PDA

Žiūrėti pilną versiją : Gedo URS nuo a iki z.

GediminasS
05-02-2013, 19:37
Sveiki, kaip ir kai kurie žino ( kas važiavo pas kaimynus) pradedu daryt savo urs sistemą.
Sienas ir lubas išklijavau polisterolu, nusipirkau 6 bačkas po kūbą, išvedžiojau naujai elektra, padariau vieną fazę ant to kambariuko:)
dabar laukia rimčiausias dalykas filtrai ir sistemos paleidimas.
nuotraukas idesiu rytoj

GediminasS
05-02-2013, 19:41
Norėčiau paprašyt, gal kas galėtų į savo žuvų ferma priimt, turiu daug neaiškumu, kuriuos jaučiu suprasiu tik pamatęs kažką panašaus, iš anksto dėkoju (atsilyginsiu)

Mantelis
05-02-2013, 21:39
Kodėl vieną fazę padarei?
Jei siurblys bus vienfazis - daryčiau taip, kad dingus elektrai (fazei, kuri maitina URS), butų galima perjungti maitinimą iš kitos fazės.

GediminasS
05-02-2013, 22:13
na jai dings elektra, tai kažin koks skirtumas, juk sroves ivade nebus, kai pajungsiu visa sisstema dar viska patikrinsiu, ačiū už pastebėjymą

Mantelis
05-02-2013, 23:05
Ne visada dingsta visos fazės. Dažnai būna, kad bent viena veikia... Aišku, kad generatoriaus vis tiek reikės dėl šventos ramybės.

liucpikc
06-02-2013, 08:59
Koks bendras patalpos plotas? Kokio aukščio lubos? Kokį šildymą planuoji?
Domiuosi, nes netolimoje ateityje kažką ir aš bandysiu susiręsti :)

GediminasS
06-02-2013, 08:59
Na taip, del generatoriaus tu teisus, jo tikrai reikės.

GediminasS
06-02-2013, 09:52
Koks bendras patalpos plotas? Kokio aukščio lubos? Kokį šildymą planuoji?
Domiuosi, nes netolimoje ateityje kažką ir aš bandysiu susiręsti :)

patalpa keturi ant penkių, aukštis du metrai, šildymas bus kombinuotas elektra - malkomis

Tomis
06-02-2013, 17:06
Norėčiau paprašyt, gal kas galėtų į savo žuvų ferma priimt, turiu daug neaiškumu, kuriuos jaučiu suprasiu tik pamatęs kažką panašaus, iš anksto dėkoju (atsilyginsiu)

Jei Klaipėda ne per toli - mielai prašom.
Programoje:
1.savadarbė urs sukonstruota naudojant kūbines bačkas 5 vnt;
2.uždaras biofiltras su granulėmis kurių, darbinis plotas apie 900 m2;
3.labai pigus ir patikimas savadarbis mechaninis būgninis filtras (pats neatsidžiaugiu);

Sistemoje antras mėnuo auga afrikiniai šamai. Apie 1000 vnt. Tai mano antra partija. Nesu profas, todėl mano patarimai tik rekomendaciniai.

kesstn
06-02-2013, 21:07
Jei Klaipėda ne per toli - mielai prašom.
Programoje:
1.savadarbė urs sukonstruota naudojant kūbines bačkas 5 vnt;
2.uždaras biofiltras su granulėmis kurių, darbinis plotas apie 900 m2;
3.labai pigus ir patikimas savadarbis mechaninis būgninis filtras (pats neatsidžiaugiu);

Sistemoje antras mėnuo auga afrikiniai šamai. Apie 1000 vnt. Tai mano antra partija. Nesu profas, todėl mano patarimai tik rekomendaciniai.

bugnini filtra pats dareisi afigiet:-):-) butu idomu pamatyt nuotrauka jeigu nesunku ir negaila:-)

GediminasS
07-02-2013, 08:30
Na jo, būgninis filtras geras dalykas, reikia būtinai pas tave apsilankyti

liucpikc
07-02-2013, 08:38
Na jo, būgninis filtras geras dalykas, reikia būtinai pas tave apsilankyti
Jei apsilankymą planuotumėt savaitgalį, tai su mielu noru prisijungčiau :) (kitą savaitgalį (16-17d.) būsiu Telšiuose).

GediminasS
07-02-2013, 09:23
Jei apsilankymą planuotumėt savaitgalį, tai su mielu noru prisijungčiau :) (kitą savaitgalį (16-17d.) būsiu Telšiuose).

Tai į Klipėda juk važiuot o ne į Telšius, pas mane galėsi kai bus ka parodyt :)

liucpikc
07-02-2013, 09:26
Tai į Klipėda juk važiuot o ne į Telšius, pas mane galėsi kai bus ka parodyt :)
Suprantu, kad į Klaipėdą. Aš tik sakau, kad tuo metu būsiu Telšiuose. Patogu būtų, kad ir viena mašina važiuot iki Tomio :)

GediminasS
07-02-2013, 10:51
aa, supratau, na jei nusitęs iki to laiko, tai su malonumu galėsim važiuot

okurat1
07-02-2013, 13:02
aa, supratau, na jei nusitęs iki to laiko, tai su malonumu galėsim važiuot

Sveiki žuvų "mylėtojai" :) Norėtusi trupučiuka pabendrauti šamų auginimo tema, nes žadu užsiimti, bet trūksta geram startui pakankamų žinių.. Gal turi kokių patarimų, kas šiuo klausimu geri išmano tą reikalą?
Būčiau dėkingas

GediminasS
07-02-2013, 14:36
Manau Rolandas čia asas .
Aš irgi dar žalias šioje srityje , bet po truputi vis kažką naujo sužinai,
Bandyk pas ką nors i svečius įsiprašyt, taip būtų paprasčiausia. Kita vertus visos sistemos skirtingus, tik principas tas pats.
kiek žadi auginti?

Sartorius
07-02-2013, 15:19
Sveiki žuvų "mylėtojai" :) Norėtusi trupučiuka pabendrauti šamų auginimo tema, nes žadu užsiimti, bet trūksta geram startui pakankamų žinių.. Gal turi kokių patarimų, kas šiuo klausimu geri išmano tą reikalą?
Būčiau dėkingas

Labas, žuvų "mylėtojau" okurat1,
Sveikinu prisijungus!
Pabendrauti šamų auginimo tema ir žinių geram startui prikaupt tikrai galima, tas čia ir vyksta :)

Turiu tau kelis patarimus pradžiai:
- paskaityk forumą, susipažink su visomis paskelbtomis temomis apie šamus (http://www.akvariumas.lt/showthread.php?178-Afrikinis-�amas-Clarias-gariepinus) ir URS (http://www.akvariumas.lt/forumdisplay.php?22-URS-uždaros-recirkuliacinės-sistemos)
- nemažai literatūros ir video sudėta čia:
http://www.akvariumas.lt/showthread.php?166-Knygos-akvakultūros-tema
http://www.akvariumas.lt/showthread.php?1033-Video-filmai-apie-URS-(struktūra-statyba-techniniai-sprendimai)
http://www.akvariumas.lt/showthread.php?173-URS-500-kg-metus-ferma-Afrikinis-�amas-Clarias-gariepinus

Tada pradėk planuoti savo sistemą, pasidaryk brėžinuką, susirašyk reikalingą įrangą, paskaičiuok kiek kainuos, pagaliau sukūrk temą "okurat1 šamų URS" ir joje uždavinėk konkrečius ir aiškius klausimus.

Sėkmės žuvų "mylėjime",

Sartorius

GediminasS
07-02-2013, 21:11
prisiminiau vieną giją kurioje buvo diskutuojama kaip juda sroves IBC bačkose , kad kaupiasi nuosedos ir panašiai.
Galvoju bačkos dugne daryt du flanšus, kaip jūs manot gal tai padėtų sumažint nuosėdas? flanšai 32mm skersmens na gal 50mm, ir per trišakį pereina į vieną 63mm.

nerka
20-02-2013, 21:35
Sveikas, na kaip sekasi? Ar konstruoji? Gal įdėtum foto? Įdomu labai.

GediminasS
21-02-2013, 16:42
Sveikas, dabar darau mechanini filtra, Jau baigiu :) nuotraukas ryt idesiu

studentas
05-04-2013, 14:44
Labas, kaip tavo urs, ar pagaminai filtrą?

GediminasS
14-04-2013, 18:31
Sveikas, taip, jau sukasi, ir net geriau nei maniau dirba, dar truputi pareguliuosiu ir idesiu viska, zuveles ir jau auginu, visa savaite :)

irmis22
22-04-2013, 19:38
laukiam foto

irmis22
06-05-2013, 10:36
įtariu jau ir nesulauksim foto

Rolandas
06-05-2013, 15:17
Aš tai turiu kantrybės, lauksiu foto

sidabras
10-05-2013, 16:19
as ir lauksiu...