepraimtą maišą keramzito (granulės 10-20mm)?

tvis
11-05-2013, 22:01
Tai kad aš pats mielai iš ko nors pasimokyčiau, nes biški vargstu su savo keramzitiniu filtru, jau turbūt tris kartus perrinkau viską. (Dabar bačkoj balkone plaukoioja kilas metinukų amūriukų iš Aurielkos).
Eitvydai, gal nori padovanosiu tau lyčną mepraimtą maišą keramzito (granulės 10-20mm)?
Bičiulis žadėjo parūpint kažkokį kitokį užpildą, airbalus ar kaip juos ten ir sistemėlę siūlo kitą, o Rolandas dar kitą. Manau pasitreniruosim.Tu Linai pradžiai užsiregistruok, jei data tinka, nes mes iš Tavęs daug tikimės.

Darulis
11-05-2013, 22:12
Jai tik draugas nesugalvos švęsti savo jubiliejaus pas mane prie prūdų, tai tikrai pasistengsiu sudalyvauti...
Daugiau kaip ir kliūčių nematau...
Šamukai su irklanosiais dar negreit pajudės į trąsą::))

Vilius
11-05-2013, 22:34
Atlėkčiau ir aš į susitikimą... su rūkintu šamu. :)

Nilas
11-05-2013, 23:23
Tu Linai pradžiai užsiregistruok, jei data tinka, nes mes iš Tavęs daug tikimės.
Kad registruojuosi, tai čia faktas. Padėsiu kuo galėsiu, galiu atsivežti montažinių dalių likučių, yra atliekamo vamzdžio, klijų vamzdžiams jeigu prireiktų. Pas mane sistemėlės vamzdeliai 1/2 colio.

2.Paruoštai URS reikėtų pagaut kelis šamiokus, pageidautina nedidelius,- taigi būtų žūklė mano prūde.
Eitvydai, vis dar prisimenu mūsų spiningavimą per praeitą susitikimą, fantastiški įspūdžiai, o lydekaitė kepta tešloje buvo mmm... Nuo to laiko kablys nugaroj...

Darulis
12-05-2013, 00:19
Tai gal dar panevežiokai prisijungtų??::))
Tai toks įspūdis, kad jie tik į Lenkiją važiuoja ir pa polski kalba::))
Yra ir prie Vilniaus tokių kurie razume trašečku........:: )))

nerka
12-05-2013, 11:42
Aš tai labai norėčiau prisijungi, kad tik kokie būtini reikalai nesutaptų su ta diena. Šauni kompanija, neįkainuojamos žinios, atitrūkimas nuo darbų rutinos.

studentas
12-05-2013, 12:37
Registruojuos ir aš, dalyvausiu, nebent kas nenumatyto atsitiks. Atsivešiu ir aš savo šamiokų, bus įdomu skonį palygint.

Darulis
12-05-2013, 13:11
Eitvydai turi pagalvoti ką dar reiks tau padaryti..
jai bus tokia kompanija, tai griekas neišnaudoti..
Gal reikia kokius krūmus išpjauti???::))
Aš šį darbą geriau išmanau negu URS konstravimą..
Tikiuosi, kad dar pasijungs keletas rankų kurias tu įdarbinsi...
Vienam pasiseks, nes turės filmuoti visą procesą....

Nilas
12-05-2013, 13:55
jai bus tokia kompanija, tai griekas nei6naudoti..
Aš irgi taip galvoju, jaučiu kad netikėtai gali gautis forumo "generalinis suvažiavimas" (o tai puiku), gal mums ta proga kokią politinę partiją įsteigti vietoje. :))

Rolandas
12-05-2013, 15:57
Paruoškit Įstatus ir darbų planą pusmečiui. Aprobuosim. :)

tvis
12-05-2013, 21:02
Eitvydai turi pagalvoti ką dar reiks tau padaryti..
jai bus tokia kompanija, tai griekas neišnaudoti..
Gal reikia kokius krūmus išpjauti???::))
Aš šį darbą geriau išmanau negu URS konstravimą..
Tikiuosi, kad dar pasijungs keletas rankų kurias tu įdarbinsi...
Vienam pasiseks, nes turės filmuoti visą procesą....

Dėkui Dariau už gerą širdį, turiu aš tų kertamų krūmų, bet negražu išnaudot bičiulius. O ir susitikimo tikslas kitas. Geriau jau mes užsiimsim akvakultūros konstravimu ir propagavimu.Manau, kad tai bus naudinga daugeliui mūsų.

Darulis
13-05-2013, 01:17
Aš atsižvelgiu į tavo garbų amžių....
Jai čia būtų pas Nilą, tai jis dar jaunas..
Pasidarys viską pats....
Mane gyvenimas ar tėvai.... nežinau kas išauklėjo, bet vyresnio amžiaus žmogui aš visada padedu...
Nesvarbu kad ir labai jam sunku....juk jis jau nebejaunas....::))))

tvis
28-05-2013, 19:05
Liko laiko nedaug- pradedam registraciją.
1. Rolandas
2. Nilas
3. Darulis
4. Mibas
5. Studentas
6. Nerka
7. Tadas

Pradžią paderinsim vėliau.

Nilas
28-05-2013, 19:10
Eitvydai, jau minėjau tau, kad su manim vienas naujokas atvažiuos - Tadas.
Kurią valandą renkamės?

tvis
28-05-2013, 19:14
Dar pasitarsim dėl pradžios. Gal kas turės kokių pageidavimų.

Darulis
28-05-2013, 19:31
Kažkaip pasigendu kokių nors pranešimų iš specų....
Toks įspūdis, kad kai pradėjau vaikščioti į susitikimus, tai jau bus kokie 1,5 metų, kai man žaliam ir kvailam kaimo berniokiui taip ir nepavyko išgirsti jokio pranešimų..
Iki šiol temos apie žuvų gydymą yra man kosmosas...
Arba kokie siptomai pasireiškia, kai jau liga "artėja".
Galvojau, kad bus Aurelijus, tai būtų tekę jam ką nors įdomaus papasakoti...., o dabar tikiuosi iš mūsų specų kokios nors įdomios info...
O tai alaus gėrimas darosi jau nuobodus reikalas...
Tai reziumuojant kokią tema mūsų specai pakalbės..
na jau manau tikrai reikalas pribrendo..
Arba kita alternatyva, tai tikra darbo stovykla pas Eitvidą pjaunant krūmus..::)
Aš registruojuosi pjauti krūmų..

Nilas
28-05-2013, 20:35
Kažkaip pasigendu kokių nors pranešimų iš specų....
:) Teoriją gvildenam forume, praktiką darom savo prūduose, o rezultatus aplaistom susitikimuose. :)

Aš registruojuosi pjauti krūmų..
Tu kaip "jaunas ir karštas" galėsi vamzdelius Eitvydo URS'ui pjaustyti. Praktika geresnė bus už dešimt pranešimų. :))

tvis
28-05-2013, 21:03
Gal vamzdelių pjaustyt nereikės. Manau, kad darysiu primityvą. Nupjautos talpos viršutinę dalį panaudot kaip filtro talpą, į kurią supilsiu užpildą. Nuo siurblio vanduo į viršų būtų paduodamas šlanga. Dar tik nesumąstau kaip reikės ant užpildo tą vandenį paskleisti, ar sieto, ar suktuko, kur laukus laisto, pagalba.Jei ką reiks pjaut, tai tik baką.

Nilas
28-05-2013, 21:43
manau neišvengiamai turėsi įsigyti kažkokią movą išleidmui iš fitro, o geriausia - dvi, kita būtų persipylimui. Nes siurblio paduoamas vandens kiekis nebūtinai lygus iš po granulių išbėgančiam vandens kiekiui. Tuo labai gerai įsitikinau kai man per filtro viršų ėmė piltis vanduo. :) Na o movą aš naudojau baltą colinę su išoriniu sriegiu, Senukuose man jai pritaikė bronzinę veržlę ir dvi gumines tarpines.
3976

tvis
28-05-2013, 21:59
Kažkas panašaus į daiktų sąrašą darosi. Primink dar ko reiks, kad nepamirščiau.

Nilas
28-05-2013, 22:30
Kažkas panašaus į daiktų sąrašą darosi. Primink dar ko reiks, kad nepamirščiau.

sudėjus tas movas reikia planuoti kaip tas vanduo bus surenkamas, ar granulės bus plaukiojančios ar tik drėkinamos lašeliniu principu. Centre visai nepamaišytų į jau minėtą išleidimo movą kokį sifoną įstatyti iš plastikinio vamzdžio.
3977
Čia toks greitas mano eskizas. Gal kas nors pasiūlys kažką kitaip.

tvis
28-05-2013, 22:51
Tau Nilai gerai.Tu paišyt moki. A jei rimtai, kiek supratau, tas užpildas turėtų būt drėkinamas, nors gali būt ir užpiltas vandeniu. Vienu atveju dirbs vienokios bakterijos, antru- kitokios. Sifoną ko gero teks daryt, tik ne aukštą, o per pusę filtro aukščio. Tada ko gero nėra prasmės pūst ten orą. Gal geriau orą pūst į pačią talpą. Užpildą žada atvežt iki penktadienio vakaro, tada dar pakamantinėsiu.

Nilas
28-05-2013, 23:01
Gal geriau orą pūst į pačią talpą.

Ir aš iš pradžių taip galvojau daryti. Bet jei kalbam apie IBC talpą, tai ji labai vibruoja nuo difuzoriaus virpesių, per talpos šonus ir rėmą gaunasi rezonansas ir garsas labai šlykštus, aišku nebandžiau to daryti pilnos pripildęs, bet pamaniau, kad žuvys gali iš proto išsikraustyti prie tokio triukšmo ir vibracijos :) Buvau amūriukams bačkoj įdėjęs tą difuzorių, tai tie vargšeliai tiek išsigando, kad ėmė šokinėti kaip lašišos Aliaskoj per krioklius :)))

tvis
28-05-2013, 23:06
Ko gero tą problemą galėjo išspręst resyveris, arba minkštos gumos šlanga.

Gedas
29-05-2013, 08:19
Sveiki visi, labai norečiau sudalyvauti, bet reiks atideti kitam kartui, niekaip negaliu šia data...
Lauksiu jusu pasibuvimo rezultatutu ;)
Vasara ilga, gal išpuls dar koks susibėgimas, pasistengsiu sudalyvauti . . .

Laura&Simonas
29-05-2013, 18:30
Gal registruotis dar galima? Jei taip, tai 2vnt pageidauja.

tvis
29-05-2013, 21:31
Liko laiko nedaug- pradedam registraciją.
1. Rolandas
2. Nilas
3. Darulis
4. Mibas
5. Studentas
6. Nerka
7. Tadas

Pradžią paderinsim vėliau.
8. Laura
9. Simonas

Darulis
29-05-2013, 23:01
8. Laura
9. Simonas

Žiuriu niekas neregistruoja dar vieno žmogeliuko, tai nusprendžiau jį užregistruoti.

10. Tvis::)

Aš gi sakiau, kad mūsų panašiai tiek ir susirinks...

Darulis
31-05-2013, 16:49
Tai jai kolegos nieko prieš siūlyčiau rytoj apie kokią 12 val. rinktis pas Eitvydą.
Jai kas galvojate pasiimti meškeres, tai iš savo gilios praktikos siūlyčiau pirmiausia užsukti į Gariūnus ir nusipirkti jai netūrite tokių valų, kurie bent 10 kg šamą atlaikytų::)
Nesukelkite neigiamų emocijų senukui...
Jai pagausim, tai nieko, bet jai nutrūks dėl valo kaltės, tai bijau, kad labai nepasiseks žvejui...
Užsitrauks senuko nemalonę....

Aš tokių žvejų, tai tiesiog nekenčiu...
Nieko kol kas asmeniško...

Nilas
31-05-2013, 17:32
Tai jai kolegos nieko prieš siūlyčiau rytoj apie kokią 12 val. rinktis pas Eitvydą.
Laukiam ką Eitvydas pasiūlys, man tai laikas tinka betkoks.

Jai kas galvojate pasiimti meškeres,
Tai mes dar nežinom ar Eitvydas išduos kokias kvotas žvejybai ar ne? :) Nevarykim žmogaus į kampą. Gal visi esim grybauti? :)

Jai pagausim, tai nieko, bet jai nutrūks dėl valo kaltės, tai bijau, kad labai nepasiseks žvejui...
Nieko, nieko, nėra čia ko pabaisas krokodilus prūde auginti. O jei rimtai, tai rimti žvejai ir be paraginimo atvažiuoja su teisingais įrankiais. :)) Ir atsiveža tinkamą "balzamą" širdies skausmams gydyti. :))

tvis
31-05-2013, 18:12
Man laikas tinka. Jei kam per anksti- gali atvykt vėliau. Darulis trokšta darbo, tai galės pirtį iškūrent. Nepamirškit maudymosi drabužių. Jei esat civilizacijos išlepinti- pasiimkit priemonių nuo uodų. Užsiregistravo 10 dalyvių, nedaug. Jei kam gali būt liūdna- lai pasiima savo antrą pusę.Žūklė bus. Tie, kurių silpni ar supuvę valai- mes meškeres į pievą ir pasėdės ant krantelio. Turiu uždaręs kelis murzius spalvotus karpiukus sunaikinimui, tai net ir blogos žūklės atveju valgysim žuvį, kurią patys ir pasiruošim.

nerka
31-05-2013, 23:00
Žiauriai apmaudu, nors labai stengiausi, nespėju su darbais, atvykti negalėsiu :( Įsivaizduoju kiek prarandu, kaip bus Jums ten smagu.

tvis
02-06-2013, 08:56
Liko dar keli darbeliai laukiantys Darulio, nesuvalgyta žuvis ir nebaigtas vynas. Garas pirties garinėj irgi žuvim paduoda. Gal grįšit?

Darulis
02-06-2013, 09:18
Džiaugiuosi, kad nepersivalgiau žuvies...
Šiaip nespėjau ir pabendrauti normaliai su kompanija, nes tas papildomas mažytis darbas atėmė nemažai laiko...

Na vakar malkų nespėjau suvežti..
Bet teks nukelti vėlesniam laikui..

Na vakarykščiai šamai pagauti Nilo, kažkaip atrodė mažyčiai...::))))) )
Tvis augink ir šerk tu juos, kad nebūtų tokie mažiukai..::)))))

Nilas
02-06-2013, 09:21
Buvo pasakiškai smagu. Reikia dabar kažkaip sugrįžti į realų gyvenimą. Ačiū Eitvydai už nepakartojamas emocijas, turėsiu ką vaikams ir anūkams papasakoti. :)))
P.S. Dėkui Viliui, už skanią susitikimo pradžią. ;)

Vilius
02-06-2013, 10:29
Buvo tikrai smagus bendraminčių susitikimas. :)
Na, o čia tiem, kas negalėjo atvykti, kad žinotų ką prarado...

3978

Sartorius
02-06-2013, 11:56
Oi, oi, pavydas jau rėmenį graužia... gaila, kad neišeina būt keliose vietose tuo pat metu :)

Vilius
02-06-2013, 12:46
Eitvydo monstrai... Nėra ką komentoti, žiūrėkite video. :)

http://www.youtube.com/watch?v=F8hXGbayWvk&feature=youtu.be

tvis
02-06-2013, 17:27
Vaizdelis geras. Gerai Vilius filmavo. Ir komentarai geri. Čia ne Korsakas. Gal turėsim profesionalų forumo videometraštininką .

Darulis
02-06-2013, 20:53
Viliau, o pirmo šamo neturi filmuoto vaizdelio?
Jai turi įkelk ir jį..
Pamatys Lentvario chebra kas darosi kaimynystėje, tai reiks Eitvidui naktimis nemiegoti ir vaikyti nuo prūdų...::))
Jau gal kokius 5 kartus žiūrėjau..

Nilas
02-06-2013, 21:37
Pamatys Lentvario chebra kas darosi kaimynystėje
Rugpjūčio mėnesį Antazavės ir Bakučių chebra sužinos kas jų kaimynystėje darosi. :))

Gedas
02-06-2013, 22:17
Nu vaizdelis nerealus, gaila kad neteko sudalyvauti...

Laura&Simonas
02-06-2013, 22:39
Ačiū už gerą nuotaiką, nuostabią susitikimo vietą ir puikų maistą.

Vilius
03-06-2013, 00:33
Viliau, o pirmo šamo neturi filmuoto vaizdelio?
Jai turi įkelk ir jį..
Pamatys Lentvario chebra kas darosi kaimynystėje, tai reiks Eitvidui naktimis nemiegoti ir vaikyti nuo prūdų...::))
Jau gal kokius 5 kartus žiūrėjau..

Na antrasis nieko gero neparodė. Matyt buvo gerai išauklėtas ir paklusnus. :)

http://www.youtube.com/watch?v=pujT-MpxdnM&feature=youtu.be

mindis
03-06-2013, 10:37
na smagiai jūs čia :) tarp kitko, ant ko šamus gaudėt?

Nilas
03-06-2013, 18:38
na smagiai jūs čia :) tarp kitko, ant ko šamus gaudėt?

Abu šamai pagauti ant lietuviškos, Tauragėje gaminamos blizgės "Jūra" (http://www.zumpe.lt/component/virtuemart/?page=shop.product_d etails&flypage=flypage_imag es.tpl&product_id=52&category_id=16), firma UAB Zumpė. :))

mindis
03-06-2013, 18:54
Abu šamai pagauti ant lietuviškos, Tauragėje gaminamos blizgės "Jūra" (http://www.zumpe.lt/component/virtuemart/?page=shop.product_d etails&flypage=flypage_imag es.tpl&product_id=52&category_id=16), firma UAB Zumpė. :))

aišku, beto visad galvojau kad šamai naktiniai medžiotojai, o jūs vidury baltos dienos juos lupot :)

Nilas
03-06-2013, 19:30
aišku, beto visad galvojau kad šamai naktiniai medžiotojai, o jūs vidury baltos dienos juos lupot :)

Naktį šamas labiau pats ieško maisto, patruliuoja po tvenkinį, o dieną tūnodamas slėptuvėje ima tai, kas plaukia pro nosį.

Vorr
16-06-2013, 19:57
kaip smagu jums buvo, gaila kad kažkaip sugebėjau praleist šitą temą ir žinoma susitikimą:(

AvesGarer
23-10-2019, 20:07
In it something is. I will know, many thanks for an explanation.

<a href=https://prom-electric.ru/>.</a>

Tammyzoort
25-10-2019, 04:47
Štai ir atsirado šiauliečiai narių sąraše dėkui Romeo
Noriu paklausti , KĄ MANOT APIE GALIMĄ SUSITIKIMĄ , pavyzdžiui , šeštadienį lapkričio 13 geras skaičius arba dar po savaitės šeštadienį lapkričio 20 ?
Trumpiau kalbant, norinčių yra, tik nutarkim, kurį šeštadienį ir kurioje vietoje? Tik vieta turėtų būti tokia, kad tie, kas atvyks su papildomais vairuotojais, rastų kur alučio atsigerti . Beje, kaip tik šiuo metu gurkšnoju Žalgirio alų - tikrai geras dalykėlis mėgstantiems 5 alų, nepersotintą apynių kartumu.
O vietos, kurios man atrodo bent kiek tinkamesnės, derinat alų ir vietą, kurioje galima būtų automobilius pasistatyti, galėtų būti, tarkim , Juone pastuoge, Norfa XXL, IKI prie centrinės turgavietės. Kestai, galim ir į varnų sostinę
Žodžiu, siūlykit variantus.

Juliaden
30-10-2019, 10:40
Kadangi jau naktis, o rytoj - meeto diena, tai konkrečiau darom taip:

16 val. renkames prie IKI prekybos centro, esančio prie centrinio turgaus.
Vietą, manau, visi žino turgus yra turgus . Jei ten kas neišeis ar nepatiks, visuomet galėsim persikelti kitur.