PDA

Žiūrėti pilną versiją : VU botanikos sode mugė „Lietuvos žiedai“, rugsėjo 14 - 16 dienomis.

Sartorius
13-09-2012, 12:07
2012 metų rugsėjo 14 - 16 dienomis Vilniaus universiteto botanikos sode (Kairėnų 43, Vilnius) Lietuvos gėlininkų sąjunga organizuoja mugę „Lietuvos žiedai“.

Be dekoratyvinių augalų gausos, didelis vaismedžių ir uogakrūmių pasirinkimas.
Čia galima nusipirkti įvarių vandens augalų ir lelijų.
http://www.botanikos-sodas.vu.lt/news/rudens-muge--lietuvos-ziedai-rugsejo-14---16-dienomis160

Ši mugė, mano galva, geriausia vieta dekoratyvinių žuvų ir tvenkinio augalų pardavimui.
Gal atsirastų norinčių prisidėti prie dekoratyvinės tvenkininkystės populiarinimo?
Mažų mažiausiai ką galima padaryti, tai sutarti dieną bei laiką forumiečių susitikimui ir apsikeitimui augalais ar dekoratyvinėmis žuvelėmis.
Jei būtų daugiau entuziazmo, galima būtų suorganizuoti ekspediciją į Lenkiją (ar Vokietijos Koi show) ir atsivežti kokybiškų koi karpių ar dek.karosų pardavimui.

Tik supraskit mane teisingai, ne biznio, o populiarinimo tikslais :)

(Tiesa, kalbu apie pavasarinę mugę vykstančią gegužės mėn.)

Jogaila
14-09-2012, 13:04
Dėl vandens lelijų įsigijimo (nors metas tam gal ir visai netinkamas) - pažiūrėjau mugės skelbimą, ten nieko apie tai neužsimenama. Čia gal kokia "operatyvinė" informacija? :) (Na, kai iš neoficialių šaltinių sužinoma, kad bus prekiaujančių šiais augalais)

Sartorius
14-09-2012, 15:01
Lelijų ir kitų vandens augalų yra (buvau, pats mačiau) kaip ir kiekvienais metais.
Va kainos tik nenudžiugino, 50Lt už kerą, aišku aš nieko apie lelijas neišmanau, tai nežinau ar vertos tiek.